Logowanie

Ukryj panel

Strona główna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Reklama
Logowanie
Nick :
Hasło :
 Zapisz
Rejestracja
Zgubiłeś hasło ?

Kamerki internetowe.

Panel sterowania
MRT Net
Aktualności
Artykuły
Archiwum
Czas na narty !
Czas na rower !
Zwiedzaj Kraków
Plikownia
Linki
Kalendarz
Galeria
Radio Online
Gry Online
Twój YouTube!
Ankiety
Newsletter
RSS
Księga gości
Wyszukiwarka
Kontakt

Reklama

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


40% zniżki karnet w PKL.

Partnerzy

Wyszukiwarka
Zaawansowane szukanie

Chmura Tag'ów
Microsoft Programy Samsung Wave Android Bada Aktualności Linki Nowości Informacje Fotografia T-Mobile Technologie Adobe Specyfikacje Galaxy Premiera Zapowiedzi Intel Nvidia Kraków Architektura Biotechnologia Chip System Nawigacja Galileo Gps Windows Linux Galeria Software Hardware Top 500 Superkomputery Serwer Wirtualizacja Flash Pamięci Internet Plikownia YouTube Gry Radio Amd Panasonic Nokia Nikon Sony OS Cloud Computing Red Hat Enterprise Toshiba LTE 4G Lockheed Martin Motorola IBM Internet Explorer 11 Grafen Wirtualna Mapa Krakowa Lamusownia Kraków DVB-T2 TeamViewer 13.0 Fifa 2018 Trasy rowerowe Pro Evolution Soccer 2018 Mozilla Firefox Pity 2017 Rakiety NSM Windows 8 Sony Xperia Tablet S LEXNET Samsung Galaxy S9 Dworzec Główny Kraków PKP Windows Phone Windows 10 Microsoft Lumia 950

XI edycja BIN GigaCon 6.W dniach 6-7 września w Warszawie odbędzie się XI już edycja corocznej, bezpłatnej konferencji BIN GigaCon poświęconej bezpieczeństwu i niezawodności systemów informatycznych.

W ramach wykładów zaproszonych prelegentów oraz wystawy sprzętu zaprezentowana zostanie wiedza na temat strategii i zagadnień technicznych, które wspierają budowę kompleksowego i niezawodnego systemu zabezpieczającego sieć i dane firmowe. Na otwartych prelekcjach będzie można dowiedzieć się, jak uniknąć włamań, awarii i utraty cennych informacji oraz jak rozsądnie inwestować w infrastrukturę IT. Poruszony zostanie także temat zagrożeń płynących z sieci oraz metody skutecznej obrony.

Udział w konferencji BIN GigaCon jak zwykle jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Należy jej dokonać online na stronie konferencji, gdzie można również znaleźć więcej informacji o przebiegu spotkania i prelegentach. Warto przy okazji wspomnieć, że miesiąc później - 6 października - odbędzie się wrocławska edycja konferencji BIN GigaCon. Serwis TechIT jest patronem medialnym obu konferencji.

źródło: GigaCon


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Oracle pozywa firmę Google o łamanie patentów.W czwartek firma Oracle złożyła pozew przeciwko Google o naruszenie szeregu patentów, żądając konfiskaty wszystkich produktów z Androidem, zablokowania powiązanych reklam i powstrzymania dalszych naruszeń.Pozew został złożony w sądzie federalnym Północnej Kalifornii w imieniu firmy córki korporacji Oracle, Oracle America, która uzyskała prawa do oprogramowania Java po kupieniu firmy Sun Microsystems w styczniu.

W pozwie wymienionych jest siedem różnych patentów na technologie związane z Javą, a także kod, dokumentacja, biblioteki i inne materiały związane z platformą. Wg. prawników Oracle, własność intelektualna jest naruszana przez rozmaite aplikacje Java które składają się na główną część Androida. W praktyce chodzi o fakt że Google zbudował Androida korzystając z wersji Javy przeznaczonej na komputery, a nie telefony, co wg. Oracla jest złamaniem licencji, a przy okazji podważa jego kontrolę nad tym jaka Java gdzie jest wykorzystywana.

