Logowanie

Ukryj panel

Strona główna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Reklama
Logowanie
Nick :
Hasło :
 Zapisz
Rejestracja
Zgubiłeś hasło ?

Kamerki internetowe.

Panel sterowania
MRT Net
Aktualności
Artykuły
Archiwum
Czas na narty !
Czas na rower !
Zwiedzaj Kraków
Plikownia
Linki
Kalendarz
Galeria
Radio Online
Gry Online
Twój YouTube!
Ankiety
Newsletter
RSS
Księga gości
Wyszukiwarka
Kontakt

Reklama

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


40% zniżki karnet w PKL.

Partnerzy

Wyszukiwarka
Zaawansowane szukanie

Chmura Tag'ów
Microsoft Programy Samsung Wave Android Bada Aktualności Linki Nowości Informacje Fotografia T-Mobile Technologie Adobe Specyfikacje Galaxy Premiera Zapowiedzi Intel Nvidia Kraków Architektura Biotechnologia Chip System Nawigacja Galileo Gps Windows Linux Galeria Software Hardware Top 500 Superkomputery Serwer Wirtualizacja Flash Pamięci Internet Plikownia YouTube Gry Radio Amd Panasonic Nokia Nikon Sony OS Cloud Computing Red Hat Enterprise Toshiba LTE 4G Lockheed Martin Motorola IBM Internet Explorer 11 Grafen Wirtualna Mapa Krakowa Lamusownia Kraków DVB-T2 TeamViewer 13.0 Fifa 2018 Trasy rowerowe Pro Evolution Soccer 2018 Mozilla Firefox Pity 2017 Rakiety NSM Windows 8 Sony Xperia Tablet S LEXNET Samsung Galaxy S9 Dworzec Główny Kraków PKP Windows Phone Windows 10 Microsoft Lumia 950

VII Piknik lotniczy Kraków 2010.W dniach 26 - 27 czerwca już po raz siódmy na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego na historycznym lotnisku Rakowice - Czyżyny w Krakowie odbędzie się Małopolski Piknik Lotniczy.

Ponownie na krakowskim niebie zaprezentuje się wiele ciekawych statków powietrznych. Głównymi atrakcjami będą pokazy samolotów North American AT-6 Texan, Rockwell OV-10 Bronco, Dornier Do-27 i Do-28. Wystąpią znakomici piloci akrobacyjni - Jurgis Kairys na za sterami Su-26, Marek Szufa za sterami dwupłata Christine Eagle II, Robert Kowalik za sterami Extry 300 i grupa akrobacyjna Żelazny. Kolejne atrakcje lotnicze to na razie niespodzianka.

W przerwach między lotami nie zabraknie też atrakcji naziemnych. Grupy rekonstrukcji historycznej zaprezentują prawdziwą gratkę dla miłośników historii II wojny światowej - umundurowanie, uzbrojenie i pojazdy stosowane podczas walk II wojny światowej. Będzie też można zwiedzić ekspozycję Muzeum, i przyjrzeć się nowym eksponatom, takim jak samoloty Fouga Magister, SEPECAT Jaguar, An-26 czy śmigłowce Alouette III i Bell CH-136 Kiowa. Jak co roku dla najmłodszych gości Pikniku będzie działać wesołe miasteczko.

źródło: Muzeum Lotnictwa Polskiego


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Need For Speed: Hot PursuitNeed for Speed: Hot Pursuit, kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier wyścigowych, jest dziełem ekipy Criterion Games, znanej z serii Burnout.Oznacza to dwie rzeczy: że nowy NFS ma szanse być naprawdę dobrą grą i że prędko nie doczekamy się następcy Burnout Paradise. Fani serii domyślają się, że inspiracją dla twórców była wydana w 1998 roku trzecia część serii, w związku z czym Need for Speed: Hot Pursuit kręcić się będzie wokół pościgów z udziałem policji (co zresztą na zwiastunie wyraźnie widać).

Premiera 18 listopada.

