Logowanie

Ukryj panel

Strona główna
MRT Net
Reklama
Logowanie
Nick :
Hasło :
 Zapisz
Rejestracja
Zgubiłeś hasło ?

Kamerki internetowe.

Panel sterowania
MRT Net
Aktualności
Artykuły
Archiwum
Czas na narty !
Czas na rower !
Zwiedzaj Kraków
Plikownia
Linki
Kalendarz
Galeria
Radio Online
Gry Online
Twój YouTube!
Ankiety
Newsletter
RSS
Księga gości
Wyszukiwarka
Kontakt

Reklama
MRT Net

40% zniżki karnet w PKL.

Partnerzy

Wyszukiwarka
Zaawansowane szukanie

Chmura Tag'ów
Microsoft Programy Samsung Wave Android Bada Aktualności Linki Nowości Informacje Fotografia T-Mobile Technologie Adobe Specyfikacje Galaxy Premiera Zapowiedzi Intel Nvidia Kraków Architektura Biotechnologia Chip System Nawigacja Galileo Gps Windows Linux Galeria Software Hardware Top 500 Superkomputery Serwer Wirtualizacja Flash Pamięci Internet Plikownia YouTube Gry Radio Amd Panasonic Nokia Nikon Sony OS Cloud Computing Red Hat Enterprise Toshiba LTE 4G Lockheed Martin Motorola IBM Internet Explorer 11 Grafen Wirtualna Mapa Krakowa Lamusownia Kraków DVB-T2 TeamViewer 13.0 Fifa 2018 Trasy rowerowe Pro Evolution Soccer 2018 Mozilla Firefox Pity 2017 Rakiety NSM Windows 8 Sony Xperia Tablet S LEXNET Samsung Galaxy S9 Dworzec Główny Kraków PKP Windows Phone Windows 10 Microsoft Lumia 950

Ericsson przejmuje dział telekomunikacyjny Devoteam i pozyska 400 specjalistów IT.



Firma finalizuje przejęcie działu usług telekomunikacyjnych i medialnych firmy Devoteam we Francji. Tym samym Ericsson pozyska we Francji 400 wykwalifikowanych specjalistów ds. usług informatycznych.

"Przeprowadzone przejęcie wzmacnia pozycję firmy Ericsson na francuskim rynku doradztwa i integracji systemów. Zmierzamy w kierunku społeczeństwa sieciowego, a klienci w coraz większym stopniu korzystają z zaawansowanych usług, co oznacza konieczność wprowadzania zmian. Usługi doradztwa i integracji systemów są dla operatorów bardzo ważne, ponieważ pomagają im w przekształceniu ich przedsiębiorstw i optymalizacji obsługi klienta" - powiedział Magnus Mandersson, wiceprezes wykonawczy i dyrektor działu usług globalnych w firmie Ericsson.

Franck Bouétard, szef firmy Ericsson we Francji powiedział natomiast, że dzięki sfinalizowaniu tego przejęcia firma jest w stanie oferować we Francji kompleksowe rozwiązania i usługi informatyczne dla operatorów i branży medialnej, obejmując przy tym ich zasoby strategiczne, czyli sieci, systemy OSS i BSS oraz telewizję.

Jednocześnie Ericsson powiększy się o 400 specjalistów w dziedzinie usług informatycznych, którzy dołączą do firmy we Francji w ciągu najbliższych miesięcy, a już dziś zaczną pracować pod nową marką. Przejęcie obejmuje również telewizję SmartVision.


źródło: ericsson


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




Ministerstwo Cyfryzacji przygotowało - mapę drogową.



Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji we współpracy z innymi resortami oraz Rządowym Centrum Legislacji przygotowało "mapę drogową" - 10 zasad, które mają sprawić, że przygotowywane akty prawne, w których zakłada się udostępnienie obywatelom usług elektronicznych pozbawione będą błędów, które mogłyby utrudnić korzystanie z nowoczesnych rozwiązań.

