Logowanie

Ukryj panel

Strona główna
MRT Net
Reklama
Logowanie
Nick :
Hasło :
 Zapisz
Rejestracja
Zgubiłeś hasło ?

Kamerki internetowe.

Panel sterowania
MRT Net
Aktualności
Artykuły
Archiwum
Czas na narty !
Czas na rower !
Zwiedzaj Kraków
Plikownia
Linki
Kalendarz
Galeria
Radio Online
Gry Online
Twój YouTube!
Ankiety
Newsletter
RSS
Księga gości
Wyszukiwarka
Kontakt

Reklama
MRT Net

40% zniżki karnet w PKL.

Partnerzy

Wyszukiwarka
Zaawansowane szukanie

Chmura Tag'ów
Microsoft Programy Samsung Wave Android Bada Aktualności Linki Nowości Informacje Fotografia T-Mobile Technologie Adobe Specyfikacje Galaxy Premiera Zapowiedzi Intel Nvidia Kraków Architektura Biotechnologia Chip System Nawigacja Galileo Gps Windows Linux Galeria Software Hardware Top 500 Superkomputery Serwer Wirtualizacja Flash Pamięci Internet Plikownia YouTube Gry Radio Amd Panasonic Nokia Nikon Sony OS Cloud Computing Red Hat Enterprise Toshiba LTE 4G Lockheed Martin Motorola IBM Internet Explorer 11 Grafen Wirtualna Mapa Krakowa Lamusownia Kraków DVB-T2 TeamViewer 13.0 Fifa 2018 Trasy rowerowe Pro Evolution Soccer 2018 Mozilla Firefox Pity 2017 Rakiety NSM Windows 8 Sony Xperia Tablet S LEXNET Samsung Galaxy S9 Dworzec Główny Kraków PKP Windows Phone Windows 10 Microsoft Lumia 950

PlayStation 5
Następne >
PlayStation 5


Jedna dla tradycjonalistów, druga dla futurystów. Tego się chyba nikt nie spodziewał. Po trwającym ponad godzinę pokazie, wypełnionym gameplayami z masy nowych gier, Sony dorzuciło ostatecznie do pieca. Zaprezentowano PS5 w całej okazałości. I to w dwóch wersjach. Obrazek zdradza wszystko. Po lewej “tradycyjne” PlayStation w wersji z napędem na płyty Blu-ray. Po prawej PlayStation 5 w wersji cyfrowej, na które gry będziemy wyłącznie pobierali z sieci.

A oto cała rodzina PS5. Oprócz konsoli i padów są też słuchawki, pilot i kamera.


źródło: youtube

Jak wam się podoba? Nie jestem zaskoczony, że PS5 nie wygląda tak jak na przeciekach – zwłaszcza w tej wersji w kształcie litery V. Z drugiej strony zdecydowanie spodziewałem się, że nowa wersja będzie miała bardziej futurystyczny sznyt, w miejsce klockowatej bryły.

PlayStation 5 wyraźnie komponuje się z wcześniej zaprezentowanym kontrolerem DualSense i jego wzorem jest biało-czarne. Ma też niebieskie diody. Sądząc po ekstrawaganckim, a jednocześnie falistym profilu może się wydawać, że nie jest przystosowane do pracy w poziomie—ale to wniosek błędny. Materiały producenta prezentują obydwie aranżacje, tj. pion i poziom.

Na froncie widzimy szczelinę napędu BD, a także dwa wejścia USB 3, z czego jedno typu C. Nie wiadomo jeszcze, co w przypadku tylnego I/O.

Konsola pojawi się w dwóch wersjach

Zgodnie z przewidywaniami, konsola pojawi się od razu w dwóch wersjach, ale nie będą to zwykła i Pro. Obok edycji regularnej, do sprzedaży trafi PlayStation 5 Digital Edition. Pozbawiona czytnika optycznego i zapewne nieco tańsza.

Sony pokazało ponadto cały zestaw dedykowanych akcesoriów. Są wśród nich: zestaw słuchawkowy, pilot, stacje ładowania do kontrolerów i kamerka. Wszystko biało-czarne.źródło: sony
 
Kategoria : Hardware -> PlayStation 5
Firma : Sony


^ Wróć do góry ^
Powered by MRT Net 2004-2023.