źródło: EA


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Microsoft ogłosił nowego Xbox'a 360.Dwa dni temu na konferencji Microsoft zaprezentował odświeżoną wersję konsoli Xbox 360.Będzie ona wyposażona w dysk twardy o pojemności 250 GB i moduł WiFi 802.11 b/g/n. Ma być też cichsza od aktualnych modeli oraz mniejsza. W Europie nowa konsola pojawi się 16 lipca w tej samej cenie co aktualna wersja Elite.Cena nowej konsoli będzie wynosić $299 i będzie ogłoszona najpóźniej w tym tygodniu.Portal Engadget, podaje że Xbox 360 Elite będzie kosztował $249 a Xbox 360 Arcade spadnie do ceny $149.

źródło: microsoft


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Mój pomysł na Małopolskę.Brakuje Ci ścieżek rowerowych? Męczą Cię ciągłe korki w mieście? Masz dość wdychania spalin samochodowych, a może masz inny "Pomysł na Małopolskę"? Podziel się swoimi propozycjami, a możesz w znaczący sposób wpłynąć na realizację wizji Małopolska 2020 i wygrać cenne nagrody.

Konkurs "Mój pomysł na Małopolskę" powstał z myślą o młodych i przedsiębiorczych mieszkańcach Małopolski, których chcemy zachęcić do udziału w procesie aktualizacji strategii rozwoju województwa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z dokumentem strategii i podzielenia się swoimi pomysłami na temat tego jak ma wyglądać Małopolska w roku 2020.

Od 10 czerwca do 15 września 2010 roku organizatorzy czekają na wasze propozycje inwestycji oraz wydarzeń strategicznych. Konkurs przebiega dwuetapowo. W pierwszym etapie liczone są głosy internautów, w drugim, pomysły zostaną poddane głosowaniu jury.
Spośród 10 najwyżej ocenionych prac jurorzy wyłonią zwycięzców w poszczególnych kategoriach:

. jednostki samorządu terytorialnego,
. organizacje pozarządowe,
. studenci oraz
. uczniowie szkół ponadgimnazjalnych.

Zgłoszenia można przysyłać za pomocą formularza elektronicznego dostępnego tutaj.
Propozycje, które uzyskają największą liczbę głosów znajdą się w aktualnym rankingu.

Wyniki poznamy najpóxniej do 15 października.
Organizotrzy liczą, że konkurs pozwoli wyłonić ciekawe inicjatywy i projekty, które będą miały strategiczne znaczenie dla realizacji wizji Małopolski.
Konkurs został zorganizowany w ramach prac nad aktualizacją Strategii Rozwoju Województwa Małopolskiego "Nieograniczone Możliwości - Małopolska 2020". Organizatorem konkursu jest Województwo Małopolskie wspólnie z Małopolską Agencją Rozwoju Regionalnego.

Nagrody

Zdajemy sobie sprawę, że dobre pomysły są dużo warte, dlatego przygotowaliśmy dla was cenne nagrody. W każdej z kategorii będą one przyznawane niezależnie. Organizacje pozarządowe mogą otrzymać aż 10 000zł. Dla jednostek samorządu terytorialnego przewidziany jest udział w spocie promującym województwo małopolskie. Studenci i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych walczą o:

I miejsce: laptop
II miejsce: aparat
III miejsce: rower

Kontakt

Sprawy związane ze ZGŁOSZENIAMI:
Barbara Kokoszka
e-mail: bkok@malopolska.mw.gov.pl
tel. 12 29 90 918
Sprawy związane z interpretacją REGULAMINU:
Agnieszka Golec-Wegner
e-mail: agole@malopolska.mw.gov.pl
tel. 12 29 90 633

