Logowanie

Ukryj panel

Strona główna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Reklama
Logowanie
Nick :
Hasło :
 Zapisz
Rejestracja
Zgubiłeś hasło ?

Kamerki internetowe.

Panel sterowania
MRT Net
Aktualności
Artykuły
Archiwum
Czas na narty !
Czas na rower !
Zwiedzaj Kraków
Plikownia
Linki
Kalendarz
Galeria
Radio Online
Gry Online
Twój YouTube!
Ankiety
Newsletter
RSS
Księga gości
Wyszukiwarka
Kontakt

Reklama

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


40% zniżki karnet w PKL.

Partnerzy

Wyszukiwarka
Zaawansowane szukanie

Chmura Tag'ów
Microsoft Programy Samsung Wave Android Bada Aktualności Linki Nowości Informacje Fotografia T-Mobile Technologie Adobe Specyfikacje Galaxy Premiera Zapowiedzi Intel Nvidia Kraków Architektura Biotechnologia Chip System Nawigacja Galileo Gps Windows Linux Galeria Software Hardware Top 500 Superkomputery Serwer Wirtualizacja Flash Pamięci Internet Plikownia YouTube Gry Radio Amd Panasonic Nokia Nikon Sony OS Cloud Computing Red Hat Enterprise Toshiba LTE 4G Lockheed Martin Motorola IBM Internet Explorer 11 Grafen Wirtualna Mapa Krakowa Lamusownia Kraków DVB-T2 TeamViewer 13.0 Fifa 2018 Trasy rowerowe Pro Evolution Soccer 2018 Mozilla Firefox Pity 2017 Rakiety NSM Windows 8 Sony Xperia Tablet S LEXNET Samsung Galaxy S9 Dworzec Główny Kraków PKP Windows Phone Windows 10 Microsoft Lumia 950

Adobe Creative Suite 5Piąta odsłona Adobe Creative Suite zostanie wydana w wersjach dla systemów Windows oraz Mac OS X. W skład pakietu wejdą dedykowane profesjonalistom aplikacje przeznaczone do edycji grafiki, wideo oraz tworzenia stron internetowych - m.in. InDesign, Photoshop, Illustrator, Flash oraz Dreamweaver.Wśród wielu nowości wprowadzonych do tego wydania warto wymienić obecne w Photoshop CS5 narzędzia do retuszu, pozwalające na łatwe usuwanie wybranych elementów sceny oraz filtry odpowiedzialne za technologię 3D oraz fakt, że Photoshop, Premiere Pro i Effects wyposażone będą w natywne wersje 64-bitowe. Ponadto Flash CS5 oraz Dreamweaver CS5 zostaną rozbudowane o liczne uprawienia poprawiające komfort pracy z kodem ActionScript. InDesign CS5 zaś zostanie wzbogacony o funkcje pozwalające na tworzenie elektronicznych publikacji z wykorzystaniem Flasha.W dobie rywalizacji Flasha z HTML5 nie bez znaczenia pozostaje też fakt, że Flash CS5 umożliwiać będzie eksport do HTML5 Canvas. Z powodu bojkotu technologii Flash w produktach Apple użytkownicy pakietu zyskają także dostęp do narzędzi pozwalających na eksport projektów do natywnego, zgodnego z App Store formatu, który umożliwi ich uruchomienie na iPadzie lub iPhone'ie.

W CS5 pojawi się także dodatek Flash Catalyst przeznaczony do edycji materiałów stworzonych w technologii Flash bez konieczności pisania kodu oraz narzędzia do zarządzania projektami i ich szybkiego podglądu bez potrzeby uruchamiania aplikacji, w których były tworzone. Warto także zauważyć, że Adobe Creative Suite 5 dedykowany komputerom Apple został stworzony przy użyciu frameworka Cocoa, przez co wszystkie składniki pakietu są natywnie 64-bitowe. Dzięki tym zmianom poszczególne aplikacje są w stanie wykorzystać więcej niż 4 GB pamięci a ich wydajność wzrasta od 8 do 12%.

Nowe produkty z rodziny Adobe Creative Suite 5 mają pojawić się w sprzedaży w ciągu 30 dni. Dostępne będzie pięć edycji pakietu: Master Collection (sugerowana cena w Stanach Zjednoczonych to ok. 2599 dolarów), Design Premium (1899 dolarów), Design Standard (1299 dolarów), Web Premium (1799 dolarów) oraz Production (1699 dolarów). Dostępne będą także tańsze opcje uaktualnienia z poprzednich wersji.