Wygrana Oracle oznaczałaby koniec Androida, jednak mało prawdopodobne żeby do tego doszło. Poprzednia bitwa patentowa wykorzystująca patenty Javy miała miejsce między Sunem, a Microsoftem od 1997 roku i trwała wiele lat. Podobnie będzie zapewne w tym przypadku. Jednak pozew Oracle może osłabić sytuację rynkową Androida, osiągającego w tej chwili 27% udziału w rynku smartfonów. Jest też duża szansa że pozew zakończy się ugodą, która pozwoli Androidowi na dalsze funkcjonowanie. Tak czy inaczej stawka jest wysoka i możemy się spodziewać zażartej walki.

źródło: The Register


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Tablet Notion Ink Adam.Pod koniec 2010 roku, na rynek ma trafić tablet firmy Notion Ink o nazwie Adam. Dostępne będą cztery wersje - dwie ze zwykłym ekranem LCD, w tym jedna z łącznością 3G, oraz modele z ekranem Pixel Qi.

Firma Notion Ink ujawnia szczegóły na temat swojego długo wyczekiwanego tabletu o nazwie Adam. 10-calowe urządzenie z systemem operacyjnym Google Android 2.2 będzie sprzedawane w czterech różnych wersjach. Wszystkie wyposażone będą jednak w dwurdzeniowy układ Nvidia Tegra 250, który zapewni dużo mocy aby odtwarzać bez problemu materiały w jakości HD. Dostępne będą dwie wersje z tradycyjnym wyświetlaczem LCD - tylko z łącznością WiFi za 399 dolarów, czyli 100 dolarów mniej niż konkurencyjny iPad, a także z łącznością 3G za 449 dolarów (ponad 1400 złotych).

Użytkownik może wybrać także modele z specjalnym wyświetlaczem firmy Pixel Qi, który potrafi wyłączyć podświetlanie w celu oszczędzania energii, a także przejść w tryb czarno-biały z jeszcze niższym zużyciem energii, dzięki trybowi refleksyjnemu, pracującemu przy świetle z otoczenia. Za modele z ekranem Pixel Qi będzie trzeba dopłacić 50 dolarów.

Adam ma pracować przez 16 godzin przy zwykłym korzystaniu z urządzenia z tradycyjnym ekranem LCD, natomiast wyświetlacz Pixel Q ma zapewnić nawet do 160 godzin pracy w trybie z wyłączonym podświetleniem. Materiały będzie można przechowywać na kartach pamięci microSD. Do dyspozycji pozostanie także 3-megapikselowa kamera, złącze HDMI, trzy porty USB oraz nawigacja GPS.

Notion Ink stawia również na oprogramowanie - użytkownicy będą mieli dostęp do portalu Genesis, gdzie znajdują się liczne e-booki oraz inne materiały multimedialne. Na system Android zostanie nałożony nowy interfejs użytkownika. Urządzenie będzie posiadać także preinstalowane aplikacje, w tym między innymi programy do rysowania czy zdalnego namierzania urządzenia.

Około 340 programistów z całego świata, w tym 90 głównych, amerykańskich firm, zgłosiło swoje wsparcie dla tabletu Adam. Na platformie będzie można na przykład pograć w gry, oparte na silniku Unreal Engine od Epic Games.

Adam trafi na rynek w listopadzie 2010 roku. Na wiosnę lub wakacje przyszłego roku, Notion Ink przygotowuje natomiast drugi model, najprawdopodobniej o nazwie Eve, który ma być wyposażony w trzeciej generacji platformę Tegra (jeszcze niezapowiedziana) oraz system
Android 3.0.

źródło: laptopmag


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Opera 10.61Opera Software udostępniła użytkownikom finalną wersję przeglądarki Opera 10.61.

Pobierz Opera 10.61.

Najnowsza odsłona Opery w stosunku do wydania 10.60 nie zawiera zbyt wielu nowości. Programiści skupili się na usuwaniu znalezionych błędów, dzięki czemu udało się wyeliminować szereg problemów z ciasteczkami, błędnym wyświetlaniem paska przewijania, odtwarzaniem demonstracji prezentujących możliwości elementu Canvas i ładowaniem wybranych stron internetowych. Wprowadzono także poprawki do mechanizmu obsługi widgetów, separatorów w menu przeglądarki i modułu pobierania. Opera 10.61 nie ma ponadto problemów z wyświetlaniem nietypowych czcionek i lepiej radzi sobie geolokalizacją w systemach Unix. Wprowadzono także zmiany w tłumaczeniach instalatora widżetów oraz wyeliminowano problemy z nieprawidłowym funkcjonowaniem paska statusu.

