Logowanie

Ukryj panel

Strona główna
MRT Net
Reklama
Logowanie
Nick :
Hasło :
 Zapisz
Rejestracja
Zgubiłeś hasło ?

Kamerki internetowe.

Panel sterowania
MRT Net
Aktualności
Artykuły
Archiwum
Czas na narty !
Czas na rower !
Zwiedzaj Kraków
Plikownia
Linki
Kalendarz
Galeria
Radio Online
Gry Online
Twój YouTube!
Ankiety
Newsletter
RSS
Księga gości
Wyszukiwarka
Kontakt

Reklama
MRT Net

40% zniżki karnet w PKL.

Partnerzy

Wyszukiwarka
Zaawansowane szukanie

Chmura Tag'ów
Microsoft Programy Samsung Wave Android Bada Aktualności Linki Nowości Informacje Fotografia T-Mobile Technologie Adobe Specyfikacje Galaxy Premiera Zapowiedzi Intel Nvidia Kraków Architektura Biotechnologia Chip System Nawigacja Galileo Gps Windows Linux Galeria Software Hardware Top 500 Superkomputery Serwer Wirtualizacja Flash Pamięci Internet Plikownia YouTube Gry Radio Amd Panasonic Nokia Nikon Sony OS Cloud Computing Red Hat Enterprise Toshiba LTE 4G Lockheed Martin Motorola IBM Internet Explorer 11 Grafen Wirtualna Mapa Krakowa Lamusownia Kraków DVB-T2 TeamViewer 13.0 Fifa 2018 Trasy rowerowe Pro Evolution Soccer 2018 Mozilla Firefox Pity 2017 Rakiety NSM Windows 8 Sony Xperia Tablet S LEXNET Samsung Galaxy S9 Dworzec Główny Kraków PKP Windows Phone Windows 10 Microsoft Lumia 950Google Chrome 64


64 wersja przeglądarki Chrome trafiła już do kanału przeznaczonego dla stabilnych wydań. Ponieważ cykl wydawniczy Chrome'a jest dość szybki, nie znajdziemy tu drastycznych zmian, ale warto się zainteresować dwiema ważnymi nowościami związanymi z renderowaniem obrazu.

Dostępna jest nowa wersja przeglądarki internetowej Google Chrome, która z całą pewnością jest jednym z największych wydań programu w ciągu ostatnich miesięcy. Google przygotowało nie tylko liczne nowości pod maską, ale także całkowicie przebudowane ustawienia.

stawienia Chrome’a 64 domyślnie są prezentowane w nowym interfejsie, który oparty został na założeniach Material Design. Zmiany nie dotyczą jedynie estetyki, gdyż solidnie przebudowana została sama struktura ustawień: zostały one rozdzielone na więcej podkategorii.

Nie zrezygnowano z ogólnego widoku, w którym dostępne są wszystkie kategorie. Zredukowano także liczbę pozycji, w których trzeba przechodzić do kolejnych podkategorii. Całość prezentuje się bardziej czytelnie, a nowości docenią także użytkownicy, którzy korzystają z Chrome’a na urządzeniach z dużym ekranem dotykowym.

Oprócz nowych ustawień w stabilnym Chrome, choć na razie tylko w wersji na macOS-a i Linuksa, pojawiła się obsługa Headless Chrome który tłumaczyć można barwnie jak tryb bezgłowy. Oznacza to, że strony będą mogły być wyświetlane w oknach, w których interfejs przeglądarki w ogóle nie będzie rysowany. Wkrótce obsługa flagi --headless pojawi się także na Windowsie.

Użytkownicy macOS-a zauważą w wersji 64 zmiany w obsłudze powiadomień: odtąd Chrome będzie wykorzystywał natywne powiadomienia desktopowego systemu operacyjnego Apple, które pojawią się także w systemowym centrum powiadomień.

Ponadto w Chrome dostępna jest już obsługa API ImageCapture, co ma przełożyć się na wyższą jakość obrazu przechwytywanego przez przeglądarkę z kamery. Obsługa ImageCaputre pojawiła się także w Chrome w wersji przeznaczonej na Androida.

Najnowsze wydanie Google Chrome znajdziecie oczywiście w naszym dziale Plikownia.


źródło: google
 
Kategoria : Przeglądarki
Autor : Google
Położenie : http://www.google.pl/chrome/
Dodany : 15.02.2018 12:26
Rozmiar : 1.2 MB
Typ pliku : exe
Nazwa pliku : ChromeSetup.exe
Zgodność : Windows 32 bit XP/Vista/7/8/8.1/10
 
Komentarze : 0
 
Zglos uszkodzony plik [ Zgłoś uszkodzony link ]^ Wróć do góry ^
Powered by MRT Net 2004-2023.