"Każdy dokument prawny, który przewiduje wdrażanie publicznych e-usług, powinien być przygotowany w taki sposób, by był jak najbardziej przyjazny dla użytkownika i unikał błędów, które mogą hamować rozwój cyfrowy" - podkreślił Michał Boni na posiedzeniu Komitetu Rady Ministrów ds. Cyfryzacji. Zgodnie ze stworzoną "mapą drogową" usługi muszą być dostępne różnymi kanałami, w tym dzięki urządzeniom mobilnym, ustalanie elektronicznych procedur administracyjnych i sądowych powinno być poprzedzone analizą czy dana procedura wynika z potrzeb obywateli i czy je zaspokaja, zapewnione musi być współdziałanie nowych systemów i usług z już istniejącymi, a usługa powinna być realizowana tylko przy wykorzystaniu danych już dostępnych w rejestrach publicznych, a jeśli jest to niemożliwe obywatel czy przedsiębiorca musi mieć możliwość przedłożenia elektronicznej kopii dokumentu papierowego.

"Mapa drogowa" mówi też, że dane osobowe obywateli musza być chronione, dlatego nowa e-usługa powinna przewidywać dostarczanie tylko tych danych, które są niezbędne do jej realizacji, usługa realizowana fizycznie w urzędzie powinna być możliwa do załatwienia w ciągu jednej wizyty, także dzięki temu, że urzędnik będzie miał możliwość pozyskania niezbędnych dokumentów drogą elektroniczną, elektroniczna droga wymiany dokumentów między urzędami powinna być docelowo jedyną dopuszczalną drogą komunikacji między organami administracji z obywatelem w konkretnej kategorii spraw. Ponadto należy unikać sformułowań, które wstrzymują cyfryzację procedur: "papierowo", "do wglądu", "poświadczona kopia", "oryginał" czy "osobiście", a dokumenty elektroniczne musza być równoważne z dokumentami papierowymi, a e-podpis z podpisem odręcznym.


źródło: maic


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




Nju Mobile nie jest marką na trudne czasy.



Nju Mobile nie jest marką na trudne czasy, tylko ciekawą zachęta dla czułych na cenę klientów w czasach szalejącej wojny rynkowej - wyjaśnia na łamach dziennika Rzeczpospolita Maciej Witucki, prezes Orange Polska.

Pod koniec kwietnia 2013 roku komórkowa sieć sieć Orange Polska zaprezentowała nową ofertę Nju Mobile z nielimitowanymi rozmowami w kraju za 29 zł.

Wprowadziliśmy nju.mobile, żeby skuteczniej rywalizować o klientów, dla których najważniejsze są niskie koszty, proste rozwiązania i brak ograniczeń w korzystaniu z telefonu. Walka toczy się o sporą grupę osób, liczonych raczej w milionach niż w setkach tysięcy kart SIM. Nowa marka pozwoli nam lepiej do nich trafić (...) Nju.mobile ma zapełnić niszę, którą widzimy, i przynieść biznesowe korzyści - mówi w Rzeczpospolitej Maciej Witucki, prezes Orange Polska

Nowa marka ma przede wszystkim przyciągnąć klientów innych operatorów, których do tej pory nie udało się skusić ofertą Orange. Jednak szef Orange nie ukrywa także, że jedną z największych grup "cenoczułych" stanowią użytkownicy Play

Będziemy mówić innym językiem niż "grzeczny" Orange, który oczywiście pozostanie naszą wiodącą marką. Mamy ponad 14 mln klientów, ale doszliśmy do wniosku, że aby lepiej konkurować na polskim rynku, potrzebujemy nowego spojrzenia i nowej marki. Dokładnie takiej jak nju.mobile. To kolejny element realizacji naszej strategii 2013-2015, której celem jest dostosowanie działań marketingowych do aktualnej sytuacji na rynku i utrzymanie pozycji lidera - dodaje szef Orange Polska


źródło: orange


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




KRRiT: Apelują o nową ustawę o abonamencie RTV.



