Logowanie

Ukryj panel

Strona główna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Reklama
Logowanie
Nick :
Hasło :
 Zapisz
Rejestracja
Zgubiłeś hasło ?

Kamerki internetowe.

Panel sterowania
MRT Net
Aktualności
Artykuły
Archiwum
Czas na narty !
Czas na rower !
Zwiedzaj Kraków
Plikownia
Linki
Kalendarz
Galeria
Radio Online
Gry Online
Twój YouTube!
Ankiety
Newsletter
RSS
Księga gości
Wyszukiwarka
Kontakt

Reklama

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


40% zniżki karnet w PKL.

Partnerzy

Wyszukiwarka
Zaawansowane szukanie

Chmura Tag'ów
Microsoft Programy Samsung Wave Android Bada Aktualności Linki Nowości Informacje Fotografia T-Mobile Technologie Adobe Specyfikacje Galaxy Premiera Zapowiedzi Intel Nvidia Kraków Architektura Biotechnologia Chip System Nawigacja Galileo Gps Windows Linux Galeria Software Hardware Top 500 Superkomputery Serwer Wirtualizacja Flash Pamięci Internet Plikownia YouTube Gry Radio Amd Panasonic Nokia Nikon Sony OS Cloud Computing Red Hat Enterprise Toshiba LTE 4G Lockheed Martin Motorola IBM Internet Explorer 11 Grafen Wirtualna Mapa Krakowa Lamusownia Kraków DVB-T2 TeamViewer 13.0 Fifa 2018 Trasy rowerowe Pro Evolution Soccer 2018 Mozilla Firefox Pity 2017 Rakiety NSM Windows 8 Sony Xperia Tablet S LEXNET Samsung Galaxy S9 Dworzec Główny Kraków PKP Windows Phone Windows 10 Microsoft Lumia 950

Windows Phone 8
Następne >
Windows Phone 8
Windows Phone 8 będzie dostępny w 50 językach, w sklepie zaś znajduje się obecnie ponad 120 tysięcy aplikacji. Jeśli chodzi o nowości, wielokrotnie wspominaliśmy już o możliwościach kafelków ekranu domowego, dzięki czemu zyskał on ciekawe możliwości konfiguracji. Dzięki Live Apps będzie można także spersonalizować ekran blokady urządzenia — jeśli deweloper skorzysta z odpowiedniego API, będzie można prezentować na tym ekranie wybrane dane.

Wcześniej pisałam także o Data Sense — systemie kompresji danych przesyłanych przez aplikacje na telefonie, który pozwoli dobrze rozplanować wykupiony w abonamencie transfer danych. Mechanizm ma zapoznać się z tym, jak system i aplikacje korzystają z danych i na tej podstawie zarządzać transferami. W połączeniu z nowym Internet Explorerem 10, Data Sense ma zapewnić 45% więcej przeglądania w tych samych limitach, trzeba jednak zaznaczyć, że włączenie Data Sense zależeć będzie od operatora.

Rodzicom, których pociechy lubią bawić się telefonem, z pomocą przychodzi Kid's Corner — także już opisywany przez nas specjalny obszar systemu, gdzie dzieci znajdą gry i aplikacje wybrane przez rodziców specjalnie dla nich, ale z którego nie mają możliwości wyjść do innych aplikacji. Rozwojowi życia rodzinnego i towarzyskiego sprzyjać mają także Rooms (pokoje), agregator informacji o znajomych People's Hub oraz oczywiście nowy Skype.

Nie zabraknie także nowych aplikacji — będzie nowy Facebook Live App, będzie szybszy Twitter, Temple Run, a w przyszłym roku Pandora z darmową roczną subskrypcją. Za pomocą programu Windows Phone Connector można będzie z Windows Phone 8 synchronizować także listy odtwarzania i muzykę z iTunes. Nie zabraknie też Xbox Live, Xbox Music, SkyDrive i innych usług związanych z ekosystemem Mictrosoftu.

Dla podkreślenia odmienności Windows Phone od całej reszty świata Joe Belfiore (odpowiedzialny za projekt Windows Phone) pokazał podobieństwa między Androidem i iOS — największymi obecnie graczami na rynku smartfonów — i ponownie podkreślił, że w przeciwieństwie do nich Windows Phone stawia na pierwszym miejscu użytkownika, a nie ikonki aplikacji. Zaproszona do udziału w prezentacji Jessica Alba z kolei chwaliła Kid's Corner, możliwości personalizacji i aparat Lumii, opowiedziała także o tym, jak przesiadła się na Lumię 920 (otrzymała ją jeszcze przed premierą).
 
Kategoria : Software -> Windows Phone 8
Firma : Microsoft


^ Wróć do góry ^
Powered by MRT Net 2004-2019.