Zapraszamy do odwiedzenia strony konkursu www.pomyslnamalopolske.pl

źródło: pomyslnamalopolske.pl


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Serwer z 512 procesorami Atom.Kalifornijska firma SeaMicro opracowała serwer z 512 procesorami Atom. Każdy umieszczono na miniaturowej płycie głównej o rozmiarze karty kredytowej. Specjalna magistrala danych serwera SM10000 obsługująca płyty główne - ma przepustowość 1,28 Tb/s.Standardowe płyty główne mają elementy, które obsługują komunikację między procesorami i pamięcią oraz siecią. Producent zastosował w serwerze inne rozwiązanie: wyspecjalizowany układ ASIC emulujący warstwę sprzętową i wirtualizujący układy I/O. Pozwoliło to wyeliminować blisko 90% komponentów, które można znaleźć na "normalnych" płytach głównych.Kalifornijska firma SeaMicro opracowała serwer z 512 procesorami Atom. Każdy umieszczono na miniaturowej płycie głównej o rozmiarze karty kredytowej. Specjalna magistrala danych serwera SM10000 obsługująca płyty główne - ma przepustowość 1,28 Tb/s.
Standardowe płyty główne mają elementy, które obsługują komunikację między procesorami i pamięcią oraz siecią. Producent zastosował w serwerze inne rozwiązanie: wyspecjalizowany układ ASIC emulujący warstwę sprzętową i wirtualizujący układy I/O. Pozwoliło to wyeliminować blisko 90% komponentów, które można znaleźć na "normalnych" płytach głównych.W maksymalnej konfiguracji serwer może mieć do 64 dysków twardych SATA lub napędów SSD i obsługiwać do 64 połączeń sieciowych Ethernet 1 Gb/s lub do 16 połączeń sieciowych Ethernet 10 Gb/s. Urządzenie pojawi się na rynku w sierpniu br. i będzie kosztować 139 tys. USD.

źródło: dailytech


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Intel wprowadzi USB 3.0... w 2012 roku!W Roku Pańskim 2012, kiedy w Polsce i na Ukrainie - ku uciesze tłumów z całej Europy - za piłką uganiać się będą męscy mężczyźni, Intel po cichutku wprowadzi do swoich płyt głównych chipsety USB 3.0. To sporo ponad rok później niż inni producenci.

A może i nie wprowadzi - gdybają sobie eksperci. Co mogłoby bowiem powodować brak możliwości instalowania gniazd USB 3.0 na płytach głównych jednej firmy, która na domiar złego jest głównym dostawcą układów dla innych producentów?

Być może Intel zamierza dać szansę własnemu pomysłowi - optycznemu (światłowodowemu) złączu LightPeak. Teoretycznie byłoby ono kilkakrotnie szybsze niż standard USB. Pytanie tylko co z użytkownikami?

Brak wsparcia dla następcy najpopularniejszej na platformie PC technologii przesyłu danych to kłopot przede wszystkim dla potencjalnych klientów. Póki Intel łaskawie nie zdecyduje się montować gniazd trzeba będzie instalować dodatkowe kontrolery lub zdecydować się na płytę główną innej firmy, na przykład Asusa, Gigabyte`a lub Asrocka.

źródło: tech eye


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
World Cup 2010 to także czas reklam.Wszelkie wydarzenia branżowe są dla producentów okazją, aby przypomnieć o swojej marce światu. Teraz, w związku z rozpoczynającym się turniejem World Cup 2010, przyszedł czas na producentów sportowych. Oto kolejna reklama, która ma wielkie szanse stać się przebojem Sieci.Wirusową serię reklam rozpoczęło Nike swoją reklamą Write the Future. Spot utrzymany w konwencji kina akcji obejrzała już na YouTube rekordowa liczba ponad 12 milionów osób. Teraz własną reklamę prezentuje Adidas. Trzeba przyznać, że jakkolwiek nie przepadam za piłką nożną, tak w kantynie w Mos Eisley mogłabym oglądać mistrzostwa.

Gwiazdy występujące w reklamie także mogą dodawać wartości filmikowi, ale przede wszystkim znakomicie wykorzystano konwencję Gwiezdnych Wojen.

W ciągu 3 dni reklamę obejrzało prawie 1,5 miliona osób.