Prezentacja inauguracyjna pakietu Adobe Creative Suite 5 będzie transmitowana za pośrednictwem Adobe TV. Chętni mogą zarejestrować swój wirtualny udział w konferencji i śledzić wszystkie wydarzenia online.

źródło: adobe


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Skandaliczne oferty po katastrofie w Smoleńsku.Po śmierci pary prezydenckiej, oszuści rozsyłają za pomocą poczty elektronicznej informacje o rzekomych depozytach po Marii Kaczyńskiej w hiszpańskim banku - wiadomość otrzymaliśmy od internauty na serwis CYNK!

Skandaliczne wiadomości są rozsyłane w języku niemieckim. Internauta cytuje nam jego treść:

"Bitte bewahren Sie dieses Geheimnis, ich bin der Anwalt des (späten) Kaczynska Maria, die Ehefrau des Präsidenten, sie hinterlegt EUR.4.500.000.00, in einer Bank in Spanien, mit dem Namen, ähnlich wie Ihr Name ist. Ich will das Geld 50/50% mit Ihnen teilen. Kontaktieren Sie mich für weitere Details."

(Proszę zachować tę tajemnicę. Jestem adwokatem Marii Kaczyńskiej, żony prezydenta Kaczyńskiego, która wpłaciła pod swoim nazwiskiem w jednym z hiszpańskich banków EUR.4.500.000.00. Chcę podzielić się z Państwem 50 proc. tej kwoty. Proszę skontaktować się ze mną w sprawie kolejnych szczegółów: e-mail aabblaw[@]aol.com - tłumaczenie Onet.pl).

źródło: onet


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Małopolska modli się za ofiary katastrofy.Mieszkańcy Małopolski są wstrząśnięci katastrofą prezydenckiego samolotu, który rozbił się w Smoleńsku i modlą się w intencji ofiar tragedii. O godz. 12 zabrzmiał w Krakowie dzwon Zygmunta. O 17.30 w Katedrze na Wawelu odbędzie się żałobna msza święta w intencji zmarłych, w której wezmą udział marszałek Małopolski i wojewoda. Wszyscy, którzy pragną złożyć kondolencje rodzinom tragicznie zmarłych, mogą złożyć swoje wpisy w księdze kondolencyjnej marszałka i wojewody. Znajduje się ona przy ulicy Basztowej 22 w pokoju nr 122 w Krakowie


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Autodesk wydaje 3ds Max 2011 i Maya 2011.Programiści firmy Autodesk udostępnili najnowszą wersję 3ds Max 2011. Program do tworzenia grafiki trójwymiarowej został wzbogacony o kolejne funkcje i narzędzia. Pojawiła się też nowa wersja Autodesk Maya.3ds Max to jeden z najpopularniejszych programów przeznaczonych do grafiki 3D, a także renderowania, animowania i modelowania. Aplikacja zawiera całą paletę narzędzi niezbędnych do pracy, a także możliwość instalowania dodatków, które rozszerzają zakres działania produktu. Użytkownik może korzystać z symulatorów fizyki, systemu animacji, diagramów itp. Program był wykorzystywany m.in. podczas tworzenia słynnego filmu animowanego „Katedra” Tomasza Bagińskiego.

W najnowszej wersji 3ds Max pojawiły się takie narzędzia jak Slate - nowy edytor w prosty sposób umożliwiający wizualizację i edytowanie zależności między materiałami. Udostępniono także renderer Quicksilver. Jego zadaniem jest renderowanie scen przy jednoczesnym korzystaniu z procesora CPU i karty graficznej. W 3ds Max 2011 wprowadzono rozszerzone narzędzia modelowania - Graphite i Viewport Canvas, a także 3ds Max Composite. Ostatnie narzędzie obsługuje technologię HDR. 3ds Max 2011 jest w pełni kompatybilny z wcześniejszą wersją programu firmy Autodesk.

Oprócz 3ds Max 2011 można skorzystać z najnowszej wersji Autodesk Maya 2011. To pakiet przeznaczony do modelowania i animacji 3D. Umożliwia on m.in. animację cząstek, modelowanie NURBS, jak również oferuje rozbudowane mechanizmy renderowania. W wersji 2011 programiści zmienili wygląd interfejsu użytkownika, dzięki czemu jest on bardziej przejrzysty i łatwiejszy w obsłudze. Pojawiły się nowe narzędzia i procedury związane ze skórą, która wygląda teraz bardziej realistycznie. Dodano kolejne funkcje edycji trójwymiarowej przyśpieszające wizualizację, a także wprowadzono prostszą możliwość dołączania zasobów i plików.

