Logowanie

Ukryj panel

Strona główna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Reklama
Logowanie
Nick :
Hasło :
 Zapisz
Rejestracja
Zgubiłeś hasło ?

Kamerki internetowe.

Panel sterowania
MRT Net
Aktualności
Artykuły
Archiwum
Czas na narty !
Czas na rower !
Zwiedzaj Kraków
Plikownia
Linki
Kalendarz
Galeria
Radio Online
Gry Online
Twój YouTube!
Ankiety
Newsletter
RSS
Księga gości
Wyszukiwarka
Kontakt

Reklama

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


40% zniżki karnet w PKL.

Partnerzy

Wyszukiwarka
Zaawansowane szukanie

Chmura Tag'ów
Microsoft Programy Samsung Wave Android Bada Aktualności Linki Nowości Informacje Fotografia T-Mobile Technologie Adobe Specyfikacje Galaxy Premiera Zapowiedzi Intel Nvidia Kraków Architektura Biotechnologia Chip System Nawigacja Galileo Gps Windows Linux Galeria Software Hardware Top 500 Superkomputery Serwer Wirtualizacja Flash Pamięci Internet Plikownia YouTube Gry Radio Amd Panasonic Nokia Nikon Sony OS Cloud Computing Red Hat Enterprise Toshiba LTE 4G Lockheed Martin Motorola IBM Internet Explorer 11 Grafen Wirtualna Mapa Krakowa Lamusownia Kraków DVB-T2 TeamViewer 13.0 Fifa 2018 Trasy rowerowe Pro Evolution Soccer 2018 Mozilla Firefox Pity 2017 Rakiety NSM Windows 8 Sony Xperia Tablet S LEXNET Samsung Galaxy S9 Dworzec Główny Kraków PKP Windows Phone Windows 10 Microsoft Lumia 950

Aktualny ranking języków programowania.Ostatnie badania przeprowadzone wśród deweloperów nie powinny nikogo zaskoczyć. Pokazują bowiem, że Java, JavaScript i Python cieszą się wśród nich nadal największym wzięciem. Zmienia się tylko co najwyżej ich kolejność, co zależy najczęściej od tego, jaką metodę oceniania przyjęła firma sporządzająca takie rankingi.

W większość takich rankingów pierwsze trzy miejsca zajmują najczęściej zawsze JavaScript, Java i Python. Ostatnie badanie The State of Developer Ecosystem 2020 przeprowadzone przez JetBrains (czeski dostawca oprogramowania IDE; Integrated Development Environment) pokazuje, że Java – czyli od lat najpopularniejszy język programowania – trzyma się dalej mocno i zajmuje pierwsze miejsce na liście wymieniającej narzędzia cieszące się obecnie wśród deweloperów największym wzięciem.

JetBrains pytał się developerów, który język programowania jest dla nich podstawowym narzędziem pracy. Odpowiedź brzmiała: JavaScript (39% ankietowanych), Java (37%) i Python (31%). Kolejne miejsca zajęły języki: HTML/CSS (22%), SQL (17%), PHP (15%, C++ (13%), C (13%), TypeScript (12), GO (7) i Kotlin (7).

Rosnąca popularność języka Python bierze się stąd, że nadaje się on wyjątkowo dobrze do projektowania aplikacji wykorzystujących technologię maszynowego uczenia. A jak wiadomo jest to jedna z tych technologii IT, które w ostatnim czasie robią zawrotna karierę. Warto przypomnieć, że język Python wyprzedził po raz pierwszy Javę – przynajmniej w rankingu opracowanym w zeszłym roku przez przez GitHub – w listopadzie 2019 roku. Pisaliśmy wtedy o tym tutaj.

Co ciekawe Python jest również najczęściej nazwijmy to studiowanym językiem, bo 30% odpowiedziało, że w nadchodzących miesiącach zamierza go dogłębnie poznać i następnie stosować. Coraz więcej programistów interesuje się też stworzonym przez Microsoft językiem TypeScript. Dla 12% z nich jest to obecnie podstawowe narzędzie pracy, podczas gdy trzy lata odpowiedział tak tylko jeden procent deweloperów.źródło: JetBrains


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Na rynku pojawiły się dwa ciekawe serwery HPC wspierające technologię AI.Dell wprowadził do oferty dwa silne serwery, które zaprojektowano z myślą o firmach zainteresowanych obliczeniami o wysokiej wydajności (HPC) oraz technologią AI (Artificial Intelligence; sztuczna inteligencja). Firma instaluje na obu serwerach zaktualizowaną wersję oprogramowania do wirtualizacji VMware.

