Logowanie

Ukryj panel

Strona główna
MRT Net
Reklama
Logowanie
Nick :
Hasło :
 Zapisz
Rejestracja
Zgubiłeś hasło ?

Kamerki internetowe.

Panel sterowania
MRT Net
Aktualności
Artykuły
Archiwum
Czas na narty !
Czas na rower !
Zwiedzaj Kraków
Plikownia
Linki
Kalendarz
Galeria
Radio Online
Gry Online
Twój YouTube!
Ankiety
Newsletter
RSS
Księga gości
Wyszukiwarka
Kontakt

Reklama
MRT Net

40% zniżki karnet w PKL.

Partnerzy

Wyszukiwarka
Zaawansowane szukanie

Chmura Tag'ów
Microsoft Programy Samsung Wave Android Bada Aktualności Linki Nowości Informacje Fotografia T-Mobile Technologie Adobe Specyfikacje Galaxy Premiera Zapowiedzi Intel Nvidia Kraków Architektura Biotechnologia Chip System Nawigacja Galileo Gps Windows Linux Galeria Software Hardware Top 500 Superkomputery Serwer Wirtualizacja Flash Pamięci Internet Plikownia YouTube Gry Radio Amd Panasonic Nokia Nikon Sony OS Cloud Computing Red Hat Enterprise Toshiba LTE 4G Lockheed Martin Motorola IBM Internet Explorer 11 Grafen Wirtualna Mapa Krakowa Lamusownia Kraków DVB-T2 TeamViewer 13.0 Fifa 2018 Trasy rowerowe Pro Evolution Soccer 2018 Mozilla Firefox Pity 2017 Rakiety NSM Windows 8 Sony Xperia Tablet S LEXNET Samsung Galaxy S9 Dworzec Główny Kraków PKP Windows Phone Windows 10 Microsoft Lumia 950

Windows 7 i Windows Server 2008 R2 oficjalnie ukończone22 lipca 2009 o 22:40 czasu polskiego Microsoft oficjalnie poinformował o ukończeniu prac nad systemami Windows 7 oraz Windows Server 2008 R2 i oznaczeniu kompilacji 7600 jako wersji RTM.

Pierwsze wzmianki o systemie kodowo oznaczonym najpierw jako Windows Blackcomb pojawiły się już krótko po premierze Windows XP w 2001 roku. Później system ten zmieniał nazwy kodowe - w 2006 roku został nazwany Windows Vienna, w 2007 roku ogłoszono kolejny kryptonim Windows 7. Ostatecznie pod koniec 2008 roku okazało się, że nazwa kodowa - Windows 7 - będzie równocześnie nazwą rynkową. W rozpoczetym w grudniu 2008 roku technicznym programie beta brały udział dziesiątki tysięcy beta testerów, w równlegle prowadzonych publicznych testach - miliony użytkowników. Pierwsze wrażenia były bardzo pozytywne, być może dlatego w ramach testów w maju ukazał się jeszcze tylko jeden build oznaczony jako Release Candidate. Jednocześnie na całym świecie prowadzone były lokalne programy beta, także w Polsce, których zadaniem było wyłapanie błędów tłumaczeniowych w zlokalizowanych wersjach systemu.

W pierwszej kolejności wersję RTM systemu Windows 7 otrzymają partnerzy oraz integratorzy OEM. Posiadacze subskrypcji TechNet/MSDN będą mogli pobierać Windows 7 od 6 sierpnia. Oficjalna premiera systemu odbędzie się 22 października, wtedy też system trafi do sprzedaży. Niemniej już teraz organizowane są specjalne akcje przed sprzedażowe, w ramach których system Windows 7 można zamówić już teraz na bardzo atrakcyjnych warunkach.

źródło: microsoft.com


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Darknet HPDwóch specjalistów ds. bezpieczeństwa z korporacji HP zaprezentuje podczas przyszłotygodniowej konferencji Black Hat USA 2009 plany stworzenia sieci darknet bazującej na przeglądarkach.