żródło: autodesk


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Darmowy MS Office.Microsoft już kilka miesięcy temu zapowiadał, że wraz z premierą MS Office 2010 zostanie udostępniona darmowa, okrojona wersja tego pakietu. Teraz koncern wreszcie podał nieco więcej informacji na ten temat.O darmowej wersji MS Office 2010 opowiedział dziennikarzom serwisu CNet.com Chris Capossela, jeden z wiceprezesów Microsoftu. Na początku potwierdził większość wcześniejszych zapowiedzi dotyczących tego wydania - poinformował, że Office Starter (tak oficjalnie nazywać się będzie ów produkt) składa się z dwóch aplikacji (MS Word i MS Excel), będzie udostępniany za darmo, a także będzie wyświetlał reklamy.

Przedstawiciel Microsoftu podkreślił jednak, że owe reklamy mają być zdecydowanie nieinwazyjne i nie powinny przeszkadzać użytkownikowi (już wcześniej ujawniono, że będą one miały postać niewielkiego bannera, wyświetlanego w prawnym dolnym narożniku ekranu). Co więcej, koncern na razie nie planuje wyświetlania reklam innych firm - w Office Starter mają być przede wszystkim promowane inne aplikacje Microsoftu (np. pełna wersja MS Office).

Widać wyraźnie, że wprowadzając okrojoną, ale za to bezpłatną wersję swojego pakietu biurowego Microsoft chce powstrzymać użytkowników przed migracją do darmowych produktów konkurencji, np. Dokumentów Google. W czasie rozmowy Chris Capossela wyraźnie podkreślił, że wyświetlane w Wordzie i Excelu reklamy nie będą w żaden sposób nawiązywały do treści dokumentu, bo Microsoft nie zamierza w żaden sposób analizować wpisywanego tekstu (to wyraźny przytyk do Google - który monitoruje wpisywane w swoich usługach treści, dzięki czemu może wyświetlać użytkownikowi odpowiednie reklamy). Warto dodać, że Office Starter nie będzie jedyną darmową propozycją Microsoftu - koncern szykuje też dostępną nieodpłatnie webową wersję swojego zestawu aplikacji biurowych.

Wiadomo, że użytkownicy Office Starter będą mogli bez problemu otwierać wszystkie dokumenty (nawet te najbardziej skomplikowane) - ale z niektórych funkcji nie będą mogli korzystać (chodzi tu np. o makra, rozbudowane tabele czy dodawanie komentarzy). Użytkownicy, którzy z czasem stwierdzą, że darmowa wersja im nie wystarcza, będą mogli w łatwy sposób upgrade'ować ją do któregoś z płatnych wydań.

Capossela nie wypowiadał się na razie na temat tego, jak dystrybuowany będzie Office Starter - ale z wcześniejszych deklaracji przedstawicieli Microsoftu wynikało, że oprogramowanie to będzie oferowane głównie na nowych komputerach.

źródło: technologie.gazeta.pl


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Western Digital przedstawia dyski VelociRaptor 450GB i 600GB.Western Digital ogłosił sprzedaż nowych dysków z serii VelociRaptor o pojemności 450GB i 600GB, cena ich zaczyna się już od 299$ za sztukę.Pierwsze wiadomości o nowych dyskach zostały ogłoszone już w styczniu tego roku, jednak do tego czasu wiemy już, że nowe VelociRaptory z serii VR200M mogą pochwalić się prędkością talerza 10000 rpm dla obu pojemności (450GB i 600GB). Są to dyski 2,5 calowe jednak z 15mm wzrostem więc nie będą pasowały do obecnych komputerów przenośnych. Możemy zaopatrzyć się w IcePAK, który umożliwia aby dysk zmieścił się w kieszeni 3,5 cala.
Zapowiedziany VelociRaptor wspiera standard SATA 6Gb/s.

WD jest liderem wydajności i niezawodności dysków twardych SATA powiedział Tom McDorman z firmy Western Digital.

Żądając wydajności związanej z większą pojemnością i i stabilności WD jest liderem na rynku w tej kategorii dysków twardych. Klienci mogą polegać na nowym WD VelociRaptor używając tego dysku w najbardziej skrajnych warunkach pracy przy bezpiecznym zachowaniu swoich danych.

