Logowanie

Ukryj panel

Strona główna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Reklama
Logowanie
Nick :
Hasło :
 Zapisz
Rejestracja
Zgubiłeś hasło ?

Kamerki internetowe.

Panel sterowania
MRT Net
Aktualności
Artykuły
Archiwum
Czas na narty !
Czas na rower !
Zwiedzaj Kraków
Plikownia
Linki
Kalendarz
Galeria
Radio Online
Gry Online
Twój YouTube!
Ankiety
Newsletter
RSS
Księga gości
Wyszukiwarka
Kontakt

Reklama

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


40% zniżki karnet w PKL.

Partnerzy

Wyszukiwarka
Zaawansowane szukanie

Chmura Tag'ów
Microsoft Programy Samsung Wave Android Bada Aktualności Linki Nowości Informacje Fotografia T-Mobile Technologie Adobe Specyfikacje Galaxy Premiera Zapowiedzi Intel Nvidia Kraków Architektura Biotechnologia Chip System Nawigacja Galileo Gps Windows Linux Galeria Software Hardware Top 500 Superkomputery Serwer Wirtualizacja Flash Pamięci Internet Plikownia YouTube Gry Radio Amd Panasonic Nokia Nikon Sony OS Cloud Computing Red Hat Enterprise Toshiba LTE 4G Lockheed Martin Motorola IBM Internet Explorer 11 Grafen Wirtualna Mapa Krakowa Lamusownia Kraków DVB-T2 TeamViewer 13.0 Fifa 2018 Trasy rowerowe Pro Evolution Soccer 2018 Mozilla Firefox Pity 2017 Rakiety NSM Windows 8 Sony Xperia Tablet S LEXNET Samsung Galaxy S9 Dworzec Główny Kraków PKP Windows Phone Windows 10 Microsoft Lumia 950

Święto Katalonii w Krakowie.Wielka parada ulicą Grodzką na Rynek Główny, pokazy budowy zamków z ludzi, pokazy sardany tańców z kijami, spektakl o smokach i pokaz sztucznych ogni - na trzy dni Kraków zmieni się w stolicę Katalonii. Wszystko to za sprawą Międzynarodowych Pokazów Sardany i Zespołów Folklorystycznych APLEC, które rozpoczną się 6 sierpnia na Rynku Głownym.

"To będzie wielkie katalońskie święto w Krakowie, mieszkańcy naszego miasta i turyście nie będą musieli wyjeżdżać by poznać niezwykłą kulturę Katalonii" - uważa Elżbieta Lęcznarowicz, Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa.

Międzynarodowe Pokazy Sardany i Zespołów Folklorystycznych APLEC to okazja do obejrzenia wyjątkowej eksplozji muzyki, tańca i ognia. Krakowianie będą podziwiać castelles - konstrukcje składające się z ludzi wchodzących sobie nawzajem na ramiona. Zobaczą bastoners - tańce z kijami i gigantes - parady gigantów. Rynek Główny wypełnią figury z wielkimi głowami, diabły oraz tancerze prezentujący tradycyjne tańce katalońskie. W prezentacji przygotowywanej przez katalońskie Stowarzyszenie Adifolk weźmie udział ponad dwadzieścia grup, łącznie ok. 500 osób. Wraz z nimi do Krakowa przyjedzie ok. 500 mieszkańców Katalonii.

"Uważamy, że kultura Katalonii to kultura narodowa. Wprawdzie nie istniejemy jako osobne państwo, ale czujemy się odrębnym narodem i w ten właśni sposób, czyli organizując prezentacje w wybranych europejskich miastach, chcemy naszą odrębność nagłaśniać:" - wyjaśnia Joan Manuel Tresserras i Gaju, Minister Kultury Autonomicznego Rządu Katalonii.

Stowarzyszenie Adifolk przygotowuje pokazy tradycji i kultury katalońskiej od ponad dwudziestu lat. Co roku wybiera inne miasto w Europie. W Polsce, to barwne i oryginalne wydarzenie, odbędzie się po raz pierwszy. Także po raz pierwszy pokazy będą trwały trzy, a nie jak w poprzednich edycjach dwa dni.

