Logowanie

Ukryj panel

Strona główna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Reklama
Logowanie
Nick :
Hasło :
 Zapisz
Rejestracja
Zgubiłeś hasło ?

Kamerki internetowe.

Panel sterowania
MRT Net
Aktualności
Artykuły
Archiwum
Czas na narty !
Czas na rower !
Zwiedzaj Kraków
Plikownia
Linki
Kalendarz
Galeria
Radio Online
Gry Online
Twój YouTube!
Ankiety
Newsletter
RSS
Księga gości
Wyszukiwarka
Kontakt

Reklama

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


40% zniżki karnet w PKL.

Partnerzy

Wyszukiwarka
Zaawansowane szukanie

Chmura Tag'ów
Microsoft Programy Samsung Wave Android Bada Aktualności Linki Nowości Informacje Fotografia T-Mobile Technologie Adobe Specyfikacje Galaxy Premiera Zapowiedzi Intel Nvidia Kraków Architektura Biotechnologia Chip System Nawigacja Galileo Gps Windows Linux Galeria Software Hardware Top 500 Superkomputery Serwer Wirtualizacja Flash Pamięci Internet Plikownia YouTube Gry Radio Amd Panasonic Nokia Nikon Sony OS Cloud Computing Red Hat Enterprise Toshiba LTE 4G Lockheed Martin Motorola IBM Internet Explorer 11 Grafen Wirtualna Mapa Krakowa Lamusownia Kraków DVB-T2 TeamViewer 13.0 Fifa 2018 Trasy rowerowe Pro Evolution Soccer 2018 Mozilla Firefox Pity 2017 Rakiety NSM Windows 8 Sony Xperia Tablet S LEXNET Samsung Galaxy S9 Dworzec Główny Kraków PKP Windows Phone Windows 10 Microsoft Lumia 950

Mozilla Firefox 3.5.4Mozilla wydała przeglądarkę Mozilla Firefox w wersji 3.5.4.

Nowa wersja przynosi przede wszystkim poprawki związane z wydajnością i stabilnością programu. Naprawiono błąd związany z zawieszaniem się przeglądarki podczas przenoszenia nad jej oknem pliku załącznika z klienta poczty Thunderbird, naprawiono również błąd związany z powiadamianiem o połączeniu SSL w przypadku, gdy serwer nie obsługiwał SSL3. Wersja 3.5.4 przynosi poprawkę w obsłudze zasobów lokalnych, zaimplementowanych w dokumentach HTML5.

Pobierz Mozilla Firefox 3.5.4

Razem z wydaniem wersji 3.5.4 pojawiła się również aktualizacja do wcześniejszej wersji Firefoksa. Kolejne aktualizacje swoich produktów Mozilla zaplanowała na 15 grudnia, kiedy to zostanie wydana ostatnia aktualizacja dla Firefoksa z gałęzi 3.0.x.

źródło: Mozilla


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Sturdzeniowe procesory już niedługo...Firma Tilera Corporation zapowiedziała na 2011 rok dostępność 64-bitowych procesorów sturdzeniowych.

Procesor z serii TILE-Gx zostanie wyprodukowany w fabrykach Taiwan Semiconductor Manufacturing Company (TSMC) z wykorzystaniem technologii 40 nm. Na rynku mają pojawić się cztery wersje różniące się ilością rdzeni. Do dyspozycji będzie 16, 32, 64 a nawet 100 rdzeni. Interesująco wygląda pobór energii, producent informuje o konsumpcji od 10 do 55 W w zależności od wersji. Warto też zauważyć, że częstotliwość pracy waha się od 1 do 1,5 GHz. Nowe chipy znajdą zastosowanie w obróbce wideo, cloud computing, korporacyjnych strukturach sieciowych i innych dziedzinach gdzie najważniejsza jest maksymalna wydajność przy jak najniższym poborze energii.

Według producenta wydajność ma być dziesięciokrotnie większa od nadchodzących procesorów Intel Westmere, które produkowane będą w technologii 32 nm. Ceny procesorów TILE-Gx będą wynosiły od 400 do 1000 USD.