Freeware | 13 MB | 2010.08.11| Opera

System operacyjny: MS Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7

źródło: Opera Software


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Złodzieje mają nowy sposób okradania kont.Gangi oszukują banki, wykorzystując fałszywe dokumenty. Na celowniku złodziei są przede wszystkim zamożni klienci. Pełne wyczyszczenie konta zajmuje im najwyżej kilka dni.

Przestępcy znaleźli sposób na obejście bankowych zabezpieczeń i kradną oszczędności klientów banków ulokowane na kontach i depozytach. - Kiedy znają nazwiska osób, które mają spore oszczędności, niestety potrafią je ukraść - mówi Leszek Czaplicki, naczelnik wydziału do zwalczania przestępczości gospodarczej stołecznej policji.

Jak to wygląda w praktyce? - Mając dane o takim koncie, grupa znajduje osobę w podobnym wieku. Potem "wyrabia" dla niej dowód z jej zdjęciem, ale nazwiskiem właściciela konta - mówi policjant. - Taka osoba zjawia się w banku i zmienia podpis, numer telefonu, a potem wypłaca pieniądze z cudzego konta.

Tylko w Warszawie policja zanotowała w ostatnich tygodniach kilka takich przypadków. W lipcu do jednego z oddziałów Millennium zgłosił się 58-letni mężczyzna, by zmienić dane do "swojego" konta. - Łatwo udało mu się zmienić nie tylko wzór podpisu, ale numer telefonu, pod który miały przychodzić hasła do transakcji internetowych - opowiada Michał Machniak, zastępca prokuratora rejonowego na warszawskiej Pradze-Północ. Ta prokuratura prowadzi śledztwo dotyczące wyczyszczenia konta biznesmena na 770 tys. zł. - Mając nowy podpis, dostęp do haseł przestępcy, zwiększając limity dziennych wypłat, zlikwidowali lokaty i przelali pieniądze z konta na inne założone przez podstawione przez nich osoby - mówi prok. Machniak. Taka operacja zajęła przestępcom tylko kilka dni.

Podobne przypadki policja zanotowała też w innych miastach, m.in. w Bydgoszczy i Częstochowie. Łupem oszustów padały zwykle wysokie sumy: 1 - 4 mln zł. - Mieliśmy taki jeden przypadek - przyznaje Wojciech Kaczorowski, rzecznik prasowy Banku Millennium. - To jest skomplikowane oszustwo, wymagające policyjnego śledztwa. Osoba, która dokonała przestępstwa, znała szczegółowe dane klienta.

Złodzieje wyszukują osoby bogate, śledzą je, przeszukują śmieci w poszukiwaniu danych osobowych i bankowych. Kradzież ułatwia im to, że banki mają scentralizowane systemy informatyczne i klient może być obsługiwany w każdym oddziale w Polsce. Bankowcy twierdzą, że są już uczuleni na osoby, które przyjdą do nieswoich oddziałów i będą prosić o zmianę podpisu czy kodów dostępu.

- Nie mieliśmy do czynienia z takim oszustwem - mówi Piotr Gajdziński, rzecznik prasowy BZ WBK. - Zmiana danych osobowych jest możliwa tylko w macierzystej placówce. W przypadkach losowych pracownik oddziału, do którego przyjdzie klient, musi skontaktować się z placówką macierzystą.

Jak zabezpieczyć się przed kradzieżami

Trzeba niszczyć bankową korespondencję, podobnie jak inne dokumenty, na których są nasze dane czy nawet fragment numeru rachunku bankowego - mówi Wojciech Stawski z Instytutu Bezpieczeństwa Gospodarczego. Precyzyjnie trzeba niszczyć również wydruki z bankomatów, które maszyna drukuje po przeprowadzeniu transakcji. Żeby zabezpieczyć się przed inteligentnymi kradzieżami, warto też zastrzec, że wszelkie zmiany danych będziemy robić w jednym, określonym oddziale.

Plagą dla banków są przestępstwa dokonywane kartami płatniczymi. Według Związku Banków Polskich w 2009 roku liczba przypadków oszustw dokonanych za pomocą elektronicznych instrumentów płatniczych, głównie kart, wzrosła o 13 proc. w stosunku do 2008 r. (ZBP nie podaje jednak ich liczby). Banki na tych oszustwach straciły w 2009 r. ponad 20 mln zł.