Głównym celem Międzynarodowych Pokazów Sardany i Zespołów Folklorystycznych APLEC jest pokazanie charakteru i różnorodności poszczególnych zespołów i tego jak artyści łączą tradycję ze współczesnością. Wydarzenie organizowane jest w miastach, które łączą kulturalne, historyczne bądź społeczne związki z Katalonią. Prezentacje realizowane są dzięki wspólnej pracy, wsparciu wielu instytucji i przede wszystkim zaangażowaniu Katalończyków, którym zależy na pokazaniu swojej odrębności i wyjątkowości. Wielu z nich uczestniczy w APLEC całymi rodzinami. Strona katalońska pokrywa koszty związane z przyjazdem do wybranego miasta, opłaceniem pobytu i noclegów oraz przygotowaniem występów. Gospodarz wydarzenia zapewnia miejsce na występy, pomaga w przygotowaniu sceny i w zabezpieczeniu imprezy.

Pokazy rozpoczną się w piątek (6 sierpnia) o godz. 20.00 spektaklem "Legendy o smokach", po nim odbędzie się koncert pieśni morskich oraz pokaz tańców folk. W sobotę (7 sierpnia) o godz. 11.00 z Plant wyruszy wielka parada uliczna, która ulicą Grodzką dotrze na Rynek Główny - wezmą w niej udział wszystkie grupy artystów uczestniczących w imprezie. Po paradzie na Rynku Głównym odbędą się prezentacje zespołów folklorystycznych, sardany oraz pokazy siły i równowagi (czyli budowy zamków z ludzi). O godz. 20.00 rozpoczną się pokazy tradycyjnych tańców katalońskich i polskich. W tym samym dniu pieśni tawernianych będzie można posłuchać także w kawiarni Cherubino (ul. św. Tomasza 15) a muzyki folk w Bunkier Café (pl. Szczepański 3a).

W niedzielę (8 sierpnia) o godz. 11.00 na Rynku Głównym ponownie będzie można podziwiać pokazy sardany, występy grup folklorystycznych i budowę zamków z ludzi. O godz. 17.30 rozpocznie się koncert chóru i tradycyjnej orkiestry dętej cobla, a o godz. 21.30 "piekielne" pokazy bębniarzy. Święto Katalonii zakończy Noc ognia czyli pokaz ogni sztucznych.

Wydarzeniu towarzyszy wystawa "Katalońska kultura ludowa w obrazach" prezentująca zwycięskie prace z organizowanego w Barcelonie konkursu fotografii. Można ją oglądać do 14 sierpnia w Holu Kamiennym Magistratu (pl. Wszystkich Świętych 3-4).

Organizatorami święta Katalonii w Krakowie są: katalońskie Stowarzyszenie Adifolk oraz Urząd Miasta Krakowa. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Krakowskie Biuro Festiwalowe. Wydarzenie organizowane jest przy współpracy Bunkra Cafe oraz restauracji Cherubino. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: TVP Kraków, Radio Kraków, Portal Interia.pl, Gazeta Wyborcza, Miesięcznik Karnet, Dwutygodnik Miejski KRAKÓW.PL oraz Portal Magiczny Kraków.

źródło: magiczny kraków


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Pro Evolution Soccer 2011.Bardzo soczysty trailer dla wielbicieli piłki nożnej: jest gameplay, są zbliżenia na animacje zawodników, jest wszystko to, na co czekali fani serii Pro Evolution Soccer. PES 2011 jest naprawdę nowy!Zapraszamy do oglądnięcia nowych screenów z gry Pro Evolution Soccer 2011.

źródło: konami


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Rekordowy zysk Samsunga.Samsung Electronics chwali się rekordowym zyskiem operacyjnym w drugim kwartale. Firma osiągnęła bardzo dobry wynik dzięki dobrej sprzedaży układów pamięci i LCD. Jednocześnie Samsung ostrzega, że ostra rywalizacja na rynku elektroniki dla konsumentów oznacza, że będzie bardzo ciężko powtórzyć ten wynik.Firma jest obecnie "wodzirejem" rynku IT, dzięki byciu największym na świecie producentem wielu urządzeń: telewizorów z płaskim ekranem, pamięci DRAM, układów pamięci flash NAND i monitory LCD oraz drugim na świecie producentem telefonów komórkowych. Drugi kwartał 2010 roku, który zakończył się 30 czerwca, był bardzo dobry nie tylko dla Samsunga, ale również dla wielu innych firm z branży IT, m.in. Apple i Intel.