źródło: tilera


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Windows 7 - oficjalna premieraNowy system koncernu z Redmond wejdzie do sprzedaży jednocześnie w wielu krajach na całym świecie. To numer jeden - tak dzisiaj w Nowym Jorku mówił Steve Balmer - szef Microsoftu - podczas oficjalnej premiery Windows 7.Dzisiaj w Nowym Jorku odbywa się uroczysta premiera nowej wersji systemu, dzięki któremu koncern z Redmond stał się technologicznym imperium. Microsoft zakończył prace nad nowym systemem już pod koniec lipca - wtedy Windows 7 osiągnął status RTM (release to manufacturing, gotowy do produkcji).

Ballmer prezentuje Windows 7

Wprowadzenie produktu Microsoftu poprzedziło przemówienie szefa koncernu z Redmond, ekscentrycznego Steve'a Ballmera. Szef Microsoftu słynie z niekonwencjonalnych wystąpień. Przypomnijmy, że Steve Ballmer niedawno gościł też w Warszawie.

Dzisiaj w specjalnym wywiadzie dla Gazeta.pl powtarzał: - Szybkość, szybkość, szybkość. To numer jeden.Windows 7 - nowe funkcje

Jak podaje Microsoft, Windows 7 został zaprojektowany w taki sposób, aby szybciej przechodził w tryb uśpienia, szybciej wznawiał pracę i rozpoznawał urządzenia USB, a także zużywał mniej pamięci. Nasz pulpit możemy tez uatrakcyjnić nowymi kompozycjami do Windows 7.

1. Grupa domowa (ta funkcja ułatwia udostępnianie plików i drukarek w sieci domowej.) Zobacz, jak to działa

2. Listy szybkiego dostępu (szybki dostęp do ulubionych zdjęć, muzyki, witryn WWW oraz dokumentów)

3. Funkcja Aero Snap (nowy, szybki sposób zmieniania rozmiarów i porównywania okien na pulpicie)

4. Podstawowe programy Windows Live (7 znakomitych programów dostępnych w postaci 1 bezpłatnego pakietu do pobrania. Programy Poczta, Movie Maker, Galeria fotografii i inne)

5. Windows Search (usługa ta sprawia, że wszystko można teraz znaleźć na komputerze w błyskawicznym tempie)

6. Pasek zadań systemu Windows (ulepszony podgląd miniatur, lepiej widoczne ikony i więcej sposobów personalizacji)

7. Udoskonalone zarządzanie urządzeniami (Device Stage ułatwia obsługę każdego zgodnego urządzenia podłączonego do komputera)

8. Wyświetlanie dostępnej sieci (teraz połączenie z dostępnymi sieciami jest możliwe za pomocą jednego kliknięcia)

9. Zdalne przesyłanie strumieniowe multimediów (możemy odtwarzać utwory muzyczne i filmy z komputera, nawet będąc poza domem)

10. Windows Touch (technologia, która po podłączeniu Windows 7 do ekranu dotykowego pozwala na korzystanie z systemu bez pomocy klawiatury i myszki)

Zobacz, jak to działa

11. Internet Explorer 8 (nowy Internet Explorer 8 znacząco ulepsza wygodę serfowania w sieci - zobacz pierwsze wrażenia z Internet Explorer

Ponadto po raz pierwszy w historii systemów Microsoftu ma być dostępny nie tylko Internet Explorer, ale także alternatywne przeglądarki, takie jak Firefox, Opera czy Chrome.

Kompatybilność z Windows XP?

Dla tych, którzy potrzebują pełnej kompatybilności z XP, w Windows 7 został wbudowany tryb XP, który pozwala na zainstalowanym systemie Windows 7 uruchomić wirtualną kopię Windows XP, co zapewni pełną kompatybilność ze starszymi aplikacjami. Na stronie Windows 7 Compatibility Center możemy sprawdzić jaki sprzęt i aplikacje są certyfikowane jako kompatybilne z Windows 7.

Windows 7 - wymagania systemowe

System operacyjny będzie dostępny w dwóch wersjach 32-bit i 64-bit. Tutaj znajdziesz wymagania systemowe.

źródło: gazeta.pl


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
ZUS w 2012Platforma Usług Elektronicznych PUE - tak nazywa się projekt, który ma zrewolucjonizować ZUS. Dzięki niemu załatwienie sprawy ma być możliwe nie tylko przez internet i telefon, ale także dzięki specjalnym automatom. Porady będą dawać wirtualni doradcy. Ci, którzy z tych udogodnień nie skorzystają, spędzą mniej czasu w kolejkach dzięki systemowi kierowania klientów.