Pierwszy serwer nosi nieco przydługą i co tu mówić zaskakującą nazwę Dell EMC Ready Solutions for AI: GPU-as-a-Service. Bazuje on na bardzo ciekawej technologii Bitfusion, (w posiadanie której Dell wszedł wraz z przejęciem w zeszłym roku firmy noszącej tę samą nazwę) i jest sprzedawany razem z oprogramowaniem VMware vSphere 7.

Drugi serwer nosi dużo krótszą nazwę Dell EMC Ready Solutions for Virtualized HPC. Korzysta też z oprogramowania vSphere 7 i technologii Bitfusion, a w przypadku dużych wdrożeń HPC firma instaluje w nim na życzenie użytkownika oprogramowanie VMware vSphere Scale-Out Edition.

Powołując się na testy wykonane przez firmę Forrester Consulting, Dell twierdzi iż serwer Dell EMC Ready Solutions for Virtualized HPC obsługuje aplikacje wykorzystujące technologie sztucznej inteligencji nawet 18 razy szybciej od standardowych maszyn tego typu, co powoduje iż projektowanie tego typu aplikacji zajmuje nie miesiąc, ale kilkanaście dni.źródło: dell


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Windows 10 z myślą o LGBTQI+. Microsoft promuje nowy motyw systemu.Microsoft nie zwalnia tempa w podkreślaniu swojej otwartości na szeroko rozumianą różnorodność i na Instagramie przypomina o udostępnionym niedawno motywie Windowsa 10, który stworzono z myślą o społecznościach LGBTQI+. Motyw nosi nazwę Pride 2020 Flags, jest dostępny za darmo w Microsoft Store i właśnie został zaktualizowany o nowe, kolorowe tapety.

"Im więcej mówimy, tym więcej rozumiemy" – tłumaczy Microsoft w opisie w Sklepie. "Rozpocznij rozmowy na temat dumy z tym specjalnym motywem dla systemu Windows, zainspirowanym wieloma flagami społeczności LGBTQI +".

W praktyce to kolejna okazja, by podkreślić, że firma nie ma nic przeciwko różnym przekonaniom, co zaskakująco dobrze łączy się z niedawną deklaracją dotyczącą różnorodności. Tutaj chodzi co prawda bezpośrednio o tolerancję rasową, ale wypowiedzi prezesa Microsoftu można także z łatwością interpretować dużo bardziej ogólnie.

Word pomaga w kontekście dyskryminacji

W kontekście eliminowania dyskryminacji seksualnej i rasowej z życia codziennego, warto zwrócić uwagę na opisywanego dziś przez nas wcześniej Worda. Po ostatniej aktualizacji w ustawieniach Gramatyki i usprawień można aktywować zaskakujące filtry, które pomogą wyeliminować uprzedzenia ze swoich tekstów.


źródło: microsoft


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Facebook pozwoli zablokować dostęp do Messengera, ale tylko właścicielom iPhone'ówFacebook testuje możliwość blokowania aplikacji Messenger za pomocą TouchID oraz FaceID. Szkoda że to rozwiązanie trafia do użytkowników tak późno. Pomogłoby rozwiązać problemy takie jak włamania na konta w celu oszustwa "na BLIK-a".

Oszustwa, takie jak ten przypadek opisywany przez nas w ubiegłym roku, przez dłuższy czas zdarzały się notorycznie. Scenariusz zwykle nie różni się wiele. Złamanie zabezpieczeń konta Facebook, następnie wejście na Messengera i poszukiwanie ofiary. Oszust znajduje przyjaciela/bliską osobę właściciela konta i prosi o szybką pożyczkę BLIK-iem.

Do walki z takimi przypadkami Facebook oczywiście stanął. Wprowadzono możliwość uwierzytelnienia dwuskładnikowego. Zweryfikować logowanie można za pomocą zaufanej aplikacji na smartfon, kodu przesłanego za pomocą wiadomości SMS lub klucza U2F. Ewentualnie możemy stworzyć zestaw kodów odzyskiwania dostępu.

Nie wszyscy jednak korzystają z tej metody i prawdopodobnie szczególnie dotyczy to osób mocniej narażonych na ataki cyberprzestępców. Wygląda na to, że Facebook potrzebuje więcej tego typu zabezpieczeń i powinien też wymuszać korzystanie z nich.