Zysk operacyjny Samsunga w drugim kwartale wyniósł 4,22 mld dolarów (5,01 bln wonów), a przychód wzrósł o 17 proc. rok do roku do 37,89 bln wonów. W pierwszym kwartale 2010 roku zysk wyniósł 4,41 bln wonów.

Firma sprzedała 63,8 mln sztuk telefonów komórkowych podczas drugiego kwartału, o 22 proc. więcej niż w drugim kwartale 2009 roku. Samsung planuje wprowadzić na rynek w trzecim kwartale więcej modeli smartfonów średniej klasy, aby zwiększyć udział w tym lukratywnym rynku.

Samsung podaje też, że sprzedał pół miliona sztuk telewizorów trójwymiarowych od wprowadzenia ich na rynek w marcu. W drugim kwartale nabywców znalazło też 9,02 mln sztuk telewizorów z płaskim ekranem, wzrost odnotowały też telewizory LED.

źródło: cw


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
VLC media player 1.1.2Już miesiąc po wydaniu wersji 1.1.0 programiści projektu VideoLAN wydali zaktualizowaną wersję doskonałego otwartoźródłowego odtwarzacza multimedialnego VLC Media Player 1.1.2. O ogromnej popularności VLC może świadczyć fakt, że jego poprzednie wydanie 1.1.0 noszące nazwę kodową "The luggage", zostało pobrano ponad 17 milionów razy.

Pobierz VLC Media Player 1.1.2.

Wydana teraz aktualizacja VLC 1.1.2 zawiera głównie poprawki. Programiści poprawili działanie programu w Windows - ulepszając dekodowanie DxVA2 przyspieszane sprzętowo przez jednostki graficzne AMD/ATI Radeon współdziałające ze sterownikami Catalyst 10.7. Ponadto wiele usprawnień trafiło do biblioteki libVLC, która jest rdzeniem odtwarzacza. Dodatkowo twórcy VLC uaktualnili obsługę języków narodowych oraz dokonali zmian w dekoderach i demultiplekserach. Ze względu na liczbę naprawionych błędów programiści zachęcają użytkowników odtwarzacza do jak najszybszej aktualizacji.

Więcej informacji na temat VLC 1.1.2 znajdziemy w ogłoszeniu programistów, w rejestrze zmian oraz na specjalnej stronie What's new in 1.1.2. VLC Media Player 1.1.2 można już pobrać w postaci kodu źródłowego oraz jako gotowe paczki binarne dla Windows, Mac OS-a X i Linuksa.

Platforma: Windows
Systemy operacyjne: Windows 98/Me/NT/2000/XP/Vista/7

źródło: videolan.org


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Adobe przejmuje producenta aplikacji webowych.Koncern Adobe zgodził się wyłożyć 240 mln USD na zakup firmy Day Software Holding, specjalizującej się w tworzeniu oprogramowania webowego (głównie aplikacji z zakresu zarządzania treścią na stronach WWW oraz pracy grupowej online).

Wiadomo już, że Adobe zamierza wykorzystać rozwiązania Day Software Holding w swoich produktach przeznaczonych dla użytkowników korporacyjnych. "Dodając Day do naszego firmowego portfolio znacząco uatrakcyjniamy naszą ofertę i realizujemy naszą strategię pozycjonowania serwisów webowych jako centrów interakcji z klientami" - napisano w oświadczeniu wydanym przez koncern Adobe.

Produkty szwajcarskiej firmy (siedziba Day Software Holding mieści się w Bazylei) staną się teraz elementem oferty Adobe (formalnie trafią do działu Digital Enterprise Solutions Business Unit), zaś Erik Hansen, dotychczasowy szef Day, zostanie pracownikiem Adobe.

