Logowanie

Ukryj panel

Strona główna
MRT Net
Reklama
Logowanie
Nick :
Hasło :
 Zapisz
Rejestracja
Zgubiłeś hasło ?

Kamerki internetowe.

Panel sterowania
MRT Net
Aktualności
Artykuły
Archiwum
Czas na narty !
Czas na rower !
Zwiedzaj Kraków
Plikownia
Linki
Kalendarz
Galeria
Radio Online
Gry Online
Twój YouTube!
Ankiety
Newsletter
RSS
Księga gości
Wyszukiwarka
Kontakt

Reklama
MRT Net

40% zniżki karnet w PKL.

Partnerzy

Wyszukiwarka
Zaawansowane szukanie

Chmura Tag'ów
Microsoft Programy Samsung Wave Android Bada Aktualności Linki Nowości Informacje Fotografia T-Mobile Technologie Adobe Specyfikacje Galaxy Premiera Zapowiedzi Intel Nvidia Kraków Architektura Biotechnologia Chip System Nawigacja Galileo Gps Windows Linux Galeria Software Hardware Top 500 Superkomputery Serwer Wirtualizacja Flash Pamięci Internet Plikownia YouTube Gry Radio Amd Panasonic Nokia Nikon Sony OS Cloud Computing Red Hat Enterprise Toshiba LTE 4G Lockheed Martin Motorola IBM Internet Explorer 11 Grafen Wirtualna Mapa Krakowa Lamusownia Kraków DVB-T2 TeamViewer 13.0 Fifa 2018 Trasy rowerowe Pro Evolution Soccer 2018 Mozilla Firefox Pity 2017 Rakiety NSM Windows 8 Sony Xperia Tablet S LEXNET Samsung Galaxy S9 Dworzec Główny Kraków PKP Windows Phone Windows 10 Microsoft Lumia 950

Netia: zapowiada 0,5 mln łączy nowej generacji.



Internet o prędkości powyżej 100 Mb/s? Netia, największy operator alternatywny w Polsce zapowiada, że do końca roku wybuduje 0,5 mln łączy nowej sieci nowej generacji.

Polscy operatorzy powoli rozpoczynają budowę sieci nowej generacji (NGA), by doprowadzić światłowody pod strzechy. W artykule dla Gazety Wyborczej prezes Netii deklaruje, że jego firma w tym roku stworzy pół miliona takich łączy.

"Budowa nowoczesnej infrastruktury jest dla Netii bardzo ważna i mamy ją zapisaną w strategii do 2020 r. Dlatego już teraz ruszyliśmy z szeroko zakrojonym programem modernizacji naszej sieci do standardu NGA (prędkość powyżej 30 Mb/s do 100 Mb/s). Do końca tego roku zmodernizujemy w sumie pół miliona linii, a do końca 2012 r. będziemy mieli ich już 850 tys.! To niebagatelny wkład Netii w realizację przez Polskę założeń Agendy Cyfrowej" - informuje Mirosław Godlewski.


źródło: netia


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




YouTube powoli żegna Flasha, WebM zaczyna dominować.



Google walczy ze znikomym zainteresowaniem rynku formatem WebM. Zapowiedziało, że każdy nowy film umieszczony na YouTube’ie będzie kodowany do tego formatu. Przekonwertowanych też już zostało 30 procent archiwalnych zasobów.

Prawie jedna trzecia zasobów YouTube’a dostępnych jest już w formacie WebM. Wydaje się mało? Google jednak wie, co robi. Te trzydzieści procent filmów odpowiada za 99 procent odsłon na portalu.

Dzięki konwersji do WebM, filmy na YouTube mogą być wyświetlane z pominięciem wtyczki Flash Player. Użytkownicy iOS-a mają powody do radości, to niewątpliwe. Właściciele innych systemów mają teraz alternatywę. Wszyscy powinniśmy się cieszyć. Nie odnosicie jednak wrażenia, że większość świata wzruszyła ramionami?


źródło: google


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




Festiwal Nauki w Krakowie.



To impreza dla wszystkich. Każdy znajdzie coś dla siebie. Już za niecałe dwa tygodnie startuje Festiwal Nauki w Krakowie. Będą wystawy, panele dyskusyjne, spotkania i wycieczki.

Festiwal potrwa od 11 do 14 maja. W tym roku głównym organizatorem jest Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie. Tegoroczne hasło przewodnie to "Materia- Człowiek- Kultura", które nawiązuje do dwojga znamienitych noblistów - Marii Skłodowskiej - Curie oraz Czesława Miłosza. W związku z tym zaplanowano m.in. dwie wystawy poświęcone życiu i twórczości Marii Skłodowskiej Curie oraz niekomercyjne projekcje pięciu filmów poświęconych noblistce. Bedzie je można zobaczyć w Kinie pod Baranami.