źródło: rp


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
HTC Schubert.W Sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nowego smartfona firmy HTC. Model o nazwie Schubert ma być wyposażony w system Windows Phone 7 i zamknięty w aluminiowej obudowie.Marketingowa maszyna pod nazwą Windows Phone 7 rusza pełną parą. Po niepewnych informacjach o jednym z pierwszych smartfonów z nowym, mobilnym systemem Microsoftu - Samsung Cetus - przychodzi pora na kolejne, niepewne informacje o nowym smartfonie HTC. Model o nazwie kodowej Schubert jest przygotowywany na dzień premiery WP7, ale jak dotąd poza jego wyglądem, nic konkretnego o nim nie wiemy.Z poniższego filmiku wynika, że smartfon będzie wyposażony w ekran dotykowy oraz "wielomegapikselowy" aparat z lampą błyskową, a zamknięty będzie w aluminiowej obudowie z plastikowymi wycięciami z tyłu, aby uporać się z problemami na linii aluminium - łączność bezprzewodowa.

źródło: wmpoweruser


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
SAP szuka ugody z Oracle.SAP przyzna się przed sądem do niektórych z zarzutów postawionych przez Oracle w sprawie o kradzież tajemnic handlowych. Firma zapowiedziała jednak, że będzie sprzeciwiała się "przesadnym" żądaniom wypłaty miliardowych odszkodowań.

Proces ma rozpocząć się dopiero za trzy miesiące. Oracle złożył pozew, w którym wskazuje na winę należącej do SAP firmy TomorrowNow, już przed trzema laty. Firma ta zapewniała wsparcie klientom korzystającym z oprogramowania PeopleSoft i J.D. Edwards. W tym czasie miała nielegalnie pobierać poprawki i inne materiały z serwera przeznaczonego dla klientów Oracle. SAP natychmiast przyznał, że zaszła "pomyłka". TomorrowNow już nie istnieje. Teraz SAP oświadczył, że przyzna się do naruszenia praw autorskich i nielegalnego pobrania materiałów, jeśli Oracle zrezygnuje z innych oskarżeń.

Firma Ellisona na razie nie chce zawrzeć ugody. Twierdzi bowiem, że naruszenie było celowe, a SAP "konspirował w celu pozyskania własności intelektualnej Oracle, by przekonać klientów do migracji na oprogramowanie SAP". Jeśli Oracle udowodni przed sądem swoje stwierdzenia, będzie mogło starać się o najwyższe przewidziane prawem odszkodowanie, czyli 150 tysięcy dolarów za każde naruszenie. Koncern twierdzi, że TomorrowNow pobrało "tysiące produktów i innych chronionych i poufnych materiałów".

źródło: techit


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
IBM zmodyfikował macierz dyskową SONAS.IBM zmodyfikował macierz dyskową SONAS (pamięć masowa najwyższej klasy typu NAS), która może obecnie pełnić rolę zarówno pamięci masowej funkcjonującej w chmurze (świadczącej swe usługi dużej firmie), jak i rozwiązania dedykowanego dla dostawców usług SaaS (jako platforma "cloud").

Macierz SONAS (Scale Out Network Attached Storage) została zaprojektowana z wykorzystaniem rozwiązaniach klastrowych, podobnych do tych, które IBM stosował wcześniej w superkomputerach.
Firma wprowadziła do macierzy nowe funkcjonalności, pozwalające administratorowi ustalać reguły zawiadujące danymi i tym, gdzie powinny być one przechowywane (w której warstwie całego systemu pamięci masowej).

Zależnie od tego jak często dane są używane, system przechowuje je blisko aplikacji, przenosi na wolniejsze dyski, odsyła do biblioteki taśmowej, albo nawet kasuje. Współpracując z oprogramowaniem IBM Tivoli (backup), dane mogą być też replikowane (realizując to zadanie w trybie asynchronicznym) i przesyłane przez sieć IP do innego centrum danych.

źródło: ibm


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
System operacyjny BlackBerry 6 jest gotowy."Świeży, intuicyjny i atrakcyjny" - takie wrażenie wśród użytkowników ma sprawiać nowy system operacyjny BlackBerry według producenta Research in Motion (RIM).