Facebook testuje nową funkcję - odblokujesz Messenger przez FaceID i TouchID

Facebook przyznał, że testuje właśnie kolejną funkcję zwiększającą prywatność. Umożliwia ona blokowanie aplikacji Messenger za pomocą TouchID i FaceID, czyli funkcji stosowanych jak na razie tylko przez urządzenia Apple'a. Warto przypomnieć, że takie rozwiązanie jest już możliwe w aplikacji WhatsApp. Bez potwierdzenia tożsamości za pomocą biometryki, osoba korzystająca z aplikacji nie uzyska możliwości korzystania z aplikacji.

Nie wiadomo jeszcze, czy funkcja przyjmie się w użytku. Przyjęła się natomiast w komunikatorze WhatsApp, więc nie ma powodów, by Facebook miał faktycznie jej nie wprowadzić. Pytanie tylko, co z użytkownikami korzystającymi z Androida, czy Mark Zuckerberg znajdzie dla nich podobną alternatywę?źródło: facebook


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Microsoft zmienia kanały Insidera. Będzie Dev, Beta i Release Preview zamiast "pierścieni".Microsoft wprowadza istotne zmiany w swoich testowych kanałach Insider. Jeszcze w tym miesiącu testowy Windows 10 oraz programy biurowe (docelowo także Edge i Teams) będą wydawane w ramach nowego, bardziej intuicyjnego podziału niż dotychczas. Znikną tak zwane pierścienie, a w ich miejscu pojawią się kanały, między którymi różnice będą bardziej oczywiste.

Zmianę najwygodniej jest omówić na przykładzie systemu Windows 10. Dotychczas insiderskie kompilacje pojawiały się tutaj w ramach "szybkiego" i "wolnego" pierścienia, zaś niektóre aktualizacje także w ramach Release Preview. Nazewnictwo może i jest intuicyjne, ale sam podział niekoniecznie uzasadniony – "wolny" i "szybki" kanał aktualizacji różni częstotliwość wydawania nowych kompilacji, nie zaś na przykład ich stopień gotowości do ostatecznego wdrożenia w stabilnym Windows 10.

Właśnie to ma się zmienić jeszcze w tym miesiącu, bowiem różnicując wersje oprogramowania, Microsoft będzie teraz stawiać na jakość, podobnie jak wielu innych producentów. Release Preview Ring zmieni się w Release Preview Channel i tutaj różnica jest głównie w nazwie. Największe zmiany dotyczą jednak pierścieni: Fast Ring oraz Skip Ahead będą od teraz kanałem Dev, z kolei Slow Ring zmieni się w kanał Beta. Poza nazwami, zmieni się również sposób udostępniania nowych kompilacji.

Jak nietrudno się domyślić, te będą dzielone na kanały zgodnie ze stopniem przygotowania danej funkcji. Dzięki temu testerzy będą mogli wybrać kanał zgodny z ich oczekiwaniami co do stabilności. Dev polecany jest zaawansowanym technicznie osobom, które oczekują najszybszego dostępu do nowego kodu, ale zaakceptują w zamian niestabilność działania. Beta ma być natomiast odpowiednia dla "początkujących testerów". Microsoft deklaruje przy tym, że kompilacje wydawane w ramach tego kanału będą niezawodne.

Microsoft podaje, że zmiana z pierścieni na kanały będzie automatyczna i odbędzie się później w tym miesiącu. Pozostaje więc uzbroić się w maksymalnie dwa tygodnie oczekiwania.źródło: microsoft


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Word: Microsoft Office 365 pozwala zadbać o język bez dyskryminacji seksualnej i rasowej.Najnowsza wersja Microsoft Word, która znajduje się w pakiecie Office 365 zawiera zaawansowane narzędzia, które pomagają wyeliminować uprzedzenia rasowe i seksualne z naszego tekstu.

Funkcje te nie były omawiane przez firmę z Redmond, a ich istnienie ujawnił dziennikarz John Bull na Twitterze.

Aby się do nich dostać, należy trochę się nagimnastykować. Gdy mamy otworzony tekst w Wordzie, musimy wejść w Plik->Opcje->Sprawdzanie. Tam właśnie znajdziemy pole Podczas poprawiania pisowni i gramatyki w programie Word, obok którego znajduje się przycisk styl pisania. Następnie w zakładce Gramatyka i usprawnienia znajduje się pole język równościowy.