Darknety to prywatne, anonimowe, sieci komputerowe wykorzystywane do bardzo bezpiecznej komunikacji i współdzielenia plików.

Aby sieć stała się bezpieczna, Billy Hoffman i Matt Wood, wykorzystali najnowsze mechanizmy JavaScript w Chrome V8 oraz TraceMonkey.

Stworzony przez nich, bazujący jedynie na przeglądarce internetowej obsługującej HTML 5, koncept otrzymał nazwę Veiled.

Para specjalistów nie chce uwolnić oprogramowania, ani też udostępniać kodu źródłowego.

Celem prezentacji jest pokazanie możliwości przeglądarek internetowych.

źródło: TheInquirer.net


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Groźna luka we FlashuWykryto ataki przeprowadzone za pomocą niedawno stworzonego exploitu wykorzystującego dziurę we Flashu. Oparty jest on na luce wykrytej w grudniu 2008 roku.

W celu przeprowadzenia ataku ofiary są kierowane na strony internetowe zawierające odpowiednio spreparowane pliki Flasha lub też wysyłane im są pliki PDF. W tym drugim przypadku wykorzystywana jest możliwość osadzania zawartości Flash w plikach PDF, nie jest więc wykorzystywana luka w przeglądarce tych plików ale w wykorzystywanym przez nią Flashu. Atak możliwy jest najprawdopodobniej w przypadku użycia aplikacji Adobe Reader i Acrobat 9.1.2 oraz Adobe Flash Player 9 i 10.

Stwierdzono, że w systemie Windows Vista mechanizm UAC skutecznie chroni przed wykorzystaniem luki. W XP ochrony tej już nie ma.

źródło: CNET


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Mozilla Firefox 3.5.1 PLNie trzeba było długo czekać na nową wersje Firefoxa Smile . Mozilla wydała nową wersję swojej bardzo popularnej na całym świecie przeglądarki Mozilla Firefox 3.5.1. W nowej wersji w stosunku do 3.5 poprawiono błąd powodujący zbyt czasochłonne uruchamianie przeglądarki w niektórych wersjach Windows oraz wprowadzono poprawki związane ze stabilności aplikacji. Najważniejsze jednak, że załatano krytyczną lukę bezpieczeństwa związaną z kompilatorem JavaScript.

Wersja wydania:
wersja 3.5.1, wydana 16 lipca 2009

W Firefoksie 3.5.1 zostały naprawione następujące błędy:

* Problemy z bezpieczeństwem.
* Problemy ze stabilnością.
* Błąd sprawiający, że uruchomienie Firefoksa na niektórych wersjach systemu Windows zajmowało sporo czasu.

Wymagania systemowe dla systemu Windows:

Wersja systemu operacyjnego

* Windows 2000
* Windows XP
* Windows Server 2003
* Windows Vista

Minimalne wymagania sprzętowe

* procesor Pentium 233 MHz (zalecany: Pentium 500MHz lub lepszy)
* 64 MB RAM (zalecane: 128 MB RAM lub więcej)
* 52 MB miejsca na dysku twardym

żródło: http://www.mozilla-europe.org/pl/products/firefox/


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Skype 4.1Ukazała się nowa wersja komunikatora Skype 4.1, to z danych przedstawionych przez producenta wynika że zostało poprawionych kilka ważnych cech komunikatora a także niektóre elementy zostały dodane po raz pierwszy.

Aktualne zmiany wersji 4.1 podane są szczegółowo tutaj: Skype Release Notes 4.1

Co nowego w tej wersji?

* Udostępnianie ekranu
* Wysyłanie kontaktów
* Przypomnienia o urodzinach

* Lepsza jakość połączeń
* Lepsza jakość wideo
* Funkcje ułatwień dostępu

Główne funkcje

* Bezpłatne rozmowy między użytkownikami Skype.
* Połączenia z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi oraz wysyłanie wiadomości SMS.
* Bezpłatne wiadomości błyskawiczne.
* Poczta głosowa.
* Bezpłatne rozmowy wideo.
* Przekierowywanie rozmów na telefon, gdy użytkownik jest w trybie offline.