Niektóre ikonki wydają się nieco bardziej klarowne (vide zrzut ekranu), ale różnice w stosunku do poprzednika są jednak minimalne. Aplikacje na ekranie startowym wyświetla się na pięciu planszach, poza tym można tam umieszczać kontakty albo odsyłacze do stron internetowych. Zamiast jednego ekranu startowego BlackBerry OS 6 będzie miał ich kilka, pomiędzy którymi można się przełączać, suwając palcem. Na ekranie startowym znajduje się także uniwersalna funkcja wyszukiwania, która - i to jest nowość - przeprowadza wyszukiwanie nie tylko w ramach urządzenia, ale też w Internecie oraz sklepie z aplikacjami RIM.

Obsługę telefonów mają uprościć Action menu, w których zawarte są najczęściej używane funkcje. Pojawiają się one, kiedy użytkownik nieco dłużej naciśnie na symbol aplikacji. W ten sposób odpada konieczne dotychczas ręczne uruchomienie programu i przewijanie jego menu w celu np. wysłania e-maila. Przeglądarka bazująca na silniku WebKit zastępuje dotychczasowe dzieło firmy RIM. Dysponuje ona kartami i skaluje strony za pomocą gestów. Podwójne "pacnięcie" palcem nie tylko powiększa witrynę, ale też układa tekst na stronie w kolumnie.

Dla użytkowników sieci społecznościowych przygotowano nowe aplikacje dla Facebooka, Twittera, MySpace'a i czatów. Również bardziej do klientów indywidualnych niż korporacyjnych skierowano mechanizm synchronizacji między komputerem a BlackBerrym, który wymienia dane pomiędzy aparatem a programem iTunes. Wymiana wideo i zdjęć jest na razie możliwa jedynie pod Windows, a muzyki również na komputerach Apple.

Pierwszym urządzeniem RIM wyposażonym w nowy system operacyjny będzie model Torch, którego premiera w Stanach Zjednoczonych jest zaplanowana na 12 sierpnia. Firma zamierza przygotować aktualizacje dla modeli Bold (9700, 9650) i Pearl 3G.

źródło: idg


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Finał Tour de Pologne: Kraków.W najbliższą sobotę, 7 sierpnia, w Krakowie odbędzie się finałowy etap 67. Tour de Pologne. Na trasie przejazdu kolarzy i wokół Błoń pojawią się znaczne utrudnienia w ruchu. Zmienione będą trasy niektórych autobusów i tramwajów.Przejazd peletonu odbędzie się pomiędzy godz. 17.30 a godz. 18.30 następującą trasą: ul. Wielicka (jezdnia w kierunku centrum), ul. Kamieńskiego (jezdnia w kierunku centrum), rondo Matecznego, ul. Konopnickiej (jezdnia w kierunku centrum), Most Dębnicki, ul. Zwierzyniecka, ul. Powiśle, ul. Podzamcze, ul. św. Idziego, ul. Grodzka, Rynek Główny, ul. św. Anny, ul. Studencka, ul. Garncarska, ul. Krupnicza, al. Mickiewicza (jezdnia "pod prąd" w kierunku Hotelu Cracovia), al. 3 Maja, ul. Piastowska, ul. Królowej Jadwigi, al. Focha.

W celu zmniejszenia uciążliwości związanej z wyścigiem dla mieszkańców Krakowa w ciągu ulicy Wielickiej, na odcinku od skrzyżowania z ul. Teligi do skrzyżowania z ul. Kamieńskiego, utrzymany zostanie dla ruchu pojazdów skrajny prawy pas ruchu oraz na ul. Królowej Jadwigi, na odcinku od skrzyżowania z ul. Piastowską do skrzyżowania z al. Focha, udostępniony będzie przejazd w kierunku Salwatora.

Na wszystkich skrzyżowaniach z ulicami dolotowymi do trasy wyścigu w trakcie przejazdu peletonu nastąpią chwilowe przerwy w ruchu.

W związku z koniecznością przygotowania zabezpieczeń końcowego odcinka etapu oraz imprezami towarzyszącymi, w sobotę, 7 sierpnia o godz. 5.30 nastąpi wyłączenie z ruchu pojazdów indywidualnych al. 3 Maja (kursować będzie komunikacja zbiorowa w obu kierunkach). O godz. 6.00 nastąpi zamknięcie al. Focha oraz ul. Kałuży. Natomiast około godz. 14.00 nastąpi całkowite zamknięcie al. 3 Maja oraz ul. Piastowskiej na odcinku od Cichego Kącika do ul. Królowej Jadwigi.

Przywrócenie do ruchu ogólnego ul. Piastowskiej nastąpi ok. godz. 19.30, al. Focha, al. 3 Maja oraz ul. Kałuży ok. godz. 22.00.