źródło: technologie.gazeta.pl


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Mistrzostwa Świata w RPA 2010, czyli mundial czas zacząć!W Republice Południowej Afryki rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, z tej okazji wielu z nas zastanawia się kto wygra mundial, kto wyjdzie z grupy i jaki piłkarz zostanie królem strzelców.11 czerwca meczem RPA - Meksyk rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej rozgrywane na boiskach Republiki Południowej Afryki. Faza grupowa potrwa do 25 czerwca, następnego dnia rozegrane zostaną mecze 1/8 finału. W dniach 2-3 lipca oraz 6-7 lipca odbędą się ćwierćfinały i półfinały, zaś wielki finał odbędzie się 11 lipca o godz. 20.30. Poniżej szczegółowy terminarz:

Terminarz rozgrywek MŚ RPA 2010Kraje które biorą udział w mistrzostwach:Grupa A:

* Republika Południowej Afryki
* Meksyk
* Urugwaj
* Francja

Grupa B:

* Argentyna
* Nigeria
* Korea Południowa
* Grecja

Grupa C:

* Anglia
* USA
* Algieria
* Słowenia

Grupa D:

* Niemcy
* Australia
* Serbia
* Ghana

Grupa E:

* Holandia
* Dania
* Japonia
* Kamerun

Grupa F:

* Włochy
* Paragwaj
* Nowa Zelandia
* Słowacja

Grupa G:

* Brazylia
* Korea Północna
* Wybrzeże Kości Słoniowej
* Portugalia

Grupa H:

* Hiszpania
* Szwajcaria
* Honduras
* ChileJaka drużyna według Was wygra mistrzostwa świata 2010? O to pytamy w specjalnie przygotowanej sondzie, zapraszamy do głosowania!

Transmisje z meczów MŚ w RPA 2010 oraz ceremonie otwarcia i zamknięcia przeprowadzi na żywo TVP.


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Expression Studio 4.Microsoft wydał finalną wersję Expression Studio 4 - pakietu aplikacji przydatnych w procesie tworzenia bogatych graficznie aplikacji oraz materiałów multimedialnych.Expression Studio to pakiet firmy Microsoft kierowany do twórców aplikacji desktopowych i witryn internetowych poszukujących narzędzi do tworzenia w oparciu o technologie Silverlight oraz .NET. W skład pakietu wchodzą takie programy jak Expression Web z funkcją SuperPreview - następca FrontPage do tworzenia stron internetowych, Expression Blend - aplikacja do tworzenia animacji na kształt Adobe Flash, SketchFlow - program do tworzenia interfejsów użytkownika, zbierania ocen i komentarzy oraz pracy grupowej, Expression Design - program do edycji grafiki rastrowej i wektorowej przede wszystkim na potrzeby tworzenia interfejsów użytkownika, a także Expression Encoder Pro - rozbudowana wersja programu do konwersji audio i wideo.

W wersji czwartej aplikacje zyskały obsługę .NET 4, dzięki czemu dobrze integrują się z Visual Studio 2010 oraz pozwalają tworzyć rozwiązania dedykowana dla Windows Phone. W aplikacji Expression Blend pojawiła się obsługa importu warstw z Adobe Photoshop, nowe opcje dotyczące zachowań i zachowań warunkowych, usprawnienia w pracy z danymi oraz efekty Pixel Shader (także w animacjach). SketchFlow dodatkowo zyskał kontrolę mockupów. W programie Expression Web znalazły się funkcje wspomagające optymalizację witryny pod kątem wyszukiwarek, a także opcje do tworzenia rozszerzeń z wykorzystaniem HTML, CSS i JavaScript. Funkcja SuperPreview umożliwiająca podgląd witryny "na żywo" w kilku przeglądarkach zyskała z kolei obsługę Safari. Nowości w Encoder Pro to między innymi Live Smooth Streaming (VC-1 i H.264), nowy kodek H.264 MainConcept, usprawnienia w przechwytywaniu ekranu oraz obsłudze DRM.

Przy okazji tego wydania warto zwrócić uwagę na dwie informacje. Po pierwsze uaktualnienie do najnowszej wersji 4 jest całkowicie bezpłatne dla użytkowników Expression Studio 3. Wystarczy, że pobiorą oni najnowszą wersję trial i dokonają uaktualnienia, a instalator sam wykryje licencję i zainstaluje pełną wersję 4. Po drugie Microsoft zdecydował o bezpłatnym udostępnieniu programu Expression Encoder - narzędzia do konwersji audio i wideo obsługującego VC-1 (WMV9). Wersja bezpłatna, w przeciwieństwie do zawartej w Expression Studio 4 Ultimate wersji Pro, nie zawiera jednak obsługi H.264 oraz funkcji Smooth Streaming, posiada też limit długości przechwytywania pulpitu - 10 minut.