Rozmowy w sieci Skype, rozmowy wideo i obsługa wiadomości błyskawicznych są bezpłatne ? o każdej porze i w dowolnym miejscu na świecie. Wykonywanie połączeń z telefonami stacjonarnymi i komórkowymi oraz wysyłanie wiadomości SMS odbywa się po atrakcyjnych stawkach w ramach usługi Płać na bieżąco lub w ramach abonamentu obejmującego połączenia bez ograniczeń* z niektórymi krajami.

Pobierz teraz Windows Skype 4.1 dla Windows

* Wymagania systemowe
* Komputer z systemem operacyjnym Windows 2000, XP lub Vista (do rozmów wideo w systemie Windows 2000 jest potrzebny program DirectX 9.0).
* Połączenie internetowe ? najlepiej szerokopasmowe (rozmowy głosowe przez GPRS nie są obsługiwane).
* Głośniki i mikrofon ? wbudowane lub osobne.
* Do korzystania z funkcji rozmów głosowych i wideo zalecamy komputer z procesorem o szybkości co najmniej 1 GHz, 256 MB pamięci RAM i kamerą internetową.
* W przypadku rozmów wykorzystujących wideo wysokiej jakości potrzebna jest kamera internetowa obsługująca wideo wysokiej jakości oraz odpowiednie oprogramowanie, komputer z dwurdzeniowym procesorem oraz szybkie połączenie szerokopasmowe (384 kb/s).

Licencja: Freeware


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Mozilla Firefox 3.5Mozilla wydała nową wersję swojej bardzo popularnej na całym świecie przeglądarki Mozilla Firefox 3.5. Zachęcamy do pobrania nowej wersji, która jak podaje producent znacząco przyspiesza swoje działanie w porównaniu do swoich poprzednich wersji.

Wersja wydania:
wersja 3.5, wydana 30 czerwca 2009Co nowego w Firefoksie 3.5?

Firefox 3.5 został zbudowany na platformie Gecko 1.9.1. która była rozwijana przez ostatni rok. Od poprzedniej wersji zaszło w Firefoksie wiele zmian ? w zakresie obsługi nowych technologii WWW, zwiększonej wydajności i prostoty obsługi. Oto wybrane najważniejsze nowości:

* Ponad 70 wersji językowych (pobierz wersję zlokalizowaną!)
* Obsługa elementówPo zakończeniu VI edycji Pikniku LotniczegoVI edycja pikniku lotniczego w Krakowie na lotnisku Rakowice Czyżyny zakończyła się. Mimo wielu problemów organizacyjnych, które przysporzyły kłopotów podczas sobotnich pokazów oraz wypadku lotniczego do którego doszło już po zakończeniu pikniku lotniczego, trzeba przyznać, że impreza udała się i z roku na rok staje się stałą atrakcją Muzeum Lotnictwa polskiego w Krakowie.

A o to mały fotoreportaż z niedzielnych pokazów.

VI Piknik Lotniczy w Krakowie

Do zobaczenia za rok na kolejnym pokazie!


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Zapraszamy na VI edycję Małopolskiego Pikniku Lotniczego.VI Małopolski Piknik Lotniczy odbędzie się w dniach 27 -28 czerwca 2009 r. na terenie Muzeum Lotnictwa Polskiego na historycznym lotnisku Rakowice - Czyżyny, dokładnie pośrodku Krakowa.

Rakowice - Czyżyny to najstarsze lotnisko na ziemiach polskich, założone przez Austriaków jeszcze w XIX w. i pierwsze lotnisko niepodległej Rzeczypospolitej. Funkcjonowało do lat 60. XX w., po czym nastąpiła wieloletnia przerwa w pełnieniu funkcji lotniczej. Małe pokazy, jakie odbyły się z okazji 40-lecia Muzeum w 2003 r. i zorganizowany rok później I Małopolski Piknik Lotniczy, a także otwarcie w 2005 r. na terenie Muzeum bazy lotnictwa policyjnego ożywiły to miejsce i doprowadziły do jego częściowego odrodzenia jako lotniska. Z roku na rok Małopolski Piknik Lotniczy staje się imprezą coraz większą, o coraz bogatszym programie, od trzeciej edycji w 2006 r. międzynarodową. Wśród gwiazd pikniku byli światowej sławy piloci akrobacyjni Jurgis Kairys, Peter Besenyei, Ali Ozturk, polscy mistrzowie Marek Szufa, Robert Kowalik i Jerzy Makula, zespoły Żelazny i Biało - Czerwone Iskry, i wielu innych znakomitych pilotów, prezentujących wspaniałe samoloty i śmigłowce.