W sobotę, 7 sierpnia w godz. 7.00 - 20.00 zakaz zatrzymywania się i postoju pojazdów zostanie wprowadzony na ulicach Powiśle, Podzamcze, św. Idziego, Grodzka, św. Anny, Studencka, Garncarska (na odcinku od skrzyżowania z ul. Studencką do ul. Krupniczej), Krupnicza (na odcinku od ul. Garncarskiej do al. Mickiewicza). Przez cały dzień nie będzie można parkować na al. Focha. Natomiast na al. 3 Maja zakaz zatrzymywania się i postoju zostanie wprowadzony już w piątek, 6 sierpnia od godz. 20.00 i będzie obowiązywał do końca następnego dnia.

W sobotę, 7 sierpnia, w związku z przejazdem peletonu zmienią się też trasy niektórych tramwajów i autobusów. Szczegółowe informacje na stronie ZiKit.

źródło: magicznykrakow


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
 Strona : < 1 2 3 ... 278 [279] 280 ... 298 299 300 >


Zegar

PogodaKurs Walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2018-10-19
USD 3,7601 +0,80%
EUR 4,3049 +0,19%
CHF 3,7746 +0,54%
GBP 4,9014 +0,22%
Wspierane przez Money.pl

Aktualności
 · Data scientist - nieszablonowy zawód w branży IT
Napisane przez Pawel
( 18.10.2018 08:13 )

 · Ktoś włamał się na Facebooka i podkradł 50 milionów kont.
Napisane przez Pawel
( 17.10.2018 06:12 )

 · ZF zainwestuje miliardy dolarów w rozwój technologii autonomicznych
Napisane przez Pawel
( 16.10.2018 06:07 )

 · List otwarty Intela w związku z ograniczoną dostępnością procesorów
Napisane przez Pawel
( 15.10.2018 06:05 )

 · Comarch świętuje 25 lat istnienia na rynku. Firma z Krakowa jest dziś obecna na całym świecie.
Napisane przez Pawel
( 12.10.2018 07:03 )

 · Android 9.0 na smartfonach Nokii: pierwszy model właśnie otrzymał aktualizację.
Napisane przez Pawel
( 11.10.2018 06:01 )


Ankiety
Czy w najbliższym czasie zamierzasz zainstalować Windows 10?
Czy Windows 10 okaże się ?
 Tak
 Nie
 Zostanę przy obecnym systemie

 
Inne sondy

Subskrybuj RSS
[RSS]

Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia, wykorzystaj możliwość kanałów informacyjnych RSS.
Jak subskrybować kanał RSS?


Galeria
Hala 100-lecia KS Cracovia: kosmetyka przed oficjalnym otwarciem

Artykuły
1 . 100 mln zł na rozwój technologii biomedycznych na Dolnym Śląsku
(29.09.2018)
2 . Brona: Polska ma aspiracje związane z robotyką kosmiczną
(29.09.2018)
3 . Urząd Patentowy chce stworzyć bazę polskiej własności intelektualnej
(29.09.2018)
4 . Na UW powstaje narzędzie przyspieszające opis sekwencji genetycznych bakterii.
(03.09.2018)
5 . European Rover Challenge w połowie września w Starachowicach
(03.09.2018)
6 . Odkryto najstarszy mur obronny w Izraelu
(08.08.2018)
7 . Polski Wavy w czołówce kategorii Big Data podczas finałów Imagine Cup 2018
(30.07.2018)
8 . Zgłoszenia do konkursu "Innowacja jest kobietą" - do końca sierpnia
(30.07.2018)
9 . Kraków Studenci z AGH zdobyli drugie miejsce w konkursie rakietowym w USA
(13.07.2018)
10 . Inkubator UW ze wsparciem od Microsoft
(13.07.2018)

Popularne pliki
1 . PITy 2017
(15.02.2018)
2 . TeamViewer 13.0
(15.02.2018)
3 . Google Chrome 64
(15.02.2018)
4 . Mozilla Firefox 58.0.2
(15.02.2018)
5 . TeamViewer 12.0
(27.04.2017)
6 . PITy 2016
(07.02.2017)
7 . PITy 2015
(26.03.2016)
8 . PITy 2014
(11.01.2015)
9 . PITy 2013
(09.03.2014)
10 . Internet Explorer 11 (Win7)
(17.11.2013)


^ Wróć do góry ^
Powered by MRT Net 2004-2018.