Logowanie

Ukryj panel

Strona główna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Reklama
Logowanie
Nick :
Hasło :
 Zapisz
Rejestracja
Zgubiłeś hasło ?

Kamerki internetowe.

Panel sterowania
MRT Net
Aktualności
Artykuły
Archiwum
Czas na narty !
Czas na rower !
Zwiedzaj Kraków
Plikownia
Linki
Kalendarz
Galeria
Radio Online
Gry Online
Twój YouTube!
Ankiety
Newsletter
RSS
Księga gości
Wyszukiwarka
Kontakt

Reklama

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


40% zniżki karnet w PKL.

Partnerzy

Wyszukiwarka
Zaawansowane szukanie

Chmura Tag'ów
Microsoft Programy Samsung Wave Android Bada Aktualności Linki Nowości Informacje Fotografia T-Mobile Technologie Adobe Specyfikacje Galaxy Premiera Zapowiedzi Intel Nvidia Kraków Architektura Biotechnologia Chip System Nawigacja Galileo Gps Windows Linux Galeria Software Hardware Top 500 Superkomputery Serwer Wirtualizacja Flash Pamięci Internet Plikownia YouTube Gry Radio Amd Panasonic Nokia Nikon Sony OS Cloud Computing Red Hat Enterprise Toshiba LTE 4G Lockheed Martin Motorola IBM Internet Explorer 11 Grafen Wirtualna Mapa Krakowa Lamusownia Kraków DVB-T2 TeamViewer 13.0 Fifa 2018 Trasy rowerowe Pro Evolution Soccer 2018 Mozilla Firefox Pity 2017 Rakiety NSM Windows 8 Sony Xperia Tablet S LEXNET Samsung Galaxy S9 Dworzec Główny Kraków PKP Windows Phone Windows 10 Microsoft Lumia 950

Google Wave przyszłością komunikacji internetowejGoogle zaprezentowało na konferencji w San Francisco nową usługę Google Wave, która ma być przyszłością komunikacji internetowej. Dzięki Google Wave ludzie będą mogli się komunikować i współpracować ze sobą w czasie rzeczywistym za pomocą dokumentów tekstowych, zdjęć, filmów, map i innych funkcji oferowanych do tej pory osobno przez Google.Google Wave ma być dodatkową funkcją obecnego Gmaila i łączyć w sobie tworzenie dokumentów, komunikator oraz albumy zdjęć w jedno narzędzie. Każdy z użytkowników usługi może dowolnie edytować treść tworzoną przez znajomych. Ponadto funkcja przewijania pozwala sprawdzić kto i co modyfikował.

Społeczność od Google

To chyba najlepsza wiadomość dla użytkowników. Wyobraźcie sobie potęgę skrzynki Gmail, gdzie wszystkie kontakty to nie tylko adresy pocztowe lub ikonki, ale profile (tak jak na Nasza-klasa.pl lub Facebook), którym można pokazać najnowsze zdjęcia z albumu Picassa, wysłać wiadomość, pisać wspólnie dokument do pracy, czy bawić się przed komputerem.

Potęga otwartego API

Google stworzyło programistom możliwość pisania rozszerzeń, które będą pełnić podobną funkcję jak popularne wtyczki i dodatki do przeglądarki Firefox - mają ułatwiać użytkownikom wykonywanie codziennych zadań w łatwiejszy i szybszy sposób. Oczywiście programiści mogą też pisać proste gry. Google dobrze przemyślało cały mechanizm, pozwalając istniejącym serwisom internetowym na współpracę poprzez wklejanie fragmentów serwisów (embed) do Google Wave. Chodzi na przykład o możliwość logowania do ulubionego serwisu społecznościowego z poziomu stron Google.

źródło: technonews.pl


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Opera 10.10 browserPobierz nową wersję przeglądarki Opera browser 10.10

Opera 10.10 posiada zintegrowaną platformę Unite.
Unite oferuje możliwość udostępniania plików - w tym zdjęć i muzyki, czatu ze znajomymi czy prostego serwera www. Użytkownicy zainteresowani rozwijaniem funkcjonalności Opery Unite mogą tworzyć własne aplikacje przy pomocy HTMLa, arkuszy CSS oraz JavaScriptu. Opera Unite współpracuje również z urządzeniami sieciowymi obsługującymi protokół UPnP. Dostęp do usług uruchomionych w ramach domowego serwera mogą mieć także właściciele alternatywnych wobec Opery przeglądarek internetowych.