Okay, Pro-tip here for Microsoft Office 365 users:

Editor > Settings > Inclusivity. Tick the boxes.

Your spellchecker will now help you to start overcoming your subconscious biases.

(It's a brilliant feature. I wish they'd make more noise about it). pic.twitter.com/12xVAzVy9a
— John Bull (@garius) June 11, 2020


W polskiej wersji Worda z Office 365 odnajdziemy dwie opcje: dyskryminacja na tle orientacji seksualnej oraz uprzedzenia rasowe. Co ciekawe, w angielskim odpowiedniku edytora tekstu Microsoftu, ustawień jest znacznie więcej.

Dotyczą one między innymi słów obraźliwych względem etniczności, dyskryminujących ze względu na wiek, przynależność do innej kultury, płeć, a także nieprawidłowych zaimków osobowych np. osób niebinarnych.

Specyfika języka polskiego jest oczywiście odmienna od angielskiego pod wieloma względami.

Na przykład u nas występuje trend dokładania tzw. feminatywów, tam gdzie w Stanach Zjednoczonych na przykład dąży się do języka całkowicie neutralnego ze względu na płeć. Zapewne stąd też wynika różnica dostępności opcji.źródło: microsoft


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Google Chrome może wkrótce ukrywać pełne adresy stron. Cel to poprawa czytelności.Użytkownicy Google Chrome mogą być niedługo zaskoczeni domyślnym wyglądem paska adresu w przeglądarce. Okazuje się bowiem, że twórcy przygotowują się do testowego wdrożenia kontrowersyjnej opcji ukrywania pełnych adresów internetowych. Niezależnie od wyświetlanej podstrony, na pasku adresu widoczny będzie tylko główny adres zakończony domeną i rozszerzeniem.

Jak argumentują twórcy, na co zwrócił uwagę serwis Ghacks, takie podejście ma pomóc użytkownikom w rozpoznawaniu fałszywych witryn. Długie adresy mają bowiem wprowadzać w tym zakresie dezorientację. W testowym Chrome Canary już teraz dostępne są częściowo działające flagi, które pozwalają zasymulować opisywane zmiany.

W konsekwencji w omniboksie nie będą się pokazywać pełne adresy, a mówiąc wprost, zamiast – na przykład – adresu mrt.pl/obrazki,sprzet.html w okienku Chrome'a będzie widoczny tylko fragment mrt.pl.

Co ważne, pełny adres wciąż będzie można wyświetlić, na przykład klikając na jego polu kursorem myszy. W ten sposób informacja o dokładnym adresie będzie dostępna dla dociekliwych, ale przez większość czasu na pasku adresu będzie dostępny tylko krótki zapis. W ten sposób mniej czujni użytkownicy internetu mają łatwiej zauważać podrobione witryny, których adresy często są tylko podobne do adresów stron, które udają.

Google będzie w najbliższym czasie sprawdzać, czy wdrożenie opisywanych zmian rzeczywiście przyniesie zmniejszenie liczby odwiedzin podejrzanych stron. Jeśli podejście okaże się skuteczne, docelowo zmiany zostaną wdrożone u wszystkich, ale już teraz wiadomo, że ukrywanie informacji na pasku będzie można w razie potrzeby wyłączyć.źródło: google


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Sony pokazało PlayStation 5. I to dwie wersje!Jedna dla tradycjonalistów, druga dla futurystów. Tego się chyba nikt nie spodziewał. Po trwającym ponad godzinę pokazie, wypełnionym gameplayami z masy nowych gier, Sony dorzuciło ostatecznie do pieca. Zaprezentowano PS5 w całej okazałości. I to w dwóch wersjach. Obrazek zdradza wszystko. Po lewej “tradycyjne” PlayStation w wersji z napędem na płyty Blu-ray. Po prawej PlayStation 5 w wersji cyfrowej, na które gry będziemy wyłącznie pobierali z sieci.

A oto cała rodzina PS5. Oprócz konsoli i padów są też słuchawki, pilot i kamera.


źródło: youtube

Jak wam się podoba? Nie jestem zaskoczony, że PS5 nie wygląda tak jak na przeciekach – zwłaszcza w tej wersji w kształcie litery V. Z drugiej strony zdecydowanie spodziewałem się, że nowa wersja będzie miała bardziej futurystyczny sznyt, w miejsce klockowatej bryły.

