Logowanie

Ukryj panel

Strona główna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Reklama
Logowanie
Nick :
Hasło :
 Zapisz
Rejestracja
Zgubiłeś hasło ?

Kamerki internetowe.

Panel sterowania
MRT Net
Aktualności
Artykuły
Archiwum
Czas na narty !
Czas na rower !
Zwiedzaj Kraków
Plikownia
Linki
Kalendarz
Galeria
Radio Online
Gry Online
Twój YouTube!
Ankiety
Newsletter
RSS
Księga gości
Wyszukiwarka
Kontakt

Reklama

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


40% zniżki karnet w PKL.

Partnerzy

Wyszukiwarka
Zaawansowane szukanie

Chmura Tag'ów
Microsoft Programy Samsung Wave Android Bada Aktualności Linki Nowości Informacje Fotografia T-Mobile Technologie Adobe Specyfikacje Galaxy Premiera Zapowiedzi Intel Nvidia Kraków Architektura Biotechnologia Chip System Nawigacja Galileo Gps Windows Linux Galeria Software Hardware Top 500 Superkomputery Serwer Wirtualizacja Flash Pamięci Internet Plikownia YouTube Gry Radio Amd Panasonic Nokia Nikon Sony OS Cloud Computing Red Hat Enterprise Toshiba LTE 4G Lockheed Martin Motorola IBM Internet Explorer 11 Grafen Wirtualna Mapa Krakowa Lamusownia Kraków DVB-T2 TeamViewer 13.0 Fifa 2018 Trasy rowerowe Pro Evolution Soccer 2018 Mozilla Firefox Pity 2017 Rakiety NSM Windows 8 Sony Xperia Tablet S LEXNET Samsung Galaxy S9 Dworzec Główny Kraków PKP Windows Phone Windows 10 Microsoft Lumia 950

Groźna luka we FlashuWykryto ataki przeprowadzone za pomocą niedawno stworzonego exploitu wykorzystującego dziurę we Flashu. Oparty jest on na luce wykrytej w grudniu 2008 roku.

W celu przeprowadzenia ataku ofiary są kierowane na strony internetowe zawierające odpowiednio spreparowane pliki Flasha lub też wysyłane im są pliki PDF. W tym drugim przypadku wykorzystywana jest możliwość osadzania zawartości Flash w plikach PDF, nie jest więc wykorzystywana luka w przeglądarce tych plików ale w wykorzystywanym przez nią Flashu. Atak możliwy jest najprawdopodobniej w przypadku użycia aplikacji Adobe Reader i Acrobat 9.1.2 oraz Adobe Flash Player 9 i 10.

Stwierdzono, że w systemie Windows Vista mechanizm UAC skutecznie chroni przed wykorzystaniem luki. W XP ochrony tej już nie ma.

źródło: CNET


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Mozilla Firefox 3.5.1 PLNie trzeba było długo czekać na nową wersje Firefoxa Smile . Mozilla wydała nową wersję swojej bardzo popularnej na całym świecie przeglądarki Mozilla Firefox 3.5.1. W nowej wersji w stosunku do 3.5 poprawiono błąd powodujący zbyt czasochłonne uruchamianie przeglądarki w niektórych wersjach Windows oraz wprowadzono poprawki związane ze stabilności aplikacji. Najważniejsze jednak, że załatano krytyczną lukę bezpieczeństwa związaną z kompilatorem JavaScript.

Wersja wydania:
wersja 3.5.1, wydana 16 lipca 2009

W Firefoksie 3.5.1 zostały naprawione następujące błędy:

* Problemy z bezpieczeństwem.
* Problemy ze stabilnością.
* Błąd sprawiający, że uruchomienie Firefoksa na niektórych wersjach systemu Windows zajmowało sporo czasu.