Podczas posiedzenia sejmowej Komisji Skarbu Państwa przedstawiciele Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji zaapelowali o zmiany w ustawie dotyczącej abonamentu radiowo-telewizyjnego. zmian domagają się także szefowie TVP i Polskiego Radia.

Debaty na temat przyszłości abonamentu radiowo-telewizyjnego w Polsce toczą się od dawna. Podczas posiedzenia sejmowej Komisji Skarbu Państwa przedstawiciele Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, Telewizji Polskiej oraz Polskiego Radia zaapelowali do posłów o nową ustawę o abonamencie.

Witold Graboś, przewodniczący KRRiT, zwrócił uwagę na fakt, że obecny abonament "zestarzał się z przyczyn technologicznych". Chodzi przede wszystkim o nowe urządzenia za pośrednictwem których oglądamy telewizję bądź słuchały stacje radiowe - zgodnie z przepisami prawa, Polacy powinni rejestrować an poczcie chociażby telefony komórkowe czy też komputery z dostępem do sieci.

Zmian domagają się także władze mediów publicznych. Juliusz Braun, szef Telewizji Polskiej, poinformował, że kierowana przez niego spółka mimo drastycznego programu oszczędnościowego, doszła do absolutnej granicy wydolności. To powoduje, że TVP nie stać na udział w wielu produkcji (jak np. serial o Annie German). Szef TVP nie zaapelował o przerywania programów emitowanych w TVP reklamami, ale zaznaczył, że bez zmian finansowania mediów publicznych dalsza działalność TVP będzie bardzo ciężka.

Z kolei Andrzej Siezieniewski, szef Polskiego Radia, przyznał, że kierowana przez niego spółka 2012 roku zakończyła kilkumilionowym zyskiem. Zaznaczył jednak, że to efekt drakońskich oszczędności, co odbiło się na olbrzymi spadku finansowania tzw. programów misyjnych.


źródło: krrit


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




UJ najlepszą uczelnią w Polsce. PW na czele uczelni technicznych.



Na podium rankingu najlepszych uczelni w Polsce przygotowanego przez Perspektywy i Rzeczpospolitą znalazły się w tym roku Uniwersytet Jagielloński, Uniwersytet Warszawski i Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W rankingu uczelni kształcących na kierunkach IT króluje natomiast Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie.

Jak wynika z 13-tego Rankingu Szkół Wyższych 2013 Perspektyw i Rzeczypospolitej w pierwszej dziesiątce najlepszych uczelni akademickich oprócz UJ i UW znalazły się Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Politechnika Warszawska i krakowska Akademia Górniczo-Hutnicza, Politechnika Wrocławska.

W kategorii niepublicznych uczelni magisterskich na pierwszym miejscu znalazła się Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie. Natomiast wśród Państwowych Wyższych Szkół Zawodowych najlepiej oceniono PWSZ w Kaliszu. Najlepszym uniwersytetem w tym roku jest Uniwersytet Jagielloński, a najlepszą uczelnią techniczną Politechnika Warszawska.

W rankingu uczelni, które kształcą na kierunkach IT, na podium znalazły się w tym roku Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Politechnika Warszawska i Politechnika Wrocławska.

Uczelnie, które znalazły się w rankingu były oceniane pod kątem prestiżu uczelni, potencjału naukowego, efektywności naukowej, warunków studiowania, innowacyjności.


źródło: UJ via Perspektywy i Rzeczpospolita


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




Eurosport bez Igrzysk Olimpijskich?



Igrzyska Olimpijskie w Soczi 2014 raz Rio 2016 będą pierwsze od ćwierć wieku olimpiady bez transmisji w Eurosporcie - alarmuje Rzeczpospolita. Obecnie nadawca rozmawia w tej sprawie z właścicielami praw. W najgorszym przypadku pozostaje tylko TVP.