PlayStation 5 wyraźnie komponuje się z wcześniej zaprezentowanym kontrolerem DualSense i jego wzorem jest biało-czarne. Ma też niebieskie diody. Sądząc po ekstrawaganckim, a jednocześnie falistym profilu może się wydawać, że nie jest przystosowane do pracy w poziomie—ale to wniosek błędny. Materiały producenta prezentują obydwie aranżacje, tj. pion i poziom.

Na froncie widzimy szczelinę napędu BD, a także dwa wejścia USB 3, z czego jedno typu C. Nie wiadomo jeszcze, co w przypadku tylnego I/O.

Konsola pojawi się w dwóch wersjach

Zgodnie z przewidywaniami, konsola pojawi się od razu w dwóch wersjach, ale nie będą to zwykła i Pro. Obok edycji regularnej, do sprzedaży trafi PlayStation 5 Digital Edition. Pozbawiona czytnika optycznego i zapewne nieco tańsza.

Sony pokazało ponadto cały zestaw dedykowanych akcesoriów. Są wśród nich: zestaw słuchawkowy, pilot, stacje ładowania do kontrolerów i kamerka. Wszystko biało-czarne.źródło: sony


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Elon Musk nawołuje do podziału Amazona.Znany biznesmen (właściciel firmy Tesla) złoży takie oświadczenie przedwczoraj w Internecie za pośrednictwem Twittera. Elon Musk umieścił tam na swoim koncie wpis w którym wyraża opinię, że jest już najwyższy czas na to, aby korporacja została wreszcie podzielona na kilka mniejszych podmiotów.

Musk twierdzi, że z monopolami należy walczyć i nawołuje do podjęcia w tej sprawie zdecydowanych kroków. Wpis jest lakoniczny, ale wiele mówiący. Zawiera tylko trzy krótkie zdania: „This is insane. Time to split Amazon. Monopolies are wrong!” (To szaleństwo. Czas podzielić Amazon. Monopole są złem”.

Wpis Muska wydaje się być reakcją na inne internetowe wydarzenie, które nabrało ostatnio w Ameryce rozgłosu. Centralną postacią tego wydarzenia jest Alex Berenson. To znany amerykański pisarz i publicysta, autor poczytnych artykułów i komentarzy, którego materiały publikuje New York Times. Napisał on książkę zatytułowaną "Unreported Truths about COVID-19 and Lockdowns: Part 1: Introduction and Death Counts and Estimates", która spotkała się z ostracyzmem i została właściwie ocenzurowana i wycofana ze sprzedaży przez zarządzaną przez Amazon platformę e-commerce.

Jak sam tytuł na to wskazuje, Alex Berenson pisze w książce o wielu niewygodnych dla niektórych wielkich tego świata prawd o koronawirusie. Jest tajemnica poliszynela, że Alon Musk i Jeff Bezos (szef Amazona) nie darzą się sympatią, dlatego reakcja Muska została tak skwapliwie odnotowana przez media.

Jednak po pojawieniu się na Twitterze wpisu Muska, książka wróciła do łask i jest już dostępna. Alex Berenson umieścił nawet dzisiaj na Twitterze wpis następującej treści "IT'S LIVE! Again, thanks to @elonmusk and everyone who helped".źródło: tesla


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Edge 83 (silnik Chromium) trafia już do komputerów.Microsoft informuje, że kilka dni temu ruszyła już pełną parą operacja przekazywania użytkownikom systemu Windows 10 nowej wersji przeglądarki Edge, która bazuje na oprogramowaniu Chromium. Zadanie to jest realizowane w standardowy sposób, czyli za pośrednictwem usługi Windows Update.

Microsoft zamieścił taką informację w trzech opublikowanych w tych dniach dokumentach: KB4541301, KB4541302 i KB4541309. Zawierają one szczegółowe instrukcje dotyczące wymagań jakie muszą spełnić różne wersje systemu Windows 10 (1809, 1903 i 1909), tak aby ich użytkownicy mogli instalować przeglądarkę Edge z silnikiem Chromium.

Komputerom Windows 10 obsługiwanym przez Windows Update serwery Microsoftu będą oferować przeglądarkę Edge oznaczoną numerem 83, która ujrzała światło dzienne 21-go maja. To nowa numeracja, jaką Microsoft przyjął po wybuchu pandemii koronawirusa.