Wymagania systemowe dla systemu Windows:

Wersja systemu operacyjnego

* Windows 2000
* Windows XP
* Windows Server 2003
* Windows Vista

Minimalne wymagania sprzętowe

* procesor Pentium 233 MHz (zalecany: Pentium 500MHz lub lepszy)
* 64 MB RAM (zalecane: 128 MB RAM lub więcej)
* 52 MB miejsca na dysku twardym

żródło: http://www.mozilla-europe.org/pl/products/firefox/


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Skype 4.1Ukazała się nowa wersja komunikatora Skype 4.1, to z danych przedstawionych przez producenta wynika że zostało poprawionych kilka ważnych cech komunikatora a także niektóre elementy zostały dodane po raz pierwszy.

Aktualne zmiany wersji 4.1 podane są szczegółowo tutaj: Skype Release Notes 4.1

Co nowego w tej wersji?

* Udostępnianie ekranu
* Wysyłanie kontaktów
* Przypomnienia o urodzinach

* Lepsza jakość połączeń
* Lepsza jakość wideo
* Funkcje ułatwień dostępu

Główne funkcje

* Bezpłatne rozmowy między użytkownikami Skype.
* Połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi oraz wysyłanie wiadomości SMS.
* Bezpłatne wiadomości błyskawiczne.
* Poczta głosowa.
* Bezpłatne rozmowy wideo.
* Przekierowywanie rozmów na telefon, gdy użytkownik jest w trybie offline.

Rozmowy w sieci Skype, rozmowy wideo i obsługa wiadomości błyskawicznych są bezpłatne ? o każdej porze i w dowolnym miejscu na świecie. Wykonywanie połączeń z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi oraz wysyłanie wiadomości SMS odbywa się po atrakcyjnych stawkach w ramach usługi Płać na bieżąco lub w ramach abonamentu obejmującego połączenia bez ograniczeń* z niektórymi krajami.

Pobierz teraz Windows Skype 4.1 dla Windows

* Wymagania systemowe
* Komputer z systemem operacyjnym Windows 2000, XP lub Vista (do rozmów wideo w systemie Windows 2000 jest potrzebny program DirectX 9.0).
* Połączenie internetowe ? najlepiej szerokopasmowe (rozmowy głosowe przez GPRS nie są obsługiwane).
* Głośniki i mikrofon ? wbudowane lub osobne.
* Do korzystania z funkcji rozmów głosowych i wideo zalecamy komputer z procesorem o szybkości co najmniej 1 GHz, 256 MB pamięci RAM i kamerą internetową.
* W przypadku rozmów wykorzystujących wideo wysokiej jakości potrzebna jest kamera internetowa obsługująca wideo wysokiej jakości oraz odpowiednie oprogramowanie, komputer z dwurdzeniowym procesorem oraz szybkie połączenie szerokopasmowe (384 kb/s).

Licencja: Freeware


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Mozilla Firefox 3.5Mozilla wydała nową wersję swojej bardzo popularnej na całym świecie przeglądarki Mozilla Firefox 3.5. Zachęcamy do pobrania nowej wersji, która jak podaje producent znacząco przyspiesza swoje działanie w porównaniu do swoich poprzednich wersji.

Wersja wydania:
wersja 3.5, wydana 30 czerwca 2009Co nowego w Firefoksie 3.5?

Firefox 3.5 został zbudowany na platformie Gecko 1.9.1. która była rozwijana przez ostatni rok. Od poprzedniej wersji zaszło w Firefoksie wiele zmian ? w zakresie obsługi nowych technologii WWW, zwiększonej wydajności i prostoty obsługi. Oto wybrane najważniejsze nowości:

* Ponad 70 wersji językowych (pobierz wersję zlokalizowaną!)
* Obsługa elementówPo zakończeniu VI edycji Pikniku LotniczegoVI edycja pikniku lotniczego w Krakowie na lotnisku Rakowice Czyżyny zakończyła się. Mimo wielu problemów organizacyjnych, które przysporzyły kłopotów podczas sobotnich pokazów oraz wypadku lotniczego do którego doszło już po zakończeniu pikniku lotniczego, trzeba przyznać, że impreza udała się i z roku na rok staje się stałą atrakcją Muzeum Lotnictwa polskiego w Krakowie.

A o to mały fotoreportaż z niedzielnych pokazów.

VI Piknik Lotniczy w Krakowie

Do zobaczenia za rok na kolejnym pokazie!