We wtorek (14 maja 2013 roku) Telewizja Polska organizuje briefing prasowy dotyczący obsługi telewizyjnej Igrzysk Olimpijskich Soczi 2014 i Rio 2016. Pewne jest, że dwie najbliższe, najważniejsze imprezy sportowe Polacy na pewno zobaczą na antenach Telewizji Polskiej. Problem ma natomiast telewizja Eurosport.

Jak informuje Rzeczpospolita, po igrzyskach w Londynie 2012 roku zakończyła się pewna era na rynku telewizyjnym. MKOl wypowiedział sojusz Europejskiej Unii Nadawców (EBU), do której należą nadawcy publiczni oraz Eurosport. Dodajmy, że dotychczasowe porozumienie zapewniało, że transmisje z igrzysk będą miały szeroki zasięg telewizyjny, a stacje zrzeszone w EBU pozyskiwały olimpijskie po promocyjnej cenie.

MKOl zakończył porozumienie z EBU licząc na to, że więcej zarobi sprzedając prawa na tzw. wolnym rynku zarobi więcej. Z informacji Rzeczpospolitej wynika, że cena wywoławcza olimpijskich pakietów Soczi 2014 i Rio 2016 wynosiła średnio ok. 20 mln euro. To oznacza trzykrotny wzrost w porównaniu z tym co do tej pory płaciła chociażby TVP.

Na chwilę obecną nie wiadomo w jakiej formie Igrzyska Olimpijskie zagoszczą na antenie Eurosport. Nadawca jest zainteresowany relacjonowaniem tych wydarzeń na swojej antenie, ale ciąż nie podpisano w tej sprawie umowy z właścicielem praw telewizyjnych. Wiadomo jest, że Igrzyska nie będą dostępne w Eurosporcie przez 24 godziny na dobę, jak było to dotychczas.

Nie wiadomo jakie prawa do Igrzysk pozyskała także Telewizja Polska. Te informacje mają zostać ujawnione w przyszłym tygodniu podczas konferencji. Media spekulują, że niewykluczone, iż Telewizja Polska będzie chciała podzielić się prawami z innym, kodowanym kanałem telewizyjnym w Polsce. Dodajmy, że TVP współpracuje w tym zakresie ze stacją nSport, która latem pokazywała wybrane wydarzenia z Londynu 2012. Obecnie na antenie nSport można oglądać także Mistrzostwa Świata w Hokeju, które można śledzić także na antenie TVP Sport.


źródło: pap


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




Asseco Business Solutions z niemal 7 mln zł kwartalnego zysku



W pierwszym kwartale br. firma Asseco BS zanotowała przychody rzędu 33,7 mln zł. Głównym źródłem wpływów była sprzedaż licencji oprogramowania ERP. Wypracowany zysk netto sięgnął 6,7 mln zł.

Głównym źródłem przychodów Asseco Business Solutions jest sprzedaż oprogramowania klasy ERP. W pierwszym kwartale br. wpływy z tego tytułu stanowiły ok. 94% ogólnych obrotów spółki. Asseco Business Solutions własną ofertę rozwija również w zakresie oprogramowania mobilnego. Co ciekawe spółka posiada środki pieniężne i depozyty krótkoterminowe o wartości ponad 56 mln zł. Wedle zapowiedzi władz spółki część tych środków zostanie przeznaczona na rozwój oferty produktowej oraz sieci sprzedaży.


źródło: Asseco Business Solutions


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




16 tys. uczniów skorzystało w ubiegłym roku z projektów edukacyjnych Ericssona



To ponad trzy razy więcej niż jeszcze w 2011 roku. Wzorując się na sukcesie programu "Connect to Learn" w Afryce, firma Ericsson rozpoczęła nowe projekty związane z nauczaniem opartym o technologie w chmurze m.in. w Brazylii, Indiach i Chinach.

