Logowanie

Ukryj panel

Strona główna
MRT Net
Reklama
Logowanie
Nick :
Hasło :
 Zapisz
Rejestracja
Zgubiłeś hasło ?

Kamerki internetowe.

Panel sterowania
MRT Net
Aktualności
Artykuły
Archiwum
Czas na narty !
Czas na rower !
Zwiedzaj Kraków
Plikownia
Linki
Kalendarz
Galeria
Radio Online
Gry Online
Twój YouTube!
Ankiety
Newsletter
RSS
Księga gości
Wyszukiwarka
Kontakt

Reklama
MRT Net

40% zniżki karnet w PKL.

Partnerzy

Wyszukiwarka
Zaawansowane szukanie

Chmura Tag'ów
Microsoft Programy Samsung Wave Android Bada Aktualności Linki Nowości Informacje Fotografia T-Mobile Technologie Adobe Specyfikacje Galaxy Premiera Zapowiedzi Intel Nvidia Kraków Architektura Biotechnologia Chip System Nawigacja Galileo Gps Windows Linux Galeria Software Hardware Top 500 Superkomputery Serwer Wirtualizacja Flash Pamięci Internet Plikownia YouTube Gry Radio Amd Panasonic Nokia Nikon Sony OS Cloud Computing Red Hat Enterprise Toshiba LTE 4G Lockheed Martin Motorola IBM Internet Explorer 11 Grafen Wirtualna Mapa Krakowa Lamusownia Kraków DVB-T2 TeamViewer 13.0 Fifa 2018 Trasy rowerowe Pro Evolution Soccer 2018 Mozilla Firefox Pity 2017 Rakiety NSM Windows 8 Sony Xperia Tablet S LEXNET Samsung Galaxy S9 Dworzec Główny Kraków PKP Windows Phone Windows 10 Microsoft Lumia 950PITy 2016


Najnowsza wersja aplikacji PITy 2016 umożliwia już wypełnienie i wysłanie przez Internet większości najpotrzebniejszych formularzy deklaracji podatkowych za ubiegły rok.

Bardzo wygodny w zastosowaniu program wspierający wypełnianie rocznych deklaracji podatkowych PIT.

Udostępniamy, jak co roku, program do wypełnienia rocznego zeznania podatkowego, w którym zachęcamy do przekazania 1% należnego podatku za 2016 rok, na rzecz wybranej Organizacji Pożytku Publicznego. Jest to znany od lat PITy... Przedsiębiorstwa Informatycznego IPS.

Program PITy2016 IPS niezawodny od 19 lat posłuży nam do końca stycznia do rozliczenia ryczałtu ewidencjonowanego za rok 2016, a do końca kwietnia 2017 r., pomoże w rozliczeniu rocznego podatku dochodowego od osób fizycznych.

Program jest nieodpłatny dla użytkowników indywidualnych, sporządzających własne zeznania lub bezinteresownie pomagających w rozliczeniach innym podatnikom. W zamian liczymy na wsparcie 1% dla jednej z pośród kilkunastu Organizacji Pożytku Publicznego, jakie zaprezentujemy na tej stronie i które będzie można wskazać w programie – w sekcji przeznaczonej na przekazanie jednego procenta na rzecz OPP.

Użytkowników wypełniających roczne zeznania zarobkowo - prosimy o kontakt z firmą IPS dla zakupu licencji.

W tym roku rozliczeń można będzie dokonać przy użyciu nowego programu. W opracowaniu jest Asystent PIT – bezpłatne narzędzie dla indywidualnych podatników. Dane można wpisywać standardowo, tak jak w „PITach IPS” bezpośrednio w formularzach oraz w części „Asystent”, która wystawi właściwy druk na podstawie danych. Warto zwrócić uwagę na łatwość dołączania formularzy, zmieniania formularzy jak. np. z PIT-37 na PIT-36, czy zmieniania rodzaju rozliczenia np. z małżonków osobno na razem. Program ten dostępny będzie na osobnej stronie.

Program PITy – odwiedź nasz profil na Facebooku i wydarzenie w Google+, założone pod tą nazwą.

Więcej na temat samego programu znajdziemy na stronie producenta.

źródło: ips-infor
 
Kategoria : Programy
Autor : Przedsiębiorstwo Informatyczne IPS
Położenie : http://www.pity.pl/
Dodany : 07.02.2017 20:17
Rozmiar : 24 MB
Typ pliku : exe
Nazwa pliku : pity2016ngsetup.exe
Zgodność : Windows XP/Vista/7/8.1/10 (x86,x64)
 
Komentarze : 0
 
Zglos uszkodzony plik [ Zgłoś uszkodzony link ]^ Wróć do góry ^
Powered by MRT Net 2004-2024.