Głównym celem imprezy jako "spotkania z samolotami" jest pokazanie piękna lotnictwa i samego latania. Widzowie mogą zobaczyć samoloty w powietrzu i na ziemi, na wystawie statycznej towarzyszącej pokazom w locie i na ekspozycji Muzeum, która również jest udostępniona do zwiedzania. Prócz pokazów lotniczych nie brakuje też atrakcji naziemnych, jak inscenizacje bitew z okresu II wojny światowej, a bogata oferta stoisk handlowych i gastronomicznych oraz wesołe miasteczko nie pozwoli nawet na chwilę nudy w przerwach między lotami

Największymi atrakcjami tegorocznego pikniku będą pokazy akrobacji w wykonaniu różnych typów statków powietrznych. Główną gwiazdą będzie litewski pilot Jurgis Kairys, jeden z najlepszych i najbardziej widowiskowo latających akrobatów na świecie. Kairys wystąpi na krakowskim niebie po raz trzeci, na trzecim z kolei typie samolotu - w 2006 r. latał samolotem Juka swojej konstrukcji, rok temu Su-26, w tym roku wystąpi na Su-31. Nie zabraknie też polskich mistrzów - pokaz akrobacji na szybowcu Solo Fox konstrukcji Edwarda Margańskiego zaprezentuje wielokrotny mistrz świata Jerzy Makula, obecnie prezes Aeroklubu Polskiego. Znakomity akrobata samolotowy i stały uczestnik Pikniku, Marek Szufa, znany z występów za sterami samolotów Extra 300 i Curtiss Jenny, w tym roku latać będzie swym najnowszym nabytkiem - akrobacyjnym dwupłatem Steen Super Skybolt 300. Pokaz indywidualnej akrobacji na samolocie Extra 300 wykona tym razem jeden mistrzów akrobacji Robert Kowalik lub Ireneusz Jesionek. Na podobnym samolocie wystąpi znany z ubiegłorocznej edycji niemiecki pilot Uwe Zimmermann. Pokaz akrobacji zespołowej zaprezentuje grupa Żelazny, latająca na trzech Zlinach 50. Krzysztof Barszczewski jak zwykle zaprezentuje się za sterami biało - czerwonej Bellanki Citabrii.

Zakłady PZL Mielec jak co roku reprezentować będą samoloty PZL M28 Skytruck, imponujący krótkim startem i lądowaniem i PZL M26 Iskierka, widowiskowo kręcąca akrobację. Kolejną, obok Solo Foxa, konstrukcją Edwarda Margańskiego, jaką zobaczą krakowscy widzowie będzie dwusilnikowy samolot dyspozycyjny EM-11C Orka. Wystąpi też wielu gości zagranicznych, m. In z Austrii, Niemiec, Hiszpanii, Szwajcarii, Litwy, Ukrainy. Lista samolotów będzie na bieżąco aktualizowana.