W odpowiedzi na wyzwania związane z dostępem do szkół średnich, w 2010 r. wystartowała inicjatywa "Connect to Learn". Projekt realizuje firma Ericsson wspólnie z Instytutem Ziemi Uniwersytetu Columbia oraz Millennium Promise. Celem "Connect to Learn" jest zapewnienie wysokiej jakości zasobów edukacyjnych przy użyciu mobilnego internetu i technologii opartych o chmurę.

Podczas gdy Milenijne Cele Rozwoju ONZ koncentrowały się na edukacji podstawowej, Ericsson i partnerzy zidentyfikowali lukę w szkolnictwie średnim. W 2012 roku program "Connect to Learn" został rozszerzony o dwanaście szkół na terenie sześciu krajów: Ghany, Tanzanii, Kenii, Ugandzie, Malawi i Senegalu. Nowe programy informatyczne rozpoczęły się również w szkołach w Dżibuti, w Brazylii, Chile, Sudanie Południowym, Indiach i Chinach. Obecnie z programów edukacyjnych firmy Ericsson korzysta 16 tys. uczniów.


źródło: ericsson


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




Sezon rowerowy czas zacząć: 18 maja Skandia Maraton Lang Team w Krakowie!



Po raz trzeci z rzędu, tym razem w sobotę, 18 maja, Skandia Maraton Lang Team zawita do Krakowa. Tradycyjnie, start i meta tej bardzo popularnej imprezy rowerowej znajduje się na Błoniach. Współorganizatorami są Gmina Miejska Kraków i Zarząd Infrastruktury Sportowej w Krakowie.

Skandia Maraton Lang Team przejedzie w 2013 roku przez całą Polskę. Początek - już w najbliższą sobotę, 27 kwietnia w Warszawie. Potem, 18 maja - Kraków, 25 maja - Krokowa, 8 czerwca - Dąbrowa Górnicza, 15 czerwca - Bytów i na zakończenie cyklu, 28 września - Kwidzyn.

Do wyboru - cztery dystanse. Rodzinny - 6 km, Mini - 37 km, Medio - 60 km i dystans dla zawodowców - Grand Fondo - 81 km. Celem Skandia Maraton Lang Team jest promocją aktywnego trybu życia.

Coraz więcej uczestników

- W ubiegłym roku w naszych maratonach wystartowało ponad 7000 uczestników. To dla nas dowód na to, że to, co robimy ma sens - mówi dyrektor generalny zawodów Czesław Lang.
- W tym roku startujemy w Warszawie. Niełatwo zorganizować maraton w stolicy. To dla nas dodatkowa mobilizacja. Mieszkańców Warszawy spotykamy na wszystkich trasach naszego cyklu. Dlatego zależało nam na tym, by wyjść im na przeciw i wrócić ze Skandią Maratonem Lang Team do stolicy. Udało się - dodał Czesław Lang.

Zabawa i wyzwanie

- Nasze maratony organizujemy od siedmiu lat. Bawimy się i tworzymy ciekawą inicjatywę. Na początku była nas garstka, a dziś jeżdżą z nami tysiące osób - podkreśla Paweł Ziemba, prezes zarządu Skandia Życie TU S.A. - Chcę dziś podziękować włodarzom miast, które z nami współpracują. Logistyka naszych przedsięwzięć to duże wyzwanie. Sprawiać, by Polakom się chciało. By chciało nam się żyć aktywnie. To nasz cel. Szalenie ważne, podczas maratonów Skandii, jest także to, by każdy zawodnik czuł się, jak uczestnik profesjonalnego wyścigu. Dlatego zapewniamy startującym indywidualny pomiar czasu i gwarantujemy, że podczas naszego maratonu można się poczuć tak, jak podczas startu w Tour de Pologne. Stawka jest inna, ale za to - jest nas więcej! - kończy stały uczestnik maratonów Skandii.