Do skorzystania z funkcji Opera Unite wymagane jest posiadanie darmowego konta w serwisie My Opera.

Źródło: Opera Software


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
IT Academic DayZapowiadamy kolejne spotkania w ramach IT Academic Day - cyklu konferencji poświęconych rozwiązaniom Microsoftu organizowanych przez społeczności akademickie na wielu uczelniach w różnych miastach Polski. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym cyklu.

Udział w IT Academic Day to doskonały sposób na zdobycie najbardziej aktualnej wiedzy dotyczącej programowania z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i języków dostarczonych przez firmę Microsoft. Tematyka spotkań obejmuje również zagadnienia przeznaczone dla specjalistów IT i wszystkich, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z technologiami Microsoftu. Uczestnictwo w spotkaniach ITAD jest bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja na stronach poszczególnych konferencji.

25 listopada dwa takie spotkania odbędą się na Politechnice Łódzkiej i Politechnice Wrocławskiej. Dzień później, 26 listopada, IT Academic Day odbędzie się na Uniwersytecie Marii-Curie Skłodowskiej w Lublinie oraz na Politechnice Krakowskiej. 30 listopada z kolei gospodarzem konferencji będzie Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie. O dalszych konferencjach będziemy informować na bieżąco, aktualny harmonogram cyklu dostępny jest na stronie głównej IT Academic Day, tam również znajdują się linki do rejestracji.

źródło: itad.pl


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Polska ze złotem i brązem Cyberolimpijskim!Dzisiejszego, wczesnego ranka środkowo-europejskiego czasu zakończył się finał World Cyber Games 2009. W Chengdu w Chinach reprezentacja biało-czerwonych zdobyła aż dwa medale, w tym ten najcenniejszy, złoty.

W zawodach indywidualnych FIFA 09 Piotr "Pio" Zajkowski zaszedł zdumiewająco daleko, ustępując jedynie samemu zwycięzcy rozgrywek, Niemcowi Joshua "Kr0ne" Begehrowi i Brazylijczykowi w fazie grupowej. Tam poradził sobie godnie ogrywając aż sześciu z siedmiu przeciwników, by później w drugim etapie eliminacji odbywającego się metodą pucharową wywalczyć miejsce w półfinale i ponownie wygrać wykazując się lepszymi umiejętnościami od rywala, którym był Belg w meczu o brązowy medal i 2 tysiące dolarów w gotówce. Srebro trafiło również do Niemiec, a konkretniej do Hero, dotychczasowego zdobywcy trzech medali na WCG.Jeszcze większy sukces, raczej niespodziewanie, odniosła nasza reprezentacja w drużynowej grze Counter-Strike'a w składzie: Filip "Neo" Kubski, Łukasz "LUq" Wnęk, Wiktor "TaZ" Wojtas, Jakub "Kuben" Gurczyński, Mariusz "Loord" Cybulski. Po raz drugi na Cyberolimpiadzie sięgnęli po złoto, kolejny tytuł mistrza świata i niebagatelną nagrodę w postaci 35 tysięcy dolarów. W finale pokonali faworyzowane szwedzkie FnaticMSI, odbierając im zwycięstwo na dwóch mapach. Wygraną pierwszej z nich okupili potem i nerwami. Z uwagi na serię czterech następujących po sobie dogrywek trwało to przeszło godzinę. Starcie to możecie obejrzeć poniżej.
15.11.2009 14:45poleć stronę wydrukuj podyskutuj na forum
Polska ze złotem i brązem Cyberolimpijskim!

Dzisiejszego, wczesnego ranka środkowo-europejskiego czasu zakończył się finał World Cyber Games 2009. W Chengdu w Chinach reprezentacja biało-czerwonych zdobyła aż dwa medale, w tym ten najcenniejszy, złoty.