Na drodze do sfinalizowania umowy stoi jeszcze jedna przeszkoda - transakcja zawarta przez Adobe i Day musi jeszcze uzyskać oficjalną akceptację amerykańskiego rządu. Przedstawiciele Adobe spodziewają się jednak, że nie będzie z tym problemu - ich zdaniem wszystkie formalności uda się załatwić do końca bieżącego roku fiskalnego.

źródło: adobe


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
3D dla systemu Lumix G Micro.Firma Panasonic zapowiedziała wprowadzenie do swojej oferty pierwszego wymiennego obiektywu 3D dla systemu Lumix G Micro.

Szczegółowa specyfikacja techniczna nowego obiektywu nie jest jeszcze znana, ale - jak zapewnia Panasonic - szkło ma zostać zaprezentowane jeszcze w tym roku. Obiektyw ma umożliwić zapisywanie obrazów 3D przy pomocy aparatów systemu Lumix G Micro. Trójwymiarowe filmy i zdjęcia rejestrowane mają być osobno dla prawego i lewego oka, a następnie zapisywane na jednej matrycy. Na rynku japońskim zadebiutował już aparat Fujifilm FinePix REAL 3D W, który umożliwia robienie zdjęć w 3D.

Już dzisiaj wiemy, że przeciętny Kowalski będzie mógł także kręcić materiały wideo w 3D. Firma Panasonic opracowała pierwszą na świecie konsumencką kamerę 3D, HDC-SDT750, która umożliwia rejestrowanie trójwymiarowego obrazu 3D przez proste podłączenie wymiennego obiektywu 3D.

źródło: interia


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Mozilla Firefox 3.6.8Już kilka dni po opublikowaniu Firefoksa 3.6.7 programiści Mozilli przygotowali edycję 3.6.8 przeglądarki. Według oficjalnego komunikatu usunięto w niej "jeden problem ze stabilnością dotyczący niektórych stron WWW zawierających plug-iny".

Pobierz Firefox 3.6.8.

Na razie autorzy aplikacji nie podają szczegółów dotyczących usterki. Firefox 3.6.8 jak zwykle pojawił się na serwerach Mozilli w wielu wariantach językowych dla systemów Windows, Mac OS X i Linux.

Obecnie zdarza się, że pakiety Norton AntiVirus 2010 albo Norton Internet Security 2010 ostrzegają przed firefoksowym narzędziem automatycznej aktualizacji. Ten alarm jest fałszywy, ale użytkownicy narzędzi Nortona powinni być przygotowani na to, że podczas aktualizowania przeglądarki będą musieli zaakceptować dwa ostrzeżenia. Antywirus uznaje za podejrzane pliki updater.exe oraz plugin-container.exe.

To samo zjawisko dało się zaobserwować krótko po wydaniu Firefoksa 3.6.7; najprawdopodobniej problem rozwiąże się sam w ciągu kilku dni, kiedy wystarczająco duża liczba użytkowników oznaczy wymienione wcześniej pliki jako bezpieczne. Już od momentu opublikowania Firefoksa 3.6.6 Norton jest wyjątkowo podejrzliwy wobec przeglądarki Mozilli.

źródło: Mozilla


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
IBM zaprezentował nowy mainframe.IBM zaprezentował w ubiegłym tygodniu nowy system obliczeniowy typu mainframe zEnterprise 196. W opinii analityków, jest to najważniejsze od 20 lat wydarzenie na rynku systemów obliczeniowych tego typu.Mainframe wchodzi w skład szerszego rozwiązania System zEnterprise (o roboczej nazwie "system of systems"), wykorzystującego dwie firmowe technologie zEnterprise BladeCenter Extension i zEnterprise Unified Resource Manager.

zEnterprise BladeCenter Extension to infrastruktura IBM BladeCenter, integrująca system zEnterprise z serwerami kasetowymi i szybką siecią komputerową. Unified Resource Manager wchodzi w skład oprogramowania IBM System Director i jest zintegrowany z narzędziem do zarządzania platformą zEnterprise.System zEnterprise oprócz właściwego systemu mainframe tworzą również kasetowe serwery POWER7 (procesory Power; system operacyjny AIX) i System x (procesory x86, system operacyjny Linux), z którymi jest zintegrowany i którymi zarządza.

zEnterprise może zarządzać maks. 114. serwerami kasetowymi, każdy oparty na wielordzeniowych (maks. 8 rdzeni) procesorach. Biorąc pod uwagę wydajność, zEnterprise to najpotężniejszy system obliczeniowy mainframe dotychczas zbudowany przez IBM.