Nowe WD VelociRaptory o pojemnościach 450GB i 600GB będą kosztować kolejno 299$ i 329$ oraz zostają objęte 5 letnią gwarancją producenta.

źródło: WD


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Cielo - kolejny petaflopsowy superkomputer CrayCray poinformował kilka dni temu, że podpisał z rządem USA (a konkretnie z National Nuclear Security Administration) kontrakt opiewający na kwotę 45 mln USD, który przewiduje, że firma zbuduje w Los Alamos National Laboratory jeden z najszybszych na świecie superkomputerów.

FLOPS (FLoating point Operations Per Second) to jednostka wydajności określająca, ile operacji zmiennoprzecinkowych może wykonać superkomputer w ciągu sekundy. Nowy superkomputer firmy Cray ma mieć wydajność większą niż jeden petaflops (ponad 1000 teraflopsów, czyli 10 do potęgi 15 operacji zmiennoprzecinkowych na sekundę).

Obecnie na świecie (patrz lista Top 500) tylko dwa superkomputery przetwarzają dane z szybkością przekraczającą jeden petaflops: Cray XT5 (maszyna pracująca w Oak Ridge - Department of Energy - z 250 tys. rdzeniami obliczeniowymi, o wydajności 1,75 petaflopsa) i IBM Roadrunner (1,105 petaflopsa).

Budowany przez Cray superkomputer o roboczej nazwie Cielo będzie oparty na nowych rozwiązaniach sprzętowych (specjalne chipsety Gemini obsługujące komunikację między poszczególnymi elementami superkomputera) oraz programistycznych.

Specjaliści sądzą, że pierwszy komputer mający wydajność 1 eksaflopsa (milion teraflopsów) powstanie około 2018 roku.

źródło: idg


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
SopCast 3.2.9Sieci p2p są idealne do przesyłania dużej ilości danych. Właściwość tę można wykorzystać podczas nadawania treści zajmujących duże pasmo - na przykład materiałów filmowych. Zainstaluj SopCast i zobacz, jak działa telewizja p2p.

Pobierz: SopCast 3.2.9

SopCast to program do odbioru i nadawania transmisji strumieniowych przez Internet. Do działania wykorzystuje technologię p2p stosowaną w sieciach BitTorrent. Dzięki temu nie obciąża serwerów udostępniających przekaz i umożliwia uruchomienie na domowym łączu własnej, internetowej stacji telewizyjnej obsługującej tysiące użytkowników.

Mimo że program może posłużyć do udostępniania strumienia audio i video, wykorzystywany jest głównie jako klient pozwalający oglądać przez sieć telewizję i słuchać radia oraz nagrywać odbierany przekaz. Umożliwia dostęp do ponad stu kanałów o różnej tematyce. Znajdą to coś dla siebie miłośnicy filmów fabularnych, seriali, rozrywki, nauki i sportu. Można odtwarzać między innymi transmisje po angielsku, włosku czy hiszpańsku. Większość opatrzona jest napisami w języku chińskim. Jakość przesyłanych materiałów nie jest najwyższa.

SopCast proponuje dodanie do przeglądarki nowego paska i zmianę domyślnej strony startowej. Operacje te nie są potrzebne do prawidłowego działania programu. Instalator aplikacji jest po angielsku, ale po zainstalowaniu interfejs automatycznie przełącza się na język polski. Aplikacja jest bezpłatna

źródło: sopcast.com


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Motorola Milestone w Polsce (i w Play).Motorola wprowadza na polski rynek model Milestone, jeden z pierwszych w Europie telefonów wyposażonych w system Android 2.1. Od kwietnia telefon dostepny będzie w ofercie komórkowej sieci Play.Motorola Milestone działająca pod kontrolą systemu operacyjnego Android 2.1, jest jednym z najcieńszych na rynku sliderów (o grubości 13,7mm) wyposażonym w klawiaturę QWERTY. Dotykowy ekran z funkcją multi-touch wyświetla dwukrotnie większą liczbę pikseli, niż telefony konkurencyjnych producentów.

Zobacz zdjęcia Motorola Milestone

Pakiet mobilnych aplikacji Google takich, jak Google Search, Google Maps, GMail czy YouTube jest zintegrowany w urządzeniu. Dodatkowo użytkownicy mają dostęp do tysięcy aplikacji i widgetów z Android Market. - Motorola Milestone nie uznaje kompromisów i zawsze zapewnia stabilny i wygodny dostęp do Internetu, poczty i komunikatorów. Udało się to osiągnąć dzięki połączeniu wyników wieloletnich badań Motoroli nad funkcjonalnością i wzornictwem z możliwościami jakie oferuje platforma Android - mówiKamil Tuma, General Manager firmy Motorola na Europę Środkowo-Wschodnią, Turcję i Izrael.