Microsoft udostępnia pakiet Expression Studio 4 w dwóch odmianach - dostępna w naszym vortalu wersja Ultimate zawiera wszystkie aplikacje (Web, Blend, SketchFlow, Encoder Pro i Design), natomiast wersja Web Professional przeznaczona jest stricte dla programistów internetowych i zawiera aplikacje Web oraz Design, a uzupełniona jest dostępnym również oddzielnie i bezpłatnie programem Encoder. Standardowo oddzielnie dostępny jest również sam Expression Web 4.

źródło: microsoft


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Oto nowy iPhone 4.Setki plotek i "wycieków" okazały się być prawdziwe - oto nowy iPhone 4.

Zobacz nowego iPhone'a 4.

Steve Jobs podkreślił, że z nowym urządzeniem wiąże się ponad 100 nowych rzeczy. Wymienił osiem, wg niego najważniejszych. Wśród nich są:

1. Zmiana wyglądu. Przedni i tylny panel ze szkła, stalowa taśma na bokach, mieszcząca zintegrowane anteny. Urządzenie jest o 24% cieńsze niż iPhone 3GS - zaledwie 9,3 mm grubości. Przyciski do zmiany głośności, drugi aparat z przodu, z tyłu aparat z lampą błyskową LED.

2. Dużo dokładniejszy wyświetlacz Retina - 326 punktów na cal. Przy 3,5-calowej przekątnej wyświetlacz będzie miał rozdzielczość 960 x 640, kontrast 800:1, 4 razy lepszy niż 3GS.

3. Procesor A4. Duża bateria wystarczy na 7 godzin rozmów (3G), 6 godzin przeglądania sieci przez 3G lub 10 godzin przy WiFi. Czas czuwania - 300 godzin. Dwa mikrofony, WiFi 802.11 n.

4. Nowy sensor - żyroskop. Połączenie żyroskopu z kompasem i akcelerometrem ma pozwolić na zupełnie nowe doświadczenia w grach. Do prezentacji użyto aplikacji pokazującej stos drewnianych klocków, zupełnie jak w grze Jenga.

5. Aparat z tyłu urządzenia będzie miał 5 megapikseli, pięciokrotny cyfrowy zoom i LEDowy flesz. Co jeszcze lepsze, umożliwi on rejestrację wideo w rozdzielczości 720p przy 30 kl/s. Podczas rejestracji obrazu flesz może być cały czas zapalony. Smartfon będzie miał wbudowaną aplikację do edycji wideo. Do tego iMovie dla iPhone - oprogramowanie edycyjne, geolokalizacja, przejścia między scenami, za jedyne 5 dolarów na App Store.

6. Kolejną nowinką ma być iPhone OS 4 - o systemie dowiedzieliśmy się już sporo, wystarczy więc podkreślić nowości: obsługa wielu kont Exchange, Exchange Server 2010, lepsza ochrona danych, a do wyszukiwarek Google i Yahoo! dołącza Bing.

7. iBooks - zintegrowane z iPadem i iPod touch. Książki zakupione przez jedno urządzenie będą dostępne na drugim bez dodatkowych opłat. Synchronizacja notatek i zakładek pomiędzy urządzeniami. Przeglądarka PDF na nowym iPhonie.

8. Obsługa iAd, systemu mobilnych reklam. Interaktywne treści, połączenie z iTunes, platforma wbudowana w iPhone OS 4. Start systemu 1 lipcapodpisane umowy z reklamodawcami na 60 milionów dolarów. Jobs oczekuje, że w drugiej połowie roku iAd osiągnie 48% udziału w rynku mobilnych reklam.

Zobacz więcej na temat nowego iPhone'a 4.