Między Wschodem a Zachodem... - wystawa statków powietrznych Sojuszu Północnoatlantyckiego - NATO 1949 - 2009. Na rakowickim niebie pokażą się m.in. samolot Consolidated PBY-5A Catalina czy OV-10 Bronco. Projekt jest współfinansowany ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Więcej informacji o projekcie - na kolejnych stronach. ?> Szczególnym elementem tegorocznego Pikniku będzie pokaz NATO Live, związany z zorganizowaną przez Muzeum wystawą z okazji 60-lecia Sojuszu Północnoatlantyckiego i 10-lecia polskiego członkowstwa w NATO w ramach projektu Między Wschodem a Zachodem... - wystawa statków powietrznych Sojuszu Północnoatlantyckiego - NATO 1949 - 2009. Na rakowickim niebie pokażą się m.in. samolot Consolidated PBY-5A Catalina, Hawker Sea Fury, North American AT-6 Texan, OV-10 Bronco, Dornier Do-27 i Do-28. Projekt jest współfinansowany ze środków pochodzących z Unii Europejskiej w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013. Więcej informacji o projekcie - na kolejnych stronach.

Nie zabraknie też atrakcji naziemnych. Grupy rekonstrukcji historycznej zaprezentują inscenizacje bitew II wojny światowej, z wykorzystaniem autentycznego umundurowania, broni i pojazdów z tego okresu. W pierwszy dzień Pikniku odbędzie się inscenizacja lądowania Aliantów w Normandii oraz jednej z bitew na froncie zachodnim w końcowym okresie wojny. W drugi dzień będzie można zobaczyć inscenizację walk Wojny Obronnej 1939 r. i pokaz armii współczesnej. Odwiedzający Piknik będą też mogli zwiedzić ekspozycję Muzeum.

źródło: pikniklotniczy.krakow.pl


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Flash Player 10 dla telefonów komórkowychAdobe poinformowało, że jeszcze tej jesieni wyda Flash Player 10 dla urządzeń mobilnych.

Najnowszy Flash ma zostać udostępniony dla większości popularnych platform mobilnych, w tym Android, Windows Mobile i webOS. Jak zapowiada Adobe, nowa wersja ma zapewnić lepsze funkcje graficzne i dźwiękowe. Wczesną wersję testową dostali już niektórzy partnerzy firmy. Publiczna beta dla deweloperów ma się pojawić podczas konferencji Adobe w październiku. Równolegle firmy ARM, nVidia, Broadcom, Intel, Texas Instruments i Qualcomm optymalizują odtwarzacz Flash pod swój sprzęt. Na razie nie ma informacji o rychłym wydaniu Flash Player 10 dla iPhone OS.

źródło: internetnews.com


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
iPhone 3GSiPhone 3GS - tak nazywa się nowy model telefonu Apple. W porównaniu z poprzednikiem jest przede wszystkim szybszy - nawet 2, 3-krotnie. Ma też lepszy aparat i więcej pamięci. iPhone 3GS pojawi się w polskich sklepach 9 lipca 2009.

iPhone 3GS będzie robił lepsze zdjęcia dzięki 3-megapikselowemu aparatowi z autofokusem i matrycą o wyższej czułości. Nowością jest możliwość wykonywania fotografii makro i nagrywania filmów (w rozdzielczości 640 x 480 przy 30 klatkach na sekundę).

Zobacz nowego iPhone 3GS

iPhone znacznie przyspieszy. Wiele operacji (otwieranie wiadomości, odczytywanie dokumentów XLS, wyświetlanie stron WWW) ma być wykonywanych 2, 3 razy szybciej niż w przypadku modelu 3G. iPhone 3GS będzie miał m.in. funkcję wybierania głosowego i kompas. Apple poprawiło też jedną z głównych bolączek iPhone 3G - czas pracy na baterii. W przypadku niektórych zastosowań (jak przeglądanie stron WWW przez WiFi) aż o 50%.

Zgodnie z wcześniejszymi przewidywaniami, iPhone 3GS trafi do sklepów w dwóch wersjach - z 16 i 32GB pamięci. Ceny nie zmieniają się. Wersja 16GB będzie kosztowała tyle samo, co 8-gigabajtowy iPhone 3G. Pojemniejsza odmiana modelu 3GS zastąpi w cenniku iPhone 3G 16GB. W Polsce nowego iPhone zobaczymy 9 lipca 2009.

Z rynku zniknie iPhone 3G, ale tylko w wersji z pamięcią 16GB. iPhone 3G 8GB trafi do mniej zamożnych klientów; ma kosztować połowę tego, co podstawowa wersja iPhone 3GS.