Sercem zEnterprise jest jednostka obliczeniowa mainframe zEnterprise 196, która ma 96 procesorów taktowanych zegarem 5,2 GHz oraz do 3 TB pamięci RAM. Jednostka jest w stanie wykonywać w ciągu jednej sekundy ponad 50 mln instrukcji.

Jak potężnym systemem jest zEnterprise może świadczyć fakt, że na jego bazie można skonfigurować nawet 100 tys. wirtualnych serwerów i następnie zarządzać nimi. W porównaniu ze swoim poprzednikiem, systemem z10, nowy oferuje o 60% większą wydajność w przeliczeniu na rdzeń i o 60% większą łączną moc obliczeniową przy obsłudze obciążeń na platformach z/OS, z/VM i Linux on System z.

źródło: idg


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
TrueCrypt 7.0Po ponad ośmiu miesiącach prac wydano TrueCrypt 7.0 - kolejną wersję rewelacyjnego, wieloplatformowego narzędzia Open Source do szyfrowania danych.

Pobierz TrueCrypt 7.0

Najważniejszą nowością w siódmej wersji programu jest wprowadzenie obsługi sprzętowej akceleracji szyfrowania AES - o ile oczywiście procesor napędzający maszynę jest w taką akcelerację wyposażony. Ponadto możliwe jest skonfigurowanie zaszyfrowanego kontenera tak, aby był montowany w systemie automatycznie podczas podłączania urządzenia, na którym jest przechowywany (np. dysku wymiennego). Ważne jest również to, że począwszy od wersji 7.0 TrueCrypt szyfruje plik wymiany i hibernacji systemu Windows Vista i Windows 7 przy pomocy udostępnionego przez Microsoft oficjalnego API. Interesującą nowością jest też Favorite Volumes Organizer - okno pozwalające z jednego miejsca zarządzać zaszyfrowanymi partycjami i kontenerami oraz konfigurować ich rozszerzone opcje. TrueCrypt 7.0 obsługuje także tworzenie zaszyfrowanych partycji na dyskach o rozmiarze sektora 4096, 2048 i 1024 bajtów (w wersji Windows i Linux). Wcześniej na takich dyskach można było tworzyć tylko kontenery plikowe.

TrueCrypt 7.0 można pobrać z naszego portalu dla platformy Windows 7/Vista/XP/2000. Dla użytkowników systemu Windows dostępne jest również spolszczenie.

źródło: truecrypt.org


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Gartner: sprzedaż komputerów większa o jedną piątą.Ukazał się kolejny raport dotyczący sprzedaży komputerów na świecie. Według Gartnera w II kwartale br. sprzedano łącznie 82,9 miliona urządzeń, o 20,7 procent więcej niż rok temu.

Największy udział w światowym rynku w II kwartale 2010 roku miały HP (17,4 proc.), Acer (13,0 proc.,) i Dell (12,4 proc.). Z pozostałych vendorów uwzględnionych w zestawieniu 10-procent rynku miało Lenovo, a Asus i Toshiba - niewiele ponad 5 procent. Największy wzrost w porównaniu z zeszłym rokiem odnotował Asus (78,5 proc.). Według Gartnera w regionie
EMEA wzrost sprzedaży był podobny, jak na całym świecie i wyniósł 21,6 proc. r/r. Sprzedaż liczona w sztukach to 24,1 mln komputerów. W regionie EMEA liderem był Acer z wynikiem ponad 5,1 mln urządzeń, co dało mu 21,3 proc. udziału w rynku (wzrost w porównaniu z II kwartałem 2009 r. o 37,1 proc.). Na drugim miejscu znalazło się HP (19,7 proc.), a dalej Dell (9,2 proc.) i Asus (8,5 proc.). Wzrost udziału tej firmy był jeszcze większy niż w skali światowej i wyniósł 96,5 proc. w odniesieniu do II kwartału 2009 r. Za Asusem uplasowała się Toshiba (5,7). Pozostali producenci mieli mniej niż 5 proc. rynku w regionie EMEA.

