Logowanie

Ukryj panel

Strona główna
MRT Net
Reklama
Logowanie
Nick :
Hasło :
 Zapisz
Rejestracja
Zgubiłeś hasło ?

Kamerki internetowe.

Panel sterowania
MRT Net
Aktualności
Artykuły
Archiwum
Czas na narty !
Czas na rower !
Zwiedzaj Kraków
Plikownia
Linki
Kalendarz
Galeria
Radio Online
Gry Online
Twój YouTube!
Ankiety
Newsletter
RSS
Księga gości
Wyszukiwarka
Kontakt

Reklama
MRT Net

40% zniżki karnet w PKL.

Partnerzy

Wyszukiwarka
Zaawansowane szukanie

Chmura Tag'ów
Microsoft Programy Samsung Wave Android Bada Aktualności Linki Nowości Informacje Fotografia T-Mobile Technologie Adobe Specyfikacje Galaxy Premiera Zapowiedzi Intel Nvidia Kraków Architektura Biotechnologia Chip System Nawigacja Galileo Gps Windows Linux Galeria Software Hardware Top 500 Superkomputery Serwer Wirtualizacja Flash Pamięci Internet Plikownia YouTube Gry Radio Amd Panasonic Nokia Nikon Sony OS Cloud Computing Red Hat Enterprise Toshiba LTE 4G Lockheed Martin Motorola IBM Internet Explorer 11 Grafen Wirtualna Mapa Krakowa Lamusownia Kraków DVB-T2 TeamViewer 13.0 Fifa 2018 Trasy rowerowe Pro Evolution Soccer 2018 Mozilla Firefox Pity 2017 Rakiety NSM Windows 8 Sony Xperia Tablet S LEXNET Samsung Galaxy S9 Dworzec Główny Kraków PKP Windows Phone Windows 10 Microsoft Lumia 950TeamViewer 13.0


TeamViever to aplikacja służąca do zdalnej kontroli nad drugim systemem. Jej najnowszą wersję można już ściągnąć z naszego serwera.

TeamViewer 13 to aplikacja dzięki której możemy przenosić dane pomiędzy komputerami, prowadzić czaty oraz przeprowadzać wirtualne szkolenia. Team Viever to także funkcja prezentacji na żywo oraz zarządzanie serwerem bazującym na platformie Windows.

Jest to aplikacja bardzo prosta w obsłudze i konfiguracji. Zapraszamy serdecznie do pobrania programu TeamViewer z naszego serwera.

Nowe funkcje zdalnego sterowania to łatwiejsza, sprawniejsza i bardziej intuicyjna obsługa programu. Wykorzystaj nowe możliwości i zacznij używać programu TeamViewer 8 do organizowania spotkań online.

Szybsze przeciąganie i upuszczanie elementów

Przeciągnij i upuść wybrany plik między oknem zdalnie sterowanego komputera a wybraną lokalizacją lub w odwrotnym kierunku.

Rozbudowana obsługa kilku monitorów

Czy Ty lub Twoi klienci korzystacie z dwóch lub więcej monitorów? Teraz możesz wyświetlać zawartość zdalnych monitorów w skali 1:1 na ekranach lokalnych - synchronicznie i bez przełączania.

Zapisywanie ustawień połączeń ze zdalnymi komputerami

Teraz możesz zapisać ustawienia połączeń ze zdalnymi komputerami na liście komputerów i kontaktów i w ten sposób oszczędzić czas konfiguracji połączenia w przyszłości.

Zintegrowana funkcja wykonywania zrzutów ekranu

Wykonuj zrzuty ekranu w dowolnym momencie sesji zdalnego sterowania. Obrazy zdalnego ekranu są dostępne błyskawicznie.

Konwersja do formatu AVI

Konwertuj zarejestrowane sesje do formatu AVI i samodzielnie twórz filmy.

Elastyczne okno programu TeamViewer

Możesz umieścić okno programu TeamViewer w dowolnym miejscu na ekranie komputera lokalnego tak, by nie zasłaniał ważnych obszarów ekranu.

Lepsze parametry robocze

Szybsze połączenia bezpośrednie i przesyłanie plików dzięki zastosowaniu optymalnego pakietowania danych i ustawień wyświetlania.

Lepsze parametry robocze modułu TeamViewer Manager

Większa prędkość połączeń, zwłaszcza w przypadku dużych baz. Dzięki zastosowaniu optymalnego trybu wysyłania żądań, TeamViewer Manager działa nawet 4-krotnie szybciej.