Rzecznik ZUS poinformował, że Zakład rozpoczyna realizację współfinansowanego przez Unię Europejską projektu Platforma Usług Elektronicznych (PUE). Realizacja projektu zakończy się w grudniu 2012 r. Unia Europejska pokryje 85% kosztów wynoszących ponad 100 mln zł.

PUE ma zapewnić ubezpieczonym, płatnikom składek, świadczeniobiorcom, lekarzom i komornikom dostęp do swoich danych zgromadzonych na indywidualnych kontach w ZUS. Dodatkowo pozwoli złożyć drogą elektroniczną dowolny wniosek, bądź dokument ubezpieczeniowy.

Na Platformie będą udostępnione wszelkie "zusowskie" formularze, których prawidłowość wypełnienia będzie weryfikowana przez system komputerowy. Ponadto za pośrednictwem internetu klient dowie się, na jakim etapie jest obecnie jego sprawa.

Każdy z klientów będzie miał własny profil użytkownika. Dla osób niezorientowanych w specyfice ubezpieczeń społecznych i działalności samego Zakładu dostępny będzie wirtualny doradca, czyli tzw. avatar potrafiący nawiązać "quasi inteligentną" rozmowę.

W ramach projektu mają być udostępnione także "zusomaty" umożliwiające złożenie wniosku. Będą w nich dostępne wszystkie formularze oraz cała baza wiedzy i aktów prawnych z zakresu działania Zakładu. Za pośrednictwem zusomatów będzie można przesyłać dokumentację drogą elektroniczną, ale również składać ją w postaci papierowej, uzyskując potwierdzenia ich złożenia. Te urządzenia znajdą się w miejscach ogólnodostępnych i będą czynne całą dobę.

Kolejnym elementem projektu ma być Centrum Informacji Telefonicznej. Za jego pośrednictwem będzie można złożyć ustny wniosek m.in. o wydanie zaświadczenia o niezaleganiu w opłacaniu składek czy też uzyskać informacje zapisane na indywidualnym koncie w ZUS. Zanim udzielone zostaną jakiekolwiek informacje, weryfikowane będą dane osobowe osoby dzwoniącej.

Co więcej, każda z 320 placówek ZUS zostanie wyposażona w najnowocześniejsze systemy kierowania ruchem klientów, który umożliwią monitorowanie liczby oczekujących i czasu obsługi interesantów. Poza przyspieszeniem obsługi klientów system ten umożliwi zamawianie wizyt w Zakładzie.

źródło: zus


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Total Commander 7.5aNajnowsza wersja kultowego menedżera plików (znanego niegdyś pod nazwą Windows Commander). Total Commander to program opierający się na filozofii znanej z Nortona Commandera, również dwa okienka, te same skróty klawiszowe czyli najwyższy poziom wygody w operacjach na plikach i folderach. Oprócz standardowych funkcji spotykanych w tego typu programach, Total Commander oferuje m.in. dostęp do wielu systemów plików (FAT32, NTFS, PocketPC dla palmtopów), wbudowanego klienta FTP/FXP, rozbudowaną obsługę plików skompresowanych (kilkanaście formatów), podgląd dokumentów HTML, grupowe zmiany nazw katalogów i wiele innych... Wersja 7 zawiera wiele ulepszeń, m. in. związanych z interfejsem, rozbudowane wyszukiwanie, a także zakładki z Ulubionymi.

Pobierz Total Commander 7.5a

Nowości i zmiany w wersji 7

Najbardziej widoczną zmianą 7. wersji jest odświeżony interfejs programu. Nowe są ikony menu, ikony folderów, plików czy napędów, a także ikona samego programu. Choć zmiana to na pozór drobna to efekt jest od razu widoczny - w poprzednich wersjach, aż "biły w oczy" przestarzałe ikony rodem z Windows 95. Inne nowości to m.in. możliwość ustalenia innego koloru tła w panelach dla linii parzystych i nieparzystych, opcja zapisywania w pliku .log wszystkich operacji wykonywanych na plikach, sortowanie plików kolejno według dwóch kolumn (np. najpierw według daty, a następnie według wielkości plików), autouzupełnianie ścieżki przy wpisywaniu komend, definiowanie własnych komend, bezpieczne połączenia FTP poprzez SSL/TLS, tworzenie archiwów ZIP o wielkości ponad 2 GB i wiele, wiele innych. Program zawiera interfejs także w języku polskim.