W zawodach indywidualnych FIFA 09 Piotr "Pio" Zajkowski zaszedł zdumiewająco daleko, ustępując jedynie samemu zwycięzcy rozgrywek, Niemcowi Joshua "Kr0ne" Begehrowi i Brazylijczykowi w fazie grupowej. Tam poradził sobie godnie ogrywając aż sześciu z siedmiu przeciwników, by później w drugim etapie eliminacji odbywającego się metodą pucharową wywalczyć miejsce w półfinale i ponownie wygrać wykazując się lepszymi umiejętnościami od rywala, którym był Belg w meczu o brązowy medal i 2 tysiące dolarów w gotówce. Srebro trafiło również do Niemiec, a konkretniej do Hero, dotychczasowego zdobywcy trzech medali na WCG.

Jeszcze większy sukces, raczej niespodziewanie, odniosła nasza reprezentacja w drużynowej grze Counter-Strike'a w składzie: Filip "Neo" Kubski, Łukasz "LUq" Wnęk, Wiktor "TaZ" Wojtas, Jakub "Kuben" Gurczyński, Mariusz "Loord" Cybulski. Po raz drugi na Cyberolimpiadzie sięgnęli po złoto, kolejny tytuł mistrza świata i niebagatelną nagrodę w postaci 35 tysięcy dolarów. W finale pokonali faworyzowane szwedzkie FnaticMSI, odbierając im zwycięstwo na dwóch mapach. Wygraną pierwszej z nich okupili potem i nerwami. Z uwagi na serię czterech następujących po sobie dogrywek trwało to przeszło godzinę. Starcie to możecie obejrzeć poniżej.

Polacy zmagający się w pozostałych grach: WarCraft 3, StarCraft: Brood War i TrackMania Nations, wypadli niestety słabiej. Ekipa RTS-owców w ogóle nie wydostała się z żadnej z grup, i nawet nie była temu bliska. Nieco lepiej poradził sobie za to Damian "Shadow" Trela wyjeżdżając z niej wprost do ćwierćfinału z którego już odpadł.

World Cyber Games (WCG) to największy na świecie turniej gier komputerowych. Organizowany od 2000 r., w świecie e-sportowym postrzegany jest jako odpowiednik Igrzysk Olimpijskich. Turniej jest nie tylko platformą rywalizacji, ale przede wszystkim festiwalem cyberkultury, pozbawionym ograniczeń językowych, religijnych czy narodowościowych - to połączenie zabawy z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych.

źródło: gamecorner.pl


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Historia YouTube.YouTube to fenomen Internetu. Witryna, na której znajdziemy wszystkie możliwe klipy wideo: od fascynujących dokumentów BBC po wariatów śpiewających covery Lady GaGa. Zobaczcie, jak się to wszystko zaczęło.

Serwis YouTube to dzieło trzech pracowników PayPala: Chada Hurleya, Stevea Chena i Jaweda Karima. Pomysł na portal powstał już w 2005 roku, jak byli studentami, a inspiracją były kłopoty z wzajemnym przesyłaniem sobie klipów z dobrze zakrapianej imprezy. Portal powstał podobnie jak każdy inny start-up, z tym że otrzymał całkiem zdrową dotację: w sumie 11,5 miliona dolarów wypłaconych przez Sequoia Capital. Siedziba główna mieściła się w tym czasie nad pizzerią i japońską knajpą.

Za początek historii YouTubea można uważać 15 lutego 2005 roku, kiedy to została zarejestrowana domena www.youtube.com. Prace nad witryną były jednak wciąż w powijakach i dopiero 23 kwietnia tego samego roku umieszczono pierwszy wideoklip "Me at the zoo" (ja w zoo) autorstwa Karima.

Publiczne beta-testy rozpoczęły się w maju i trwały aż do listopada, kiedy to miał miejsce oficjalny start witryny. Sukces, jaki odniósł YouTube przerósł oczekiwania jego twórców. W lipcu 2006 powstały pierwsze statystyki, z których wynikało, że każdego dnia umieszczanych jest 65 000 nowych klipów a strona dziennie rejestruje 100 milionów odsłon. A im później, tym lepiej. Ostatnie badania wykazały, że w ciągu każdej minuty na witrynę trafia 20 godzin filmu. W 2007 roku doszło do tego, że YouTube konsumował więcej ruchu na łączach, niż reszta Internetu zebrana do kupy w roku 2000. Dało to rekordowy wynik oglądalności w Sieci: YouTubea wyprzedziły tylko Google, Yahoo! i Facebook. Ma to też swoje minusy: koszt prowadzenia YouTubea w 2008 roku wynosił milion dolarów dziennie. Popularność witryny osiągnęła taki poziom, że właściciel firmy Universal Tube & Rollform Equipment, którego strona była zarejestrowana pod adresem www.utube.com był zmuszony pozwać portal wideo, gdyż jego serwery nie wytrzymywały naporu użytkowników, którzy próbowali dostać się do YouTubea.