Udoskonalony: Custom QuickSupport

- Przy tworzeniu indywidualnego Custom QuickSupport możliwe jest teraz podanie danych listy partnerów. Kiedy Twój klient uruchomi QuickSupport, zostanie on wyświetlony w Twojej liście partnerów; możesz skontaktować się z nim bezpośrednio, jednym kliknięciem – bez podawania identyfikatora i hasła telefonicznie lub w wiadomości e-mail.

- Skonfiguruj wyłączenie odpowiedzialności cywilnej (Disclaimer) dla modułu QuickSupport nawet jeśli Twój klient nie posiada konta w liście partnerów.

- Teraz możesz samodzielnie określić poziom bezpieczeństwa hasła.

- Masz również możliwość wymiany uwag na chacie QuickSupport przed ustanowieniem połączenia za pomocą TeamViewera, nawet jeśli Twój klient nie ma konta na liście partnerów.

Nowość: QuickJoin

- Nowy moduł QuickJoin to doskonałe rozwiązanie do prezentacji lub spotkań online. Funkcja zaproszenia pozwala na przesłanie uczestnikom danych sesji przed jej rozpoczęciem. To uczestnicy łączą się z oknami aplikacji na Twoim komputerze, a nie odwrotnie. Dzięki temu, nie musisz wprowadzać danych każdego z użytkowników z osobna. Jako osoba prowadząca prezentację, możesz też określić godzinę pokazania okien aplikacji uczestnikom, nawet jeśli nawiązali już połączenie z Twoim komputerem.

- Możesz również optycznie dopasować moduł QuickJoin, określić dodatkowo informacje o połączeniu i wysłać ten plik uczestnikom. Tylko jednym kliknięciem mogą oni połączyć sie do Twojej prezentacji.

- W module QuickJoin dostępne są najważniejsze funkcje przydatne podczas prezentacji online: połączenia VoIP, wideo, tablica interaktywna i chat.

Osobisty moduł TeamViewer Host

- Utwórz osobisty moduł TeamViewer Host odpowiednio do Twoich potrzeb. Podobnie jak w przypadku Custom QuickSupport, możesz również utworzyć moduł Host z własnym logo i tekstem powitania. Oba moduły możesz skonfigurować odpowiednio do Twoich potrzeb w "Do Pobrania".

- Automatyczne dodawanie komputerów i serwerów klienta działających na platformie Windows z zainstalowanym indywidualnym modułem TeamViewer Host.

- Moduł TeamViewer Host może w protokole MSI - to bardzo pomocna funkcja w dużych firmach korzystających z dużych sieci wewnętrznych.

Nowe i udoskonalone: funkcje dodatkowe

- Lepsza wydajność połączenia: Połączenia za pomocą TeamViewera są teraz szybsze i stabilniejsze – szczególnie w przypadku połączeń pomiędzy sieciami firmowymi.

Interfejs przyjazny dla użytkownika: szybciej i łatwiej poruszasz się w obrębie aplikacji! Wyraźny podział między zdalnym wsparciem i prezentacją w udoskonalonym interfejsie sprawia, że jest on czytelniejszy i łatwiejszy w obsłudze.

- Funkcje automatyczne: Nowy TeamViewer automatycznie odświeża połączenie po wznowieniu pracy oddalonych komputerów lub uaktualnieniu.

- Nowa wersja językowa: Wprowadziliśmy TeamViewera w języku chińskim. TeamViewer jest obecnie dostępny w ponad 30 językach. Planujemy wprowadzanie kolejnych wersji językowych.

Większe bezpieczeństwo: możliwość ochrony opcji TeamViewera hasłem. Możliwe jest skonfigurowanie kilku haseł - w module TeamViewer Host i w pełnej wersji TeamViewera. Pozwala to na przypisanie indywidualnego hasła dla każdej firmy zarządzającej Twoimi komputerami i serwerami.


źródło: teamviewer
 
Kategoria : Programy
Autor : TeamViewer GmbH
Położenie : http://www.teamviewer.com/pl/index.aspx
Dodany : 15.02.2018 12:30
Rozmiar : 19 MB
Typ pliku : exe
Nazwa pliku : TeamViewer_Setup.exe
Zgodność : Windows 98 / 2000 / XP / 2003 / Vista / 2008 / 7/8/8.1/10
 
Komentarze : 0
 
Zglos uszkodzony plik [ Zgłoś uszkodzony link ]^ Wróć do góry ^
Powered by MRT Net 2004-2024.