Analitycy Gartnera podkreślają, że jest to trzeci kwartał z rzędu, kiedy zanotowano dwucyfrowe wzrosty sprzedaży (liczone rok do roku). Zwraca jednak uwagę słabnący popyt na netbooki - w IV kwartale 2009 r. i I kwartale 2010 r. w skali światowej sprzedaż tych urządzeń zwiększała się nawet o 70 procent, w II kwartale 2010 r. odnotowano 20-procentowy wzrost (rok do roku).

źródło: gartner


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
 Strona : < 1 2 3 ... 279 [280] 281 ... 298 299 300 >


Zegar

PogodaKurs Walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2018-10-19
USD 3,7601 +0,80%
EUR 4,3049 +0,19%
CHF 3,7746 +0,54%
GBP 4,9014 +0,22%
Wspierane przez Money.pl

Aktualności
 · Data scientist - nieszablonowy zawód w branży IT
Napisane przez Pawel
( 18.10.2018 08:13 )

 · Ktoś włamał się na Facebooka i podkradł 50 milionów kont.
Napisane przez Pawel
( 17.10.2018 06:12 )

 · ZF zainwestuje miliardy dolarów w rozwój technologii autonomicznych
Napisane przez Pawel
( 16.10.2018 06:07 )

 · List otwarty Intela w związku z ograniczoną dostępnością procesorów
Napisane przez Pawel
( 15.10.2018 06:05 )

 · Comarch świętuje 25 lat istnienia na rynku. Firma z Krakowa jest dziś obecna na całym świecie.
Napisane przez Pawel
( 12.10.2018 07:03 )

 · Android 9.0 na smartfonach Nokii: pierwszy model właśnie otrzymał aktualizację.
Napisane przez Pawel
( 11.10.2018 06:01 )


Ankiety
Czy w najbliższym czasie zamierzasz zainstalować Windows 10?
Czy Windows 10 okaże się ?
 Tak
 Nie
 Zostanę przy obecnym systemie

 
Inne sondy

Subskrybuj RSS
[RSS]

Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia, wykorzystaj możliwość kanałów informacyjnych RSS.
Jak subskrybować kanał RSS?


Galeria
Hala 100-lecia KS Cracovia: kosmetyka przed oficjalnym otwarciem

Artykuły
1 . 100 mln zł na rozwój technologii biomedycznych na Dolnym Śląsku
(29.09.2018)
2 . Brona: Polska ma aspiracje związane z robotyką kosmiczną
(29.09.2018)
3 . Urząd Patentowy chce stworzyć bazę polskiej własności intelektualnej
(29.09.2018)
4 . Na UW powstaje narzędzie przyspieszające opis sekwencji genetycznych bakterii.
(03.09.2018)
5 . European Rover Challenge w połowie września w Starachowicach
(03.09.2018)
6 . Odkryto najstarszy mur obronny w Izraelu
(08.08.2018)
7 . Polski Wavy w czołówce kategorii Big Data podczas finałów Imagine Cup 2018
(30.07.2018)
8 . Zgłoszenia do konkursu "Innowacja jest kobietą" - do końca sierpnia
(30.07.2018)
9 . Kraków Studenci z AGH zdobyli drugie miejsce w konkursie rakietowym w USA
(13.07.2018)
10 . Inkubator UW ze wsparciem od Microsoft
(13.07.2018)

Popularne pliki
1 . PITy 2017
(15.02.2018)
2 . TeamViewer 13.0
(15.02.2018)
3 . Google Chrome 64
(15.02.2018)
4 . Mozilla Firefox 58.0.2
(15.02.2018)
5 . TeamViewer 12.0
(27.04.2017)
6 . PITy 2016
(07.02.2017)
7 . PITy 2015
(26.03.2016)
8 . PITy 2014
(11.01.2015)
9 . PITy 2013
(09.03.2014)
10 . Internet Explorer 11 (Win7)
(17.11.2013)


^ Wróć do góry ^
Powered by MRT Net 2004-2018.