Październik 2006 to kolejny ważny miesiąc w historii portalu. To właśnie wtedy Google zakupiło YouTubea za 1,65 miliarda dolarów. Transakcja została sfinalizowana 13 listopada tego samego roku. Pieniądze Googlea zdecydowanie się przydały. Dwa lata później YouTube podpisał umowę z wytwórniami MGM, Lions Gate Entertainment i CBS, na mocy której na portalu pojawiły się pełnometrażowe filmy i programy telewizyjne, do których owe wytwórnie mają prawa autorskie. Google niewątpliwie umocnił swoją pozycję na rynku w Sieci, ale też musi się teraz zmierzyć z problemem wielkości YouTubea: portal jest na tyle popularny, że nie jest na razie na siebie zarobić, ruch jest bowiem wielokrotnie większy, niż możliwy przychód z reklam. W zeszłym roku koncern z Moutain View dopłacił do tego interesu 174,2 miliona dolarów!

Więcej na temat YouTube

źródło: chip.pl


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Google znajdzie szczepionkę przeciw grypie.Google zapowiada uruchomienie usługi Flu Shot Finder, dzięki której użytkownik będzie mógł znaleźć najbliższe miejsce, w którym można zaszczepić się na grypę.Google, oprócz możliwości śledzenia rozwoju epidemii grypy na świecie i w Polsce, daje teraz możliwość odnalezienia najbliższej placówki, gdzie bez problemu internauci będą mogli zaszczepić się na grypę. Usługa dostępna jest niestety wyłącznie dla Amerykanów, bowiem Google współpracuje z tamtejszymi rządowymi i pozarządowymi agencjami. U nas jak wiemy, wciąż szczepionki przeciw świńskiej grypie nie ma, ale za to można zaszczepić się na grypę sezonową, która według polskiego rządu jest znacznie bardziej niebezpieczna.

Na tej stronie Google Flutrends znajdziecie Państwo stopień zagrożenia zachorowań na grypę w Polsce.

źródło: google.org


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Gran Turismo 5Gran Turismo 5 to najnowsza odsłona słynnej serii wyścigowej. Producent z każdym kolejnym wydaniem starał się wprowadzać nowe pomysły i poprawiać już istniejące. Gra bez wątpienia stanowi prawdziwy kąsek dla właścicieli konsoli PS3, jest to tytuł ekskluzywny na tą właśnie platformę.

Produkcja gier potrafi być równie kosztowna co produkcja hollywoodzkich filmów. Polyphony Digital zdradziło właśnie, że koszty stworzenia "Gran Turismo 5", wyniosą 60mln USD.

Na co poszły tak duże pieniądze w przypadku "Gran Turismo 5"? Przede wszystkim na licencje pozwalające używać prawdziwych nazw i wyglądu pojazdów. Nie można też zapomnieć o pensjach grafików, którzy postarali się, aby samochody składały się z 400tys polygonów każdy, a to ponad 100 razy więcej niż w przypadku "Gran Turismo 4".Oprócz zrozumiałej poprawy grafiki, związanej z migracją na kolejnej generacji konsolę, Gran Turismo 5 pozwala na ściganie się z większą ilością kierowców. Nie mamy tutaj do czynienia, tak jak w poprzednich częściach tylko z sześcioma przeciwnikami, lecz szesnastoma i więcej. Pomimo sporej ilości samochodów na ekranie i bardzo wysokiej ilości szczegółów na każdym z nich, gra działa płynnie i szybko.

Więcej na temat gry Gran Turismo 5

źródło: miastogier


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Kolejny pozew przeciwko firmie IntelPrawnicy Intela z pewnością nie mają czasu na urlopy. Procesy w Azji, kara ponad miliarda euro od Komisji Europejskiej, przygotowania do wytoczenia procesu przez Federalną Komisję ds. Handlu, a teraz prokurator generalny Nowego Jorku, Andrew M. Cuomo, wytoczył firmie Intel proces o łamanie stanowych oraz federalnych przepisów antymonopolowych, poprzez nielegalnie działania mające na celu utrzymanie dominującej pozycji na rynku oraz wysokich cen mikroprocesorów.