Podstawowe cechy:

- 3,7-calowy panoramiczny ekran o rozdzielczości 854 x 480 zawierający ponad 400 000 pikseli,
- Szybki procesor Cortex A8,
- Obsługa sterowania dotykowego multi-touch z funkcjami "pinch and zoom" oraz "double tap zoom",
- Cyfrowa kamera 5 megapikseli z podwójną lampą błyskową LED,
- Dostęp do Motorola Media Link i Motorola Phone Portal pozwalający na zarządzanie i współdzielenie multimediów z komputerem i serwisami internetowymi,
- Stereo Bluetooth 2 / BT 2.1, USB 2.0,
- Wejście słuchawkowe 3,5 mm,
- Technika CrystalTalk Plus zapewniająca jakość rozmowy nawet w trudnych warunkach,
- karta pamięci 8GB.
- Ujednolicone kontakty Google i Microsoft Office,
- Nawigacja: GPS, MOTONAV3 turn-by-turn, E-Compass Latitude,
- Obsługa poczty elektronicznej: IMAP, POP, GMailTM,
- Obsługa komunikatorów: Google Talk,
- Obsługa kalendarza: Microsoft Exchange, synchronizacja z kalendarzem Google

Telefon do końca kwietnia jest dostępny na wyłączność w komórkowej sieci
Play.

źródło: Motorola


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
GeForce GTX480Długo przyszło nam czekać na nową kartę graficzną NVIDII, która jako pierwszy produkt tej firmy obsługuje funkcje DX11. Premiera GeForce GTX480 wnosi kilka świeżych pomysłów, choć przyznajemy, że po tak długo przygotowywanym produkcie (w końcu ATI przez cały rok nie miało żadnej konkurencji) oczekiwaliśmy więcej - zarówno pod względem wydajności jak i budowy samej karty.Fermi bo taka jest nazwa kodowa GeForce GTX480/470 rodził się w bólach. Premierę przekładano wielokrotnie, NVIDIA nie mogła zdecydować się jaka będzie jej finalna specyfikacja (częstotliwość pracy procesora, układów cieniowania oraz pamięci) jeszcze na kilka dni przed premierą produktu. To wskazuje, jakie napięcie panowało w szeregach NVIDII i jak ważny jest to dla tej firmy produkt. Wcale się nie dziwimy, w końcu ostatni rok to bezapelacyjna dominacja produktów ATI w każdym segmencie (w układach do laptopów NVIDII szło naszym zdaniem zdecydowanie najlepiej). Były po prostu szybsze, nowocześniejsze, korzystniejsze cenowo. Prezentowany przez nas test GeForce GTX480 oznacza, że producent tradycyjnie postanowił wprowadzić linię produktów nowej generacji poprzez przetarcie szlaku najwydajniejszym modelem. Kolejne, tańsze, będą jak zwykle powstawały przez kawałkowanie Fermi, wycinanie jednostek obliczeniowych, zwężanie interfejsu pamięci i redukcję zegarów/ilości modułów RAM.

Kluczowe cechy konstrukcyjne

Fermi jest gigantycznym układem. Składa się aż z 3 mld tranzystorów, co niestety znalazło swoje odzwierciedlenie w cechach samej karty. Jest ona duża pod względem gabarytów (ale nie większa niż Radeony HD 5870 o HD 5970 nie mówiąc) i niestety pożera sporo energii. Podczas testów cała redakcyjna platforma testowa pobierała 119 W (wyświetlanie pulpitu Windows) natomiast pod obciążeniem pobór energii rósł do 364 W. To o ok 18 W więcej niż wyraźnie szybszy, wyposażony w 2! procesory Cypress model Radeon HD 5970 i aż 111 W więcej niż nieco wolniejszy od GeForce'a pojedynczy Radeon HD 5870. Nie będzie to więc produkt dla osób zwracających uwagę zarówno na pobór energii jak i tych oczekujących od karty cichej pracy związanej z niewielkim nagrzewaniem się układu. Nowy GeForce jest gorący i to bardzo.