Zapowiadając tę zmianę Microsoft zdecydował, że przeglądarka Edge 82 w ogóle nie zostanie opublikowana i użytkownicy będą musieli przejść od razu z wersji 81 na wersję 83. Podobnie zresztą postąpiło Google, rezygnując z publikowania przeglądarki Chrome 82.

Microsoft informuje jednocześnie, że operacją automatycznego pobierania i instalowania przeglądarki Edge 83 nie zostaną objęte następujące trzy rodzaje komputerów Windows 10.

1. Komputery z systemami Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education i Windows 10 Workstation Pro.

2. Komputery Windows 10 Home i Windows 10 Pro, którymi zarządza administrator firmowego systemu IT.

3. Komputery Windows 10 Home i Windows 10 Pro zainstalowane w tych systemach IT, w których kontrolowane nad nimi pełni narzędzie Blocker Toolkit, blokujące tego typu aktualizacje.źródło: microsoft


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
 Strona : [1] 2 3 ... 340 341 342 >


Zegar

PogodaKurs Walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2020-07-03
USD 3,9764 +0,60%
EUR 4,4671 +0,03%
CHF 4,2018 +0,23%
GBP 4,9560 +0,12%
Wspierane przez Money.pl

Aktualności
 · Aktualny ranking języków programowania.
Napisane przez Piotr
( 03.07.2020 04:27 )

 · Na rynku pojawiły się dwa ciekawe serwery HPC wspierające technologię AI.
Napisane przez Piotr
( 02.07.2020 08:26 )

 · Windows 10 z myślą o LGBTQI+. Microsoft promuje nowy motyw systemu.
Napisane przez Piotr
( 01.07.2020 21:22 )

 · Facebook pozwoli zablokować dostęp do Messengera, ale tylko właścicielom iPhone'ów
Napisane przez Piotr
( 30.06.2020 06:21 )

 · Microsoft zmienia kanały Insidera. Będzie Dev, Beta i Release Preview zamiast "pierścieni".
Napisane przez Piotr
( 29.06.2020 06:18 )

 · Word: Microsoft Office 365 pozwala zadbać o język bez dyskryminacji seksualnej i rasowej.
Napisane przez Piotr
( 26.06.2020 07:13 )


Ankiety
Czy w najbliższym czasie zamierzasz zainstalować Windows 10?
Czy Windows 10 okaże się ?
 Tak
 Nie
 Zostanę przy obecnym systemie

 
Inne sondy

Subskrybuj RSS
[RSS]

Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia, wykorzystaj możliwość kanałów informacyjnych RSS.
Jak subskrybować kanał RSS?


Galeria
PlayStation 5

Artykuły
1 . Bioinformatyka, branża z przyszłością
(16.06.2020)
2 . Kraków: Kamery mierzące temperaturę na odległość w szpitalu im. Jana Pawła II
(14.04.2020)
3 . Epidemiolog: ograniczenie kontaktów między ludźmi naszą najlepszą bronią w walce z koronawirusem.
(14.03.2020)
4 . Atlas chmur. Wielkie cele OChK
(23.02.2020)
5 . Polski pomysł na skuteczniejszą i oszczędniejszą dezynfekcję basenów.
(08.02.2020)
6 . Niemal 900 zabiegów z udziałem robotów da Vinci w Polsce w 2019 r.
(19.01.2020)
7 . Ekspert: autonomiczne samochody na drogach to tylko kwestia czasu
(27.12.2019)
8 . Szkielet i złoto w kurhanie sprzed ponad 2,5 lat na Syberii odkryli archeolodzy z Krakowa.
(27.12.2019)
9 . Porto - posmakuj wina i krewetek w krainie Famavala.
(09.12.2019)
10 . NCBR: 100 mln zł na rozwój sektora gier
(20.11.2019)

Popularne pliki
1 . PITy 2019
(12.02.2020)
2 . PITy 2018
(18.02.2019)
3 . PITy 2017
(15.02.2018)
4 . TeamViewer 13.0
(15.02.2018)
5 . Google Chrome 64
(15.02.2018)
6 . Mozilla Firefox 58.0.2
(15.02.2018)
7 . TeamViewer 12.0
(27.04.2017)
8 . PITy 2016
(07.02.2017)
9 . PITy 2015
(26.03.2016)
10 . PITy 2014
(11.01.2015)


^ Wróć do góry ^
Powered by MRT Net 2004-2020.