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Zapraszamy na VI edycję Małopolskiego Pikniku Lotniczego.VI Małopolski Piknik Lotniczy odbędzie się w dniach 27 -28 czerwca 2009 r. na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego na historycznym lotnisku Rakowice - Czyżyny, dokładnie pośrodku Krakowa.

Rakowice - Czyżyny to najstarsze lotnisko na ziemiach polskich, założone przez Austriaków jeszcze w XIX w. i pierwsze lotnisko niepodległej Rzeczypospolitej. Funkcjonowało do lat 60. XX w., po czym nastąpiła wieloletnia przerwa w pełnieniu funkcji lotniczej. Małe pokazy, jakie odbyły się z okazji 40-lecia Muzeum w 2003 r. i zorganizowany rok później I Małopolski Piknik Lotniczy, a także otwarcie w 2005 r. na terenie Muzeum bazy lotnictwa policyjnego ożywiły to miejsce i doprowadziły do jego częściowego odrodzenia jako lotniska. Z roku na rok Małopolski Piknik Lotniczy staje się imprezą coraz większą, o coraz bogatszym programie, od trzeciej edycji w 2006 r. międzynarodową. Wśród gwiazd pikniku byli światowej sławy piloci akrobacyjni Jurgis Kairys, Peter Besenyei, Ali Ozturk, polscy mistrzowie Marek Szufa, Robert Kowalik i Jerzy Makula, zespoły Żelazny i Biało - Czerwone Iskry, i wielu innych znakomitych pilotów, prezentujących wspaniałe samoloty i śmigłowce.

Głównym celem imprezy jako "spotkania z samolotami" jest pokazanie piękna lotnictwa i samego latania. Widzowie mogą zobaczyć samoloty w powietrzu i na ziemi, na wystawie statycznej towarzyszącej pokazom w locie i na ekspozycji Muzeum, która również jest udostępniona do zwiedzania. Prócz pokazów lotniczych nie brakuje też atrakcji naziemnych, jak inscenizacje bitew z okresu II wojny światowej, a bogata oferta stoisk handlowych i gastronomicznych oraz wesołe miasteczko nie pozwoli nawet na chwilę nudy w przerwach między lotami

Największymi atrakcjami tegorocznego pikniku będą pokazy akrobacji w wykonaniu różnych typów statków powietrznych. Główną gwiazdą będzie litewski pilot Jurgis Kairys, jeden z najlepszych i najbardziej widowiskowo latających akrobatów na świecie. Kairys wystąpi na krakowskim niebie po raz trzeci, na trzecim z kolei typie samolotu - w 2006 r. latał samolotem Juka swojej konstrukcji, rok temu Su-26, w tym roku wystąpi na Su-31. Nie zabraknie też polskich mistrzów - pokaz akrobacji na szybowcu Solo Fox konstrukcji Edwarda Margańskiego zaprezentuje wielokrotny mistrz świata Jerzy Makula, obecnie prezes Aeroklubu Polskiego. Znakomity akrobata samolotowy i stały uczestnik Pikniku, Marek Szufa, znany z występów za sterami samolotów Extra 300 i Curtiss Jenny, w tym roku latać będzie swym najnowszym nabytkiem - akrobacyjnym dwupłatem Steen Super Skybolt 300. Pokaz indywidualnej akrobacji na samolocie Extra 300 wykona tym razem jeden mistrzów akrobacji Robert Kowalik lub Ireneusz Jesionek. Na podobnym samolocie wystąpi znany z ubiegłorocznej edycji niemiecki pilot Uwe Zimmermann. Pokaz akrobacji zespołowej zaprezentuje grupa Żelazny, latająca na trzech Zlinach 50. Krzysztof Barszczewski jak zwykle zaprezentuje się za sterami biało - czerwonej Bellanki Citabrii.