W tych dniach posłuchamy także poezji Czesława Miłosza. W trakcie Festiwalu dla zwiedzających otwarte będą muzea, instytuty naukowe, instytuty kulturalne, pracownie naukowe, obserwatorium astronomiczne i wiele innych, ciekawych miejsc.

Celem festiwalu jest zaprezentowanie w atrakcyjny i przystępny sposób osiągnięć naukowych uczelni, instytutów PAN, a także bogatej kultury studenckiej. Festiwal Nauki to doskonałe miejsce do bezpośrednich kontaktów z pracownikami naukowymi. Tylko podczas tego wydarzenia istnieje możliwość zobaczenia metod działania wielu skomplikowanych urządzeń, obejrzenia różnych gatunków zwierząt czy obserwacji laboratoryjnych doświadczeń. Ale to oczywiście, jeszcze nie wszystko. Jak co roku, pracownicy UJ Collegium Medium zaplanowali na terenie Collegium Nowodworskiego liczne badania, porady lekarskie, doświadczenia i eksperymenty.

W ramach tegorocznego Festiwalu Nauki w Krakowie odbył się konkurs, który polegał na opracowaniu krótkiej formy komiksowej na temat „Wynalazek i odkrycie a codzienne życie”. Rozdanie nagród nastąpi zaraz po oficjalnym otwarciu Festiwalu Nauki Krakowie, w czwartek, tj. 12 maja o godzinie 12 na estradzie w Rynku Głównym w Krakowie. Prace będzie można oglądać w namiocie Festiwalowym na płycie Rynku Głównego.

Tego samego dnia w godzinach 12-16, ulicami Basztową, Westerplatte, Dominikańską, Franciszkańską, Podwale i Dunajewskiego przejedzie specjalny, zabytkowy tramwaj. Będzie w nim można uzyskać informacje na temat tegorocznego festiwalu, otrzymać program i specjalnie przygotowaną gazetkę. Przejazd tramwajem będzie bezpłatny.

Od środy do piątku, od godziny 21.30 do 22.00, na Wieży Ratuszowej odbywać się będzie pokaz światła i dźwięku, tzw. Mappingu, przygotowany przez Akademię Sztuk Pięknych.

Festiwal zakończy pokaz żonglerki w wykonaniu finalisty Mam Talent - Kamila Dzilińskiego oraz spektakl teatralny "Damy i Huzary" na Scenie Klasycznej PWST.

Szczegóły na stronie internetowej: www.ur.krakow.pl
Serdecznie zapraszamy!


źródło: magicznykrakow


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




Komisja UE przybliża naukę do obywateli poprzez nową witrynę internetową.



Komisja Europejska zapowiedziała uruchomienie nowej witryny internetowej projektu MASIS (Monitorowanie polityki i działalności badawczej w Europie w ramach inicjatywy "Nauka w społeczeństwie"), który uruchomiono jako jedno ze strategicznych działań pod patronatem inicjatywy "Nauka w społeczeństwie" (SiS) programu prac "Możliwości" 2008.

Nadrzędnym celem projektu MASIS jest rozwijanie i utrzymywanie strukturalnych powiązań i możliwości interakcji między naukowcami, ustawodawcami i społeczeństwem jako takim.

Inicjatywa SiS, część Siódmego Programu Ramowego (7PR), ma na celu budowanie efektywnego i demokratycznego społeczeństwa europejskiego opartego na wiedzy i wspomaganie rozwoju Europejskiej Przestrzeni Badawczej (ERA). Projekt MASIS działa jak obserwatorium, którego celem jest ułatwianie udziału szerokiego spektrum interesariuszy i interakcji między nimi oraz umożliwianie Europejczykom dostępu do bieżących informacji na temat SiS.

W nowej witrynie użytkownicy będą mogli znaleźć raporty krajowe na temat polityki SiS i działalności badawczej państw członkowskich i krajów stowarzyszonych. Dostępnych jest 38 obszernych raportów dotyczących rozmaitych zagadnień.

Każdy z nich zorganizowany jest wokół tematów kluczowych. Pierwszy to kontekst krajowy. Przedstawione są bieżące debaty toczące się wokół relacji między nauką a społeczeństwem w poszczególnych krajach, jak również krajowe ścieżki dochodzenia nauki do swojego miejsca w społeczeństwie oraz ostatnie plany strategiczne dotyczące nauki w społeczeństwie.

Kluczowym tematem jest również ustalanie priorytetów, zarządzanie oraz wykorzystanie nauki do celów ustawodawczych w każdym z krajów. Raporty koncentrują się na różnych podmiotach zaangażowanych w kształtowanie relacji między nauką a społeczeństwem, na formalnych i nieformalnych procedurach ułatwiających zaangażowanie społeczeństwa w naukę oraz na krajowych procesach i procedurach wykorzystujących wiedzę opartą na nauce i doradztwo naukowe w procesie ustawodawczym.