Pod względem budowy GeForce GTX480/470 różni się od poprzedników. Wykonany jest w procesie technologicznym 40 nm (GeForce GTX 285 - 55 nm) i zawiera 16 bloków grupujących po 32 procesory strumieniowe. W wersji topowej GeForce GTX480 tych procesorów oznaczonych jako Cc (CUDA cores) jest 480, choć specyfikacja NVIDII mówi o możliwości aktywowania w kartach Fermi 512 rdzeni Cc. Oznacza to, że w GTX480 jeden blok SM z 32 procesorami strumieniowymi jest nie wykorzystany. To pozwala nam przypuszczać, że istnieje szansa na wprowadzenie do oferty jeszcze wydajniejszej karty wykorzystującej pełnię potencjału tego układu. Pozostałe cechy mikroarchitektury to 48 jednostek renderingu (o 16 więcej niż w najmocniejszym do tej pory jednoukładowym modelu NVIDII GeForce GTX 285) i wykorzystanie pamięci GDDR5, która w topowym modelu występuje w ilości 1536 MB. Pracuje ona z interfejsem 384-bitowym (GTX 285 512-bit) gwarantując przepustowość danych na poziomie 173,2 GB/s. To także nieco lepszy rezultat niż w GeForce 285 GTX, który mógł się pochwalić 155,2 GB/s.

więcej na ten temat tutaj

źródło: idg


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
 Strona : < 1 2 3 ... 301 [302] 303 ... 312 313 314 >


Zegar

PogodaKurs Walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2019-05-24
USD 3,8436 -0,67%
EUR 4,2989 -0,27%
CHF 3,8327 -0,04%
GBP 4,8768 -0,17%
Wspierane przez Money.pl

Aktualności
 · Prezydent ogłosił pogotowie przeciwpowodziowe.
Napisane przez Pawel
( 24.05.2019 04:41 )

 · Mundial U-20: plan transmisji w TVP.
Napisane przez Pawel
( 23.05.2019 19:44 )

 · Dell: stawiamy na Open Networking.
Napisane przez Piotr
( 23.05.2019 07:10 )

 · Cyfrowe bliźniaki, czyli prototypowanie w czasach internetu rzeczy.
Napisane przez Piotr
( 22.05.2019 08:43 )

 · Startuje Chmura Krajowa, do której swój akces zgłosiły ostatnio dwie spółki Asseco.
Napisane przez Piotr
( 21.05.2019 07:40 )

 · Netia zbuduje dla Poczty Polskiej największą inteligentną sieć WAN w Polsce.
Napisane przez Piotr
( 20.05.2019 07:39 )


Ankiety
Czy w najbliższym czasie zamierzasz zainstalować Windows 10?
Czy Windows 10 okaże się ?
 Tak
 Nie
 Zostanę przy obecnym systemie

 
Inne sondy

Subskrybuj RSS
[RSS]

Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia, wykorzystaj możliwość kanałów informacyjnych RSS.
Jak subskrybować kanał RSS?


Galeria
BMW - iNext SUV

Artykuły
1 . Dlaczego warto polecieć na Rodos?
(23.05.2019)
2 . Cyberprzestępstwa w Polsce są statystycznie niewidoczne.
(22.04.2019)
3 . Wiślana Trasa Rowerowa. Małopolska na rowery!
(18.04.2019)
4 . Siedem medali dla Polaków na targach wynalazków w Moskwie
(01.04.2019)
5 . Czy autonomiczne pojazdy zdominują transport?
(01.04.2019)
6 . Polacy odpowiedzialni za kolejne elementy kosmicznej misji ATHENA.
(03.03.2019)
7 . Jak zdefiniować firmową politykę bezpieczeństwa.
(15.02.2019)
8 . Wikipedysta: "wrogie przejęcie" Wikipedii na razie nam nie grozi
(21.01.2019)
9 . Kradzież tożsamości będzie misją niemożliwą - dzięki polskim naukowcom.
(21.01.2019)
10 . Elektryzujące odkrycie dotyczące tworzenia się par w mikroświecie.
(07.01.2019)

Popularne pliki
1 . PITy 2018
(18.02.2019)
2 . PITy 2017
(15.02.2018)
3 . TeamViewer 13.0
(15.02.2018)
4 . Google Chrome 64
(15.02.2018)
5 . Mozilla Firefox 58.0.2
(15.02.2018)
6 . TeamViewer 12.0
(27.04.2017)
7 . PITy 2016
(07.02.2017)
8 . PITy 2015
(26.03.2016)
9 . PITy 2014
(11.01.2015)
10 . PITy 2013
(09.03.2014)


^ Wróć do góry ^
Powered by MRT Net 2004-2019.