Zakłady PZL Mielec jak co roku reprezentować będą samoloty PZL M28 Skytruck, imponujący krótkim startem i lądowaniem i PZL M26 Iskierka, widowiskowo kręcąca akrobację. Kolejną, obok Solo Foxa, konstrukcją Edwarda Margańskiego, jaką zobaczą krakowscy widzowie będzie dwusilnikowy samolot dyspozycyjny EM-11C Orka. Wystąpi też wielu gości zagranicznych, m. In z Austrii, Niemiec, Hiszpanii, Szwajcarii, Litwy, Ukrainy. Lista samolotów będzie na bieżąco aktualizowana.

Między Wschodem a Zachodem... - wystawa statków powietrznych Sojuszu Północnoatlantyckiego - NATO 1949 - 2009. Na rakowickim niebie pokażą się m.in. samolot Consolidated PBY-5A Catalina czy OV-10 Bronco. Projekt jest współfinansowany ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Więcej informacji o projekcie - na kolejnych stronach. ?> Szczególnym elementem tegorocznego Pikniku będzie pokaz NATO Live, związany z zorganizowaną przez Muzeum wystawą z okazji 60-lecia Sojuszu Północnoatlantyckiego i 10-lecia polskiego członkowstwa w NATO w ramach projektu Między Wschodem a Zachodem... - wystawa statków powietrznych Sojuszu Północnoatlantyckiego - NATO 1949 - 2009. Na rakowickim niebie pokażą się m.in. samolot Consolidated PBY-5A Catalina, Hawker Sea Fury, North American AT-6 Texan, OV-10 Bronco, Dornier Do-27 i Do-28. Projekt jest współfinansowany ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Więcej informacji o projekcie - na kolejnych stronach.

Nie zabraknie też atrakcji naziemnych. Grupy rekonstrukcji historycznej zaprezentują inscenizacje bitew II wojny światowej, z wykorzystaniem autentycznego umundurowania, broni i pojazdów z tego okresu. W pierwszy dzień Pikniku odbędzie się inscenizacja lądowania Aliantów w Normandii oraz jednej z bitew na froncie zachodnim w końcowym okresie wojny. W drugi dzień będzie można zobaczyć inscenizację walk Wojny Obronnej 1939 r. i pokaz armii współczesnej. Odwiedzający Piknik będą też mogli zwiedzić ekspozycję Muzeum.

źródło: pikniklotniczy.krakow.pl


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Flash Player 10 dla telefonów komórkowychAdobe poinformowało, że jeszcze tej jesieni wyda Flash Player 10 dla urządzeń mobilnych.

Najnowszy Flash ma zostać udostępniony dla większości popularnych platform mobilnych, w tym Android, Windows Mobile i webOS. Jak zapowiada Adobe, nowa wersja ma zapewnić lepsze funkcje graficzne i dźwiękowe. Wczesną wersję testową dostali już niektórzy partnerzy firmy. Publiczna beta dla deweloperów ma się pojawić podczas konferencji Adobe w październiku. Równolegle firmy ARM, nVidia, Broadcom, Intel, Texas Instruments i Qualcomm optymalizują odtwarzacz Flash pod swój sprzęt. Na razie nie ma informacji o rychłym wydaniu Flash Player 10 dla iPhone OS.

źródło: internetnews.com


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
iPhone 3GSiPhone 3GS - tak nazywa się nowy model telefonu Apple. W porównaniu z poprzednikiem jest przede wszystkim szybszy - nawet 2, 3-krotnie. Ma też lepszy aparat i więcej pamięci. iPhone 3GS pojawi się w polskich sklepach 9 lipca 2009.

iPhone 3GS będzie robił lepsze zdjęcia dzięki 3-megapikselowemu aparatowi z autofokusem i matrycą o wyższej czułości. Nowością jest możliwość wykonywania fotografii makro i nagrywania filmów (w rozdzielczości 640 x 480 przy 30 klatkach na sekundę).

Zobacz nowego iPhone 3GS

iPhone znacznie przyspieszy. Wiele operacji (otwieranie wiadomości, odczytywanie dokumentów XLS, wyświetlanie stron WWW) ma być wykonywanych 2, 3 razy szybciej niż w przypadku modelu 3G. iPhone 3GS będzie miał m.in. funkcję wybierania głosowego i kompas. Apple poprawiło też jedną z głównych bolączek iPhone 3G - czas pracy na baterii. W przypadku niektórych zastosowań (jak przeglądanie stron WWW przez WiFi) aż o 50%.