Przy okazji premiery iPhone 3GS zaprezentowano również kilka, nowych aplikacji. Jedną z nich jest nawigacja przygotowana przez TomTom. To pierwszy program tego typu przeznaczony dla telefonu Apple. Wcześniej, użytkownicy iPhone mieli dostęp jedynie do pobieranych na bieżąco z interentu map Google. Google Maps dla iPhone nie mogło zastąpić klasycznej aplikacji nawigacyjnej - program potrafił wyznaczyć trasę i śledzić pozycję samochodu, ale nie wyświetlał komunikatów informujących o najbliższych manewrach ("za 100 metrów skręć w prawo").


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
 Strona : < 1 2 3 ... 401 [402] 403 404 >


Zegar
Aktualny czas w Kraków:

Pogoda

Kurs Walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

Aktualności
 · Nowa platforma SkyShowtime w Polsce od 14 lutego. Co w ofercie? Jaka cena?
Napisane przez Pawel
( 06.02.2023 07:02 )

 · TVP oficjalnie uruchamia szósty multipleks naziemnej telewizji cyfrowej. Jakie kanały?
Napisane przez Pawel
( 03.02.2023 04:00 )

 · Netflix na luty. "You 4", "Miłość do kwadratu jeszcze raz", "Dziewczyna i Kosmonauta".
Napisane przez Pawel
( 02.02.2023 08:58 )

 · Chiny mają największą na świecie turbinę wiatrową.
Napisane przez Pawel
( 01.02.2023 08:12 )

 · Cyberatak na T-Mobile dotknął około 37 mln klientów.
Napisane przez Pawel
( 31.01.2023 06:07 )

 · TVN podsumowuje obchody swojego 25-lecia
Napisane przez Pawel
( 30.01.2023 07:04 )


Ankiety
Czy w najbliższym czasie zamierzasz zainstalować Windows 11?
Czy Windows 11 okaże się tak samo dobry jak Windows 10?
 Tak
 Nie
 Zostaje przy obecnym systemie

 
Inne sondy

Subskrybuj RSS
[RSS]

Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia, wykorzystaj możliwość kanałów informacyjnych RSS.
Jak subskrybować kanał RSS?


Galeria
PlayStation 5

Artykuły
1 . ChatGPT wspiera badaczy przy pisaniu artykułów naukowych.
(03.02.2023)
2 . Fizycy z PAN wymyślili, jak zmniejszyć ucieczkę ciepła przez szyby.
(13.12.2022)
3 . Nowe ogniwa litowo-jonowe od polskiego start-upu
(18.10.2022)
4 . W Warszawie powołano Klaster Technologii Kwantowych - Klaster Q
(25.05.2022)
5 . Na polu walki technologie Big Data mogą być kwestią życia i śmierci.
(25.05.2022)
6 . Algorytmy naukowców PW pomogą w walce z dezinformacją
(25.04.2022)
7 . NCBR: ponad 390 mln zł na projekty dotyczące energetyki odnawialnej trafi do konsorcjów...
(14.03.2022)
8 . Nagrodzono autorów prac dot. nowoczesnej łączności i sztucznej inteligencji
(26.12.2021)
9 . Ekspert w inżynierii genetycznej pierwszym laureatem Europejskiej Nagrody Naukowej.
(28.11.2021)
10 . Robot imitujący noworodka na wystawie w Centrum Nauki Kopernik
(07.11.2021)

Popularne pliki
1 . PITy 2020
(10.01.2021)
2 . PITy 2019
(12.02.2020)
3 . PITy 2018
(18.02.2019)
4 . PITy 2017
(15.02.2018)
5 . TeamViewer 13.0
(15.02.2018)
6 . Google Chrome 64
(15.02.2018)
7 . Mozilla Firefox 58.0.2
(15.02.2018)
8 . TeamViewer 12.0
(27.04.2017)
9 . PITy 2016
(07.02.2017)
10 . PITy 2015
(26.03.2016)


^ Wróć do góry ^
Powered by MRT Net 2004-2023.