żródło: Christian Ghisler & Co.Ad-Aware 8.1Firma Lavasoft wydała właśnie najnowszą wersję swojego flagowego oprogramowania przeciwko programom spyware i adware - Ad-Aware 8.1.


Pobierz Ad-Aware 8.1

Najważniejszą nowością, niestety nie dla użytkowników bezpłatnej wersji, jest wprowadzenie silnika Genotype, który przeprowadza heurystyczną detekcję behawioralną procesów. Nie tylko pozwala to określić je jako niebezpieczne bez posiadania jednoznacznych definicji w bazie, ale także w drugą stronę - zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia fałszywych alarmów. Poza tym zauważalnie zwiększona została szybkość opcji szybkiego skanowania, a także usprawiniono interfejs i mechanizm usuwania zagrożeń. Zauważalną zmianą jest też opcja przełączania interfejsu pomiędzy trybem prostym i zaawansowanym oraz coraz bardziej popularnym w branży, specjalnym trybem dla graczy, dzięki któremu aplikacja nie przeszkadza w rozrywce.

W bezpłatnej wersji Ad-Aware niestety nie znajdziemy wszystkich funkcji - pozbawiona jest ona skanera antywirusowego oraz, jak już wspominaliśmy, nowego silnika detekcji behawioralnej. Szczegółowe porównanie możliwości poszczególnych wersji można zobaczyć na stronie producenta.

źródło: lavasoft


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Pro Evolution Soccer 2010 nadchodzi!Kolejna odsłona cyklu gier sportowych poświęconych piłce nożnej. W porównaniu z poprzednią edycją w 2010 wprowadzonych zostało kilka ulepszeń, przede wszystkim poprawiono AI.Pro Evolution Soccer 2010 jest kolejną odsłoną popularnej serii symulatorów piłki nożnej. Twórcy gry, należące do firmy Konami tokijskie studio deweloperskie, wprowadzili wiele zmian w stosunku do poprzedniej edycji PES-a, a wiele z nich powstało na życzenie fanów cyklu.

Zobacz galerię zdjęć z gry Pro Evolution Soccer 2010

PES 2010 stawia przede wszystkim na jak największy realizm, dlatego też wymaga od graczy nie tylko dużej zręczności i błyskawicznego refleksu, ale także podejścia strategicznego i dobrego wyczucia sytuacji. Tym razem komputerowi przeciwnicy radzą sobie na boisku znacznie lepiej niż w poprzednich częściach – szybciej reagują na zmieniającą się sytuację, są też bardziej zgrani i częściej ze sobą współpracują. Ponadto każdy z zawodników ma swoje mocne i słabe strony, które pozostali uczestnicy gry biorą pod uwagę przy planowaniu swoich akcji. Tak więc koledzy z zespołu postarają się stworzyć dogodną sytuację dla swojego piłkarza, natomiast przeciwnicy spróbują im w tym przeszkodzić i wykorzystać słabe strony sportowca. Także AI sędziów zostało nieco poprawione. Od teraz lepiej korzystają oni z tzw. przywileju korzyści, a także nagradzają kartkami za wyjątkowo agresywne odbiory piłki.

Taktyki ustalamy przed każdym meczem. Możemy grać zgodnie z preferencjami prowadzonego klubu lub według własnych upodobań.

Wśród dostępnych trybów rozgrywki największym modyfikacjom uległ multiplayer oraz Master League, w którym rozbudowane zostały możliwości menadżerskie. W grze pojawiają się licencjonowani zawodnicy i drużyny. Fanów piłki nożnej zainteresuje zapewne też fakt, iż firma Konami nabyła prawa do Ligi Europejskiej (wcześniej Puchar UEFA). Dodatkowo statystyki piłkarzy i składy drużyn są aktualizowane za pomocą poprawek, które użytkownik ściąga z poziomu gry, albo bezpośrednio ze strony producenta.