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, iPhone 3GS trafi do sklepów w dwóch wersjach - z 16 i 32GB pamięci. Ceny nie zmieniają się. Wersja 16GB będzie kosztowała tyle samo, co 8-gigabajtowy iPhone 3G. Pojemniejsza odmiana modelu 3GS zastąpi w cenniku iPhone 3G 16GB. W Polsce nowego iPhone zobaczymy 9 lipca 2009.

Z rynku zniknie iPhone 3G, ale tylko w wersji z pamięcią 16GB. iPhone 3G 8GB trafi do mniej zamożnych klientów; ma kosztować połowę tego, co podstawowa wersja iPhone 3GS.

Przy okazji premiery iPhone 3GS zaprezentowano również kilka, nowych aplikacji. Jedną z nich jest nawigacja przygotowana przez TomTom. To pierwszy program tego typu przeznaczony dla telefonu Apple. Wcześniej, użytkownicy iPhone mieli dostęp jedynie do pobieranych na bieżąco z interentu map Google. Google Maps dla iPhone nie mogło zastąpić klasycznej aplikacji nawigacyjnej - program potrafił wyznaczyć trasę i śledzić pozycję samochodu, ale nie wyświetlał komunikatów informujących o najbliższych manewrach ("za 100 metrów skręć w prawo").


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Sweet Home 3D wersja 2.0Sweet Home 3D jest darmowym programem służącym do aranżacji wnętrz, który umożliwia ustawiać meble na planie 2D z podglądem 3D.

Pobierz nową wersje Sweet Home 3D wersja 2.0

Pojawiła się finalna wersja 2.0 programu Sweet Home 3D. Jest to bezpłatna aplikacja do planowania wnętrz stworzona w języku Java. Sweet Home 3D, w odróżnieniu od innych darmowych programów tego typu, umożliwia aranżację nie jednego ale wielu pomieszczeń naraz (np. całego mieszkania lub kondygnacji domu), a także pozwala bardzo dokładnie zdefiniować wymiary i umiejscowienie poszczególnych obiektów.

Aplikacja pozwala na dowolne nanoszenie ścian, okien, drzwi, schodów, daje także możliwość planowania ścianek działowych. Przydatną funkcją jest możliwość wczytania pliku graficznego (np. ze skanem projektu mieszkania) w celu jego dokładnego obrysowania w programie. Na zdefiniowaną powierzchnię możemy nanosić różnego rodzaju elementy wyposażenia z bazy zawartej w programie, podzielonej na czytelne kategorie. Standardowa baza jest dość ograniczona można jednak pobrać dużo dodatkowych elementów wyposażenia ze strony domowej programu lub dodawać obiekty w formatach OBJ, LWS i 3DS.

W nowej wersji usunięto wiele drobnych błędów ale również wprowadzono kilka nowości, m. in w menu "Widok 3D" pojawiła się opcja "Stwórz zdjęcie" pozwalająca na tworzenie obrazów PNG z dowolnych rzutów 3D wyrenderowanych przez aplikację (program wykorzystuje bibliotekę SunFlow), rozszerzono również ustawienia związane z nakładaniem kolorów oraz tekstur na ściany i podłogi, rozszerzono dostępność jednostek metrycznych o metry i milimetry (dotychczas tylko centymetry), wprowadzono możliwość szybkiego definiowania długości ścian.

źródło: sweethome3d.eu


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Microsoft ogłosił oficjalnie date wydania systemu Windows 7Oficjalnie zapowiedzianą datą jest 22 października 2009 roku, więc Windows 7 pojawi się prawie dokładnie 8 lat po Windows XP, który został wydany 25 października 2001 roku. Microsoft potwierdził także, że osoby, które kupią komputer z Vistą na krótko przed lub po premierze Windows 7, będą mogły otrzymać za darmo licencję na ten system.Szczegóły jednak nadal nie są znane. Według nieoficjalnych informacji chodzi o okres od 28 czerwca 2009 do 31 stycznia 2010. Wersja RTM zostanie udostępniona partnerom Microsoftu w drugiej połowie lipca. Daty pojawienia się w sprzedaży Windows Server 2008 R2 oraz wydania jego wersji RTM mają być zbliżone do dat Windows 7. Oba te systemy powstają bowiem jednocześnie.