W pozwie zawarto stwierdzenie, że Intel miał rzekomo ładować miliardy dolarów w rabaty dla swoich partnerów, w zamian za deklarację używania procesorów tej marki, a nie układów będących w ofercie konkurenta, czyli AMD.

Prokurator generalny oskarża też firmę Intel o stosowanie gróźb, które miały być nawet realizowane, w postaci kar dla producentów komputerów, których ta podejrzewała o konspirację z wrogiem (AMD). Intel miał wręcz odcinać nieposłusznych partnerów od gotówki i sponsorować ich konkurentów.

Intel miał też rzekomo zapewnić 2 miliardy rabatów firmie Dell, i to tylko w 2006 roku. Dell miał być lepiej traktowany niż inni, mniejsi partnerzy Intela. Wszystko to w zamian za to, że w komputerach Della nie będzie konfiguracji z procesorami od AMD.

Cuomo w swoim pozwie stwierdza też, że nie tylko Dell czerpał zyski z zamknięcia się na AMD. Także firma Hewlett-Packard miała zyskiwać setki milionów dolarów na rabatch, w zamian za ograniczenie ilości sprzedawanych komputerów biznesowych z procesorami AMD, do 5% całości.

Firma miała też otrzymywać od Intela groźby "wykolejenia jej działu serwerów" jeżeli nie przystopuje z promowaniem konfiguracji opartych na procesorach AMD.

Podobne praktyki Intel miał też rzekomo stosować wobec IBM oraz Sun Microsystems. Prokuratura Generalna Nowego Jorku śledztwo w tej sprawie prowadziła przez 23 miesiące.

Warto mieć na uwadze to, że pozew ten nie ma związku z innym, przygotowywanym przez Federalną Komisję ds. Handlu.

źródło: pclab


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Sony Ericsson Xperia X10Sony Ericsson oficjalnie zaprezentował swój najnowszy smartfon - Xperię X10. Telefon zgodnie z oczekiwaniami oferuje topowe funkcje, jednak kilka z elektryzujących przecieków, które trafiały do Internetu nie sprawdziło się. Telefon trafi do sprzedaży na początku 2010 roku.Ekran telefonu ma nie 4,1, lecz 4,0 cala i oferuje rozdzielczość 854 x 480 pikseli (256 tys. kolorów). Owszem pojawia się pojemnościowy panel dotykowy, ale zabraknie na starcie obsługi gestów mlutitouch. Zapewne za sprawą systemu, którym nie będzie Android OS w wersji 2.0, tylko 1.6 (nie zanosi się póki co na możliwość aktualizacji).

Zobacz zdjęcia Sony Ericsson Xperia X10

Na osłodę producent daje jednak widowiskowy interfejs użytkownika - platformę UX (eng. user experience). Wszystkie wiadomości - zarówno SMS-y, e-maile, jak i wiadomości z serwisów społecznościowych będą prezentowane jako całość, z możliwością szybkiego i łatwego filtrowania (menu Timescape). Nad wydajnością czuwać będzie procesor 1GHz Qualcomm Snapdragon QSD8250, uzbrojony dodatkowo w 256 MB pamięci RAM.

Nie sprawdziła się plotka o ilości pamięci wewnętrznej - zamiast 32 GB, dostajemy 1GB z możliwością rozbudowy o 16 GB przy użyciu kart microSD (8 GB w zestawie). Poza tym producent nie podał maksymalnej rozdzielczości filmów jakie nagrywać potrafi telefon - gdyby były to filmy o jakości FullHD, jak sądzono przed premierą, to zapewne Sony Ericsson pochwaliłby się tym zarówno na stronie WWW, jak i pierwszej reklamie, którą zamieszczamy na końcu wiadomości.

Aparat o rozdzielczości 8,1 Mpix zaopatrzono w funkcję autofokus, stabilizację obrazu, diodową lampę błyskową, rozpoznawanie twarzy i uśmiechu oraz geotagging. Nie zabrakło HSDPA do 10,2 Mb/s i HSUPA do 2 Mb/s, jest też WiFi, GPS, Bluetooth, gniazdo microUSB i JACK 3,5 mm. Resztę szczegółów dotyczących telefonu znaleźć można w naszym katalogu.