Na koniec Jobs zaprezentował FaceTime - wideorozmowy przez WiFi. iPhone 4 będzie dostępny w dwóch kolorach - czarnym i białym. Wersja 16 GB ma kosztować 200 dolarów, zaś 32 GB - 300 dolarów. Przedsprzedaż rusza 15 czerwca, urządzenia będą rozsyłane od 24 czerwca. W pierwszej kolejności smartfon będzie dostępny w USA, Japonii, Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. W lipcu do tej piątki dołączy kolejne 18 krajów.

źródło: technologie.gazeta.pl


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
 Strona : < 1 2 3 ... 321 [322] 323 ... 337 338 339 >


Zegar

PogodaKurs Walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2020-05-26
USD 4,0885 -1,31%
EUR 4,4800 -0,69%
CHF 4,2226 -0,88%
GBP 5,0298 -0,32%
Wspierane przez Money.pl

Aktualności
 · "Plandemic" to nowy wirus. Nie radzą sobie YouTube, Twitter i Facebook.
Napisane przez Piotr
( 27.05.2020 07:08 )

 · Microsoft zachęca do hakowania Azure Sphere OS bazującego na Linuksie. Czekają nagrody.
Napisane przez Piotr
( 26.05.2020 07:03 )

 · Kaspersky: Służbowy sprzęt wykorzystywany do oglądania pornografii jak nigdy wcześniej.
Napisane przez Piotr
( 25.05.2020 06:02 )

 · Google ogarnia Authenticator. Firma wreszcie naprawia karygodny błąd.
Napisane przez Piotr
( 22.05.2020 07:00 )

 · Xbox Series X - co potrafi nowa konsola? Całkiem sporo, wykręca nawet 120 FPS.
Napisane przez Piotr
( 21.05.2020 07:47 )

 · Przeklęta: Nowy serial Netflixa. Premiera latem.
Napisane przez Piotr
( 20.05.2020 06:30 )


Ankiety
Czy w najbliższym czasie zamierzasz zainstalować Windows 10?
Czy Windows 10 okaże się ?
 Tak
 Nie
 Zostanę przy obecnym systemie

 
Inne sondy

Subskrybuj RSS
[RSS]

Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia, wykorzystaj możliwość kanałów informacyjnych RSS.
Jak subskrybować kanał RSS?


Galeria
Go Pro 8

Artykuły
1 . Kraków: Kamery mierzące temperaturę na odległość w szpitalu im. Jana Pawła II
(14.04.2020)
2 . Epidemiolog: ograniczenie kontaktów między ludźmi naszą najlepszą bronią w walce z koronawirusem.
(14.03.2020)
3 . Atlas chmur. Wielkie cele OChK
(23.02.2020)
4 . Polski pomysł na skuteczniejszą i oszczędniejszą dezynfekcję basenów.
(08.02.2020)
5 . Niemal 900 zabiegów z udziałem robotów da Vinci w Polsce w 2019 r.
(19.01.2020)
6 . Ekspert: autonomiczne samochody na drogach to tylko kwestia czasu
(27.12.2019)
7 . Szkielet i złoto w kurhanie sprzed ponad 2,5 lat na Syberii odkryli archeolodzy z Krakowa.
(27.12.2019)
8 . Porto - posmakuj wina i krewetek w krainie Famavala.
(09.12.2019)
9 . NCBR: 100 mln zł na rozwój sektora gier
(20.11.2019)
10 . Gibraltar - mała Anglia w ciepłym klimacie
(04.11.2019)

Popularne pliki
1 . PITy 2019
(12.02.2020)
2 . PITy 2018
(18.02.2019)
3 . PITy 2017
(15.02.2018)
4 . TeamViewer 13.0
(15.02.2018)
5 . Google Chrome 64
(15.02.2018)
6 . Mozilla Firefox 58.0.2
(15.02.2018)
7 . TeamViewer 12.0
(27.04.2017)
8 . PITy 2016
(07.02.2017)
9 . PITy 2015
(26.03.2016)
10 . PITy 2014
(11.01.2015)


^ Wróć do góry ^
Powered by MRT Net 2004-2020.