Także dla zawodowców

W ramach zawodów Skandii, toczyć się będzie także, rywalizacja o Puchar Polski w maratonie. Zawodnicy z licencjami powalczą na najdłuższym dystansie. PP rozgrywany będzie podczas pięciu tegorocznych zawodów. Z rywalizacji wyłączony jest wyścig w Warszawie. W klasyfikacji generalnej uwzględniane będą najlepsze cztery wyniki z pięciu pozostałych imprez.

Nagrody

W tym roku - nie brakuje nowości. Zmieniają się zasady rywalizacji o nagrodę główną - Jeepa Compas. Zwycięzcę poznamy 28 września w Kwidzynie. Temat konkursu - "Rower moja pasja". By wziąć udział w rywalizacji o nagrodę główną, trzeba wystartować w przynajmniej trzech edycjach Skandia Maratonu Lang Team. To nie wszystko! Na trasie każdej edycji - obecne będzie mobilne studio fotograficzne. By liczyć się w walce o Jeppa - trzeba dać się sfotografować - i fotografią udowodnić, że..."Rower to - moja pasja"! Jeep Compas to nie jedyna nagroda. Do wygrania są także wycieczki do Trentino, zegarki, okulary, stroje kolarskie i odżywki.

Zmiany i nowości

- Naszym celem jest, to by każdego roku wprowadzać zmiany i udoskonalać nasze maratony. Gdy rodził się pomysł cyklu Skandia Maraton Lang Team, wspólnie z Czesławem Langiem marzyliśmy, by z maratonem Skandii odwiedzać wszystkie zakątki Polski. Stąd pomysł na nowe lokalizacje - mówi Paweł Ziemba.
- Nieustannie szukamy nowych tras i nowych miejsc. W tym roku po raz pierwszy zawitamy do Krokowej i Dąbrowy Górniczej. Po latach wracamy też do Warszawy. Mam nadzieję, że stolica wyznaczy nowe standardy, bo zapowiada się fantastyczna impreza - dodaje prezes zarządu Skandia Życie TU S.A. - Dla naszej firmy, maratony współorganizowane z firmą Lang Team, to szalenie ważna inicjatywa. Chcemy by przyjaciele maratonu Skandii , byli także przyjaciółmi Skandii. Pieniądze - wzbudzają emocje, podobnie jak sportowa rywalizacja w maratonie. Skandia czuje się doskonale zarówno pod względem finansowym jak i kondycyjnym - dlatego obiecujemy, że nasz zespół będzie bardzo aktywny podczas wszystkich edycji. Na pewno dojedziemy do mety na każdym etapie i na pewno nie będziemy ostatni - kończy Paweł Ziemba.

Cel charytatywny

- Jak zawsze Skandia Maraton Lang Team - to okazja do promowania aktywnego trybu życia i wychowania przez sport. Cieszy nas coraz większa liczba rodzin i młodzieży, startującej w naszym maratonie. W tym roku mamy jednak dodatkowy cel - charytatywny. Część środków finansowych przekażemy potrzebującym - zapowiada Czesław Lang.

W telewizji, radiu, prasie i Internecie

Relacje ze Skandia Maraton Lang Team przekaże TVP - w „Jedynce", będą też informacje w serwisach radia RMF FM, portalu Onet.pl, w tygodniku "Wprost" i „Przeglądzie Sportowym" oraz w wielu magazynach i portalach rowerowych.


źródło: mrt


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




IFS i Infosys będą wspólnie pracować nad rozwiązaniami branżowymi.



Na mocy zawartej niedawno umowy o globalnym partnerstwie IFS i Infosys obie firmy będą wspólnie rozwijać nowe branżowe rozwiązania wspierające zarządzanie. Aplikacje będą bazować na oprogramowaniu IFS Applications.