Cena urządzenia wciąż nie jest znana. Planowany termin premiery do I kwartał 2010 roku.

źródło: sonyericsson.com


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Mozilla Firefox 3.5.5Nie minęło wiele czasu a już mamy kolejną wersję przeglądarki Mozilla Firefox 3.5.5

W Firefoksie 3.5.5 wprowadzono następujące zmiany:

* naprawiono problemy ze stabilnością

Pobierz Mozilla Firefox 3.5.5.

Wersja dla systemu: Microsoft Windows XP 32bit

Prosimy zajrzeć na pełną liste zmian w obecnej wersji.

źródło: Mozilla


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
 Strona : < 1 2 3 ... 301 [302] 303 ... 305 306 307 >


Zegar

PogodaKurs Walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2019-02-15
USD 3,8326 -0,49%
EUR 4,3243 -0,35%
CHF 3,8081 -0,26%
GBP 4,9104 -0,66%
Wspierane przez Money.pl

Aktualności
 · Ford zwalnia tempo i stawia na autonomiczność poziomu 3.
Napisane przez Piotr
( 15.02.2019 04:32 )

 · Apple wprowadza zmiany w Project Titan. Zespół został zmniejszony o 200 pracowników.
Napisane przez Piotr
( 14.02.2019 00:31 )

 · Android w samochodach Volvo: zobacz jak będzie wyglądał.
Napisane przez Piotr
( 13.02.2019 05:27 )

 · Ruszyły zdjęcia do 3. sezonu "Watahy".
Napisane przez Piotr
( 12.02.2019 06:21 )

 · WhatsApp z nowym ograniczeniem. Twórcy walczą z wysyłaniem fałszywych informacji.
Napisane przez Pawel
( 11.02.2019 07:54 )

 · Nie ma porozumienia w sprawie zmiany prawa autorskiego w UE. Polska była przeciw ACTA 2.0.
Napisane przez Pawel
( 08.02.2019 07:51 )


Ankiety
Czy w najbliższym czasie zamierzasz zainstalować Windows 10?
Czy Windows 10 okaże się ?
 Tak
 Nie
 Zostanę przy obecnym systemie

 
Inne sondy

Subskrybuj RSS
[RSS]

Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia, wykorzystaj możliwość kanałów informacyjnych RSS.
Jak subskrybować kanał RSS?


Galeria
BMW - iNext SUV

Artykuły
1 . Jak zdefiniować firmową politykę bezpieczeństwa.
(15.02.2019)
2 . Wikipedysta: "wrogie przejęcie" Wikipedii na razie nam nie grozi
(21.01.2019)
3 . Kradzież tożsamości będzie misją niemożliwą - dzięki polskim naukowcom.
(21.01.2019)
4 . Elektryzujące odkrycie dotyczące tworzenia się par w mikroświecie.
(07.01.2019)
5 . Cyfrowa transformacja wymaga dobrego wsparcia
(09.12.2018)
6 . Udany lot prototypu polskiej rakiety suborbitalnej.
(28.11.2018)
7 . Laser powie, jak szybko rosną drzewa
(05.11.2018)
8 . Jak budować cyberbezpieczeństwo państwa
(28.10.2018)
9 . 100 mln zł na rozwój technologii biomedycznych na Dolnym Śląsku
(29.09.2018)
10 . Brona: Polska ma aspiracje związane z robotyką kosmiczną
(29.09.2018)

Popularne pliki
1 . PITy 2017
(15.02.2018)
2 . TeamViewer 13.0
(15.02.2018)
3 . Google Chrome 64
(15.02.2018)
4 . Mozilla Firefox 58.0.2
(15.02.2018)
5 . TeamViewer 12.0
(27.04.2017)
6 . PITy 2016
(07.02.2017)
7 . PITy 2015
(26.03.2016)
8 . PITy 2014
(11.01.2015)
9 . PITy 2013
(09.03.2014)
10 . Internet Explorer 11 (Win7)
(17.11.2013)


^ Wróć do góry ^
Powered by MRT Net 2004-2019.