W PES 2010 Nie obyło się także bez licznych ulepszeń strony wizualnej - poprawie uległ zarówno wygląd piłkarzy jak i samego stadionu. Aby zachowanie zawodników było jeszcze bardziej naturalne twórcy przygotowali wiele zupełnie nowych animacji oraz znacznie poprawili niektóre już istniejące, na przykład drybling, atak, zwody. Ponadto zmienili też zachowanie publiczności – teraz widzowie bardziej spontanicznie reagują na sytuację na boisku, dzięki czemu gra lepiej oddaje klimat panujący podczas prawdziwych spotkań.

Więcej na temat gry Pro Evolution Soccer 2010

23 października 2009 ( data wydania w Polsce )

tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 DVD
tryb multiplayer: LAN / Internet
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7900 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista

źródło: Konami


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Uwaga na fałszywe antwirusy które zamulają skanery AVWedług raportu Anti-Phishing Working Group, obejmującego pierwsze półrocze br., fałszywe programy antywirusowe mnożą się w takim tempie, że mogą ograniczyć możliwości wykrywania malware przez skanery AV wykorzystujące sygnatury.

Według danych APGW w pierwszym półrocze br. wykryto 485 tys. próbek fałszywego oprogramowania antywirusowego, pięciokrotnie więcej niż w całym roku 2008.

Powodem pojawienia się tak dużej liczby tego typu kodów złośliwych jest polimorfizm, stara technika polegająca na zmianie w binarnej "sumie kontrolnej" każdej kopii malware. Ta metoda znacznie utrudnia wykrywanie takich programów przez antywirusy.

Podstawowym celem wprowadzania wielu wariantów tego samego wirusa jest uniknięcie wykrycia przez programy antywirusowe wykorzystujące sygnatury. Wykorzystanie analizy behawioralnej ma ograniczone zastosowanie w tego typu malware, ponieważ same programy nie wykazują w komputerze złośliwych działań, innych niż wyświetlanie fałszywych informacji.

Podane liczby to tylko pewien procent rzeczywistego rozmiaru zjawiska. Fałszywe antywirusy mogą być trudne do przechwycenia metodami heurystycznymi, ponieważ często są chętnie instalowane przez użytkowników, którzy, biorąc te programy za prawdziwe, omijają systemy zabezpieczeń takie jak Vista UAC (User Account Control).

W innym miejscu opublikowanego raportu, APWG podaje, iż liczba zainfekowanych pecetów wzrosła w drugim kwartale br. o 66 proc. w porównaniu z tym samym okresem roku 2008, osiągając 11,9 milionów. W tej liczbie są wszystkie typy malware, w tym fałszywe antywirusy, które stanowią niewielki procent, pokazują jednak skalę problemu. Liczba komputerów, które zostały zainfekowane jest tak duża, ponieważ użytkownicy nie stosowali żadnej ochrony lub zastosowane oprogramowanie ochronne nie radziło sobie z nowymi malware.

źródło: idg


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Order Of WarCiekawa strategia opowiadająca o operacjach przeprowadzanych na Froncie Zachodnim i Wschodnim podczas II Wojny Światowej. Oferuje wiele jednostek i niezwykle spektakularne bitwy.

Zobacz zdjęcia!

Order of War to strategia stworzona przez studio Wargaming.net. Firma specjalizuje się w tego typu produkcjach i w przeszłości opracowała już między innymi: Massive Assault oraz Galactic Assault: Prisoner of Power.

Więcej informacji: Order Of War


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Nowy album Scooter - Under The Radar Over The TopDzisiaj 2 października odbyła się oficjalna premiera nowego albumu niemieckiej formacji Scooter wywodzącej się jeszcze z XX wieku lata '90.Scooter powraca z nowy krążkiem - "Under The Radar Over The Top", który jest kolejnym etapem w ich karierze. Doskonałe teksty H.P. Baxxtera oraz wsparcie Ricka J. Jordana i Michaela Simona dają to, co nazwać można klasyczną formułą Scootera: niepowtarzalne brzmienie, mnóstwo hitów - czyli to co uczyniło ich już legendą muzyki.
Tytuł albumu został zainspirowany przez jeden z artykułów w brytyjskiej prasie o sukcesie zespołu na Wyspach. Pierwszym singlem promującym "UTROTT" jest "J'adore hardcore", energetyczny kawałek z gościnnym udziałem Maddy Julien, wypowiadającej tytuł piosenki w w refrenie.