Z oficjalnych informacji wynika, że współpraca obu firm będzie koncentrować się na potrzebach najważniejszych sektorów gospodarczych. Mowa tu m.in. o sektorze przemysłowym, energetycznym, użyteczności publicznej, usług, sprzedaży detalicznej oraz logistyki i nauk biologicznych. Bardzo prawdopodobne, że nowe rozwiązania będą oferowane wraz z usługami biznesowymi firmy Infosys. Przedstawiciele IFS podkreślają, że budowanie ekosystemu partnerów jest istotnym elementem długofalowej strategii biznesowej koncernu. IFS ma koncentrować się też na umacnianiu pozycji rynkowej na arenie międzynarodowej.


źródło: ifs via infosys


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




 Strona : < 1 2 3 ... 275 [276] 277 ... 431 432 433 >


Zegar
Aktualny czas w Kraków:

Pogoda

Kurs Walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

Aktualności
 · Nadchodzą nowe tablety od Apple.
Napisane przez Pawel
( 29.03.2024 04:15 )

 · Wiosną widzowie TVP1 poznają bohaterów nowych seriali. Premierowe odcinki "Matyldy" z Marią Kowalską
Napisane przez Pawel
( 28.03.2024 08:12 )

 · Wiosna w TVP.
Napisane przez Pawel
( 27.03.2024 07:10 )

 · Oscarowy hit "Oppenheimer" od marca w SkyShowtime
Napisane przez Pawel
( 26.03.2024 07:23 )

 · Kara dla TVN od KRRiT za &#8222;Franciszkańską 3&#8221; .
Napisane przez Piotr
( 25.03.2024 06:52 )

 · SkyShowtime na kwiecień. "Dżentelmen w Moskwie", "Boat Story", "Moje wielkie greckie wesele 3".
Napisane przez Piotr
( 22.03.2024 06:35 )


Ankiety
Czy w najbliższym czasie zamierzasz zainstalować Windows 11?
Czy Windows 11 okaże się tak samo dobry jak Windows 10?
 Tak
 Nie
 Zostaje przy obecnym systemie

 
Inne sondy

Subskrybuj RSS
[RSS]

Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia, wykorzystaj możliwość kanałów informacyjnych RSS.
Jak subskrybować kanał RSS?


Galeria
PlayStation 5

Artykuły
1 . Na uczelniach AI będzie śledziło plagiaty AI
(19.02.2024)
2 . Eksperci: kary za nieprzestrzeganie unijnych przepisów dot. AI mogą być wyższe niż za łamanie RODO.
(26.12.2023)
3 . SpaceX wyniesie na orbitę satelitę SatRev z perowskitami Saule Technologies
(07.11.2023)
4 . Aplikacja do słuchania obrazów z kosmosu.
(23.10.2023)
5 . Eksperci: warto uczyć się korzystania z narzędzi wykorzysujących sztuczną inteligencję
(18.09.2023)
6 . Czym jest transformacja cyfrowa? Niezbędne zakłócenie.
(15.08.2023)
7 . Prywatna misja na ISS wystartowała m.in. z polskim sprzętem do badania mózgu.
(23.05.2023)
8 . Polka na liście 100 Technologists to Watch
(07.04.2023)
9 . Jak przedsiębiorstwa mogą wykorzystać ChatGPT i GPT-3.
(19.02.2023)
10 . ChatGPT wspiera badaczy przy pisaniu artykułów naukowych.
(03.02.2023)

Popularne pliki
1 . PITy 2020
(10.01.2021)
2 . PITy 2019
(12.02.2020)
3 . PITy 2018
(18.02.2019)
4 . PITy 2017
(15.02.2018)
5 . TeamViewer 13.0
(15.02.2018)
6 . Google Chrome 64
(15.02.2018)
7 . Mozilla Firefox 58.0.2
(15.02.2018)
8 . TeamViewer 12.0
(27.04.2017)
9 . PITy 2016
(07.02.2017)
10 . PITy 2015
(26.03.2016)


^ Wróć do góry ^
Powered by MRT Net 2004-2024.