O udostępnieniu Windows 7 klientom będzie mówić jutro także Steve Guggenheimer, Microsoft Corporate Vice President for OEMs, na konferencji Computex w Tajpej na Taiwanie. Poznamy zapewne wtedy więcej szczegółów.

źródło: Microsoft


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
 Strona : < 1 2 3 ... 287 [288] 289 290 >


Zegar

PogodaKurs Walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2018-05-18
USD 3,6385 +0,28%
EUR 4,2958 +0,21%
CHF 3,6413 +0,51%
GBP 4,9117 +0,05%
Wspierane przez Money.pl

Aktualności
 · Przed nami XV edycja Nocy Muzeów
Napisane przez Pawel
( 18.05.2018 04:53 )

 · Red Hat poszerza ofertę o pamięć masową zdefiniowaną programowo
Napisane przez Piotr
( 17.05.2018 07:03 )

 · TVP Sport HD w czerwcu na MUX 8?
Napisane przez Piotr
( 16.05.2018 04:50 )

 · To już pewne - T-Mobile i Sprint utworzą jeden potężny telekom
Napisane przez Piotr
( 15.05.2018 08:59 )

 · Routery firmy Apple odchodzą do lamusa
Napisane przez Piotr
( 14.05.2018 05:52 )

 · W maju odkodowane pasmo Canal+. "Dzikie róże", Ekstraklasa, Grand Prix Polski
Napisane przez Piotr
( 11.05.2018 07:01 )


Ankiety
Czy w najbliższym czasie zamierzasz zainstalować Windows 10?
Czy Windows 10 okaże się ?
 Tak
 Nie
 Zostanę przy obecnym systemie

 
Inne sondy

Subskrybuj RSS
[RSS]

Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia, wykorzystaj możliwość kanałów informacyjnych RSS.
Jak subskrybować kanał RSS?


Galeria
Hala 100-lecia KS Cracovia: kosmetyka przed oficjalnym otwarciem

Artykuły
1 . Ekspert: roboty będą zastępować ludzi w coraz bardziej wymagających zawodach
(16.05.2018)
2 . W sobotę start misji NASA z udziałem Polaków
(03.05.2018)
3 . Przetrenowanie - jak je rozpoznać i jak unikać
(19.04.2018)
4 . Raport: niska innowacyjność polskich firm barierą w korzystaniu z programu Horyzont 2020
(09.04.2018)
5 . Polscy badacze analizują Big Data i przewidują wyniki wyborów
(09.04.2018)
6 . ERM - systemy na straży ryzyka
(05.03.2018)
7 . Tomografy optyczne tworzone na UMK pomogą w rozwoju okulistyki.
(15.02.2018)
8 . Studentki uczelni technicznych mogą zgłaszać się do programu "Inżynierki 4.0".
(07.02.2018)
9 . Projekt "vatmanów" z Krakowa pomoże w wykrywaniu oszustw podatkowych.
(07.02.2018)
10 . Infrastruktura sieciowa firm - kierunki rozwoju technologii
(25.01.2018)

Popularne pliki
1 . PITy 2017
(15.02.2018)
2 . TeamViewer 13.0
(15.02.2018)
3 . Google Chrome 64
(15.02.2018)
4 . Mozilla Firefox 58.0.2
(15.02.2018)
5 . TeamViewer 12.0
(27.04.2017)
6 . PITy 2016
(07.02.2017)
7 . PITy 2015
(26.03.2016)
8 . PITy 2014
(11.01.2015)
9 . PITy 2013
(09.03.2014)
10 . Internet Explorer 11 (Win7)
(17.11.2013)


^ Wróć do góry ^
Powered by MRT Net 2004-2018.