Muzyka zaprezentowana na krążku nie odstaje od poziomu muzyki elektronicznej do jakiej nas przyzwyczaił Scooter już od ponad dziesięciu lat. Mocne brzmienia z pogranicza hardcore, rave, trance. Na krążku znajdują się takie tytuły jak:

01 Stealth
02 Jadore Hardcore
03 Ti Sento
04 State of Mind
05 Where the beats
06 Bit a bad boy
07 The sound above my hair
08 See your smile
09 Clic clac
10 Second skin
11 Stuck on replay
12 Metropolis

Zapraszam na oficjalną stronę SCOOTER-a.


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
 Strona : < 1 2 3 ... 289 [290] 291 292 293 294 >


Zegar

PogodaKurs Walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2018-07-18
USD 3,7031 +1,13%
EUR 4,3036 +0,09%
CHF 3,6941 +0,25%
GBP 4,8276 -0,61%
Wspierane przez Money.pl

Aktualności
 · Ruszyły pierwsze prace nad sieciami 6G
Napisane przez Pawel
( 18.07.2018 06:51 )

 · Red Hat udostępnia najnowszą wersję OpenStack Platform
Napisane przez Pawel
( 17.07.2018 07:43 )

 · Apple kontra Samsung - ugoda kończy siedmioletni spór
Napisane przez Pawel
( 16.07.2018 07:41 )

 · Cryptojacking staje się jedną z najważniejszych broni w arsenale cyberprzestępców.
Napisane przez Pawel
( 13.07.2018 06:35 )

 · Fuchsia OS wciąż żyje - nowy system Google dostanie pierwszą użyteczną aplikację.
Napisane przez Pawel
( 12.07.2018 08:32 )

 · Polscy internauci ofiarami nowego ataku ransomware - uważajcie na faktury z DHL
Napisane przez Pawel
( 11.07.2018 06:29 )


Ankiety
Czy w najbliższym czasie zamierzasz zainstalować Windows 10?
Czy Windows 10 okaże się ?
 Tak
 Nie
 Zostanę przy obecnym systemie

 
Inne sondy

Subskrybuj RSS
[RSS]

Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia, wykorzystaj możliwość kanałów informacyjnych RSS.
Jak subskrybować kanał RSS?


Galeria
Hala 100-lecia KS Cracovia: kosmetyka przed oficjalnym otwarciem

Artykuły
1 . Kraków Studenci z AGH zdobyli drugie miejsce w konkursie rakietowym w USA
(13.07.2018)
2 . Inkubator UW ze wsparciem od Microsoft
(13.07.2018)
3 . Poczta Polska oraz NCBR będą współpracować przy projekcie auta elektrycznego.
(20.06.2018)
4 . Gowin: musimy opracować narodową strategię rozwoju sztucznej inteligencji.
(20.06.2018)
5 . Rozwiązanie ze świata gier komputerowych może wspomóc diagnostykę urazów.
(10.06.2018)
6 . Ekspert: roboty będą zastępować ludzi w coraz bardziej wymagających zawodach
(16.05.2018)
7 . W sobotę start misji NASA z udziałem Polaków
(03.05.2018)
8 . Przetrenowanie - jak je rozpoznać i jak unikać
(19.04.2018)
9 . Raport: niska innowacyjność polskich firm barierą w korzystaniu z programu Horyzont 2020
(09.04.2018)
10 . Polscy badacze analizują Big Data i przewidują wyniki wyborów
(09.04.2018)

Popularne pliki
1 . PITy 2017
(15.02.2018)
2 . TeamViewer 13.0
(15.02.2018)
3 . Google Chrome 64
(15.02.2018)
4 . Mozilla Firefox 58.0.2
(15.02.2018)
5 . TeamViewer 12.0
(27.04.2017)
6 . PITy 2016
(07.02.2017)
7 . PITy 2015
(26.03.2016)
8 . PITy 2014
(11.01.2015)
9 . PITy 2013
(09.03.2014)
10 . Internet Explorer 11 (Win7)
(17.11.2013)


^ Wróć do góry ^
Powered by MRT Net 2004-2018.