Działalność badawcza powiązana z SiS ma również na celu opis skali i zakresu prac badawczych w poszczególnych krajach, w tym pojawiających się tematów, obszarów docelowych, strategii osadzania sprawy nauki w społeczeństwie w głównym nurcie badawczym oraz struktur i możliwości finansowania badań nad SiS.

Raporty monitorują również zróżnicowanie działań dotyczących komunikacji publicznej na temat nauki i technologii, intensywność i złożoność komunikacji naukowej w poszczególnych krajach oraz udział różnych zaangażowanych podmiotów.

Inicjatywa SiS została podjęta, aby odpowiedzieć na powszechne zainteresowanie i dwuznaczność co do roli, jaką nauką i technologia odgrywają w naszym życiu codziennym. Komunikat jest taki, że nauka nie może działać w odosobnieniu, a postępy w nauce i technologii nie są celem samym w sobie. Główną intencją inicjatywy jest poprawa komunikacji na temat nauki i uwydatnienie jej powiązania z innymi filarami społeczeństwa, takimi jak demokracja, prawo i etyka.

Witryna stwarza zatem możliwość pobudzania dyskusji między naukowcami a społeczeństwem.

Warto też zwrócić uwagę na to, że coraz trudniejsze staje się zainteresowanie młodych ludzi podjęciem kariery naukowej, a także na występującą nierówną reprezentację płci w nauce, inżynierii i technologii. Mimo tego, że 59% absolwentów uczelni europejskich jest płci żeńskiej, zaledwie 18% profesorów to kobiety. Zatem następnym celem inicjatywy SiS jest zainspirowanie kolejnego pokolenia naukowców.

Poprzez zachęcanie do dialogu między naukowcami a obywatelami, promowanie przestrzegania norm etycznych i budowanie szerszego dostępu do wyników badań naukowych, pozytywne zaangażowanie społeczne może zapewnić utrzymanie przez naukę przynależnego jej miejsca na czele sfery publicznej w Europie.


źródło: masis.eu via ec.europa.eu


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




IBM: wersja oprogramowania do zarządzania procesami biznesowymi dla sektora MSP.



IBM dostosował swoje nowe oprogramowanie Business Process Manager do potrzeb małych i średnich firm. Tańsza wersja narzędzia ma pozwolić na podobne do stosowanego w dużych korporacjach automatyczne zarządzanie procesami biznesowymi.



Standardowa wersja oprogramowania BPM składa się z dwóch zintegrowanych ze sobą, dostępnych wcześniej produktów IBM klasy BMP: WebSphere Process Server i IBM WebSphere Lombardi Edition (IBM wszedł w posiadanie rozwiązania IBM WebSphere po przejęciu w 2010 r. firmy Lombardi).

Adresowana do sektora MSP wersja Express oprogramowania BPM oferuje podobne możliwości, ale jest ograniczona do 4 procesorów, obsłuży do 200 użytkowników i akceptuje maks. trzech "autorów" - administratorów mogących tworzyć procesy.

Oprogramowanie pozwala automatyzować typowe procesy (np. śledzenie dostaw) i jest zorientowane bardziej na obsługę małych firm. Użytkownik może w każdej chwili zaktualizować produkt do wersji Standard (która nie ma ograniczeń na maks. liczbę użytkowników i można je instalować na wielu połączonych w klaster serwerach).

Wersja Express różni się tym od oprogramowania Blueworks Live (inny "lżejszy" produkt IBM tego typu), że obsługiwane przez ten program procesy można powiązać z innymi systemami pracującymi w firmie, takimi jak CRM.

Oprogramowanie BPM Express jest już dostępne. Licencja dla autora wynosi 600 USD, zaś licencja dla użytkownika kosztuje 120 USD.


źródło: ibm


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




Sony zapowiada dwa nowe tablety S1 i S2, w tym jeden z dwoma ekranami.



Sony ogłosiło nazwy dwóch nowych tabletów to S1 i S2, które cechują się dość nietypowym wyglądem. Jeden posiada zawiniętą obudowę, natomiast drugi dwa 5,5-calowe ekrany dotykowe.


fot. sony

Na konferencji w Tokyo, japoński koncern zaprezentował oba urządzenia - z oficjalną specyfikacją i ostatecznym designem.

Oba tablety pracują pod kontrolą systemu Android 3.0 Honeycomb i cechują się wyjątkowym designem. Pierwszy z nich, Sony S1, to urządzenie z 9.4-calowym ekranem dotykowym, aparatem cyfrowym, kamerką internetową i wywiniętą do tyłu obudową. Dzięki takiemu rozwiązaniu użytkowanie S1 przypomina czytanie prawdziwej gazety.



Pod maską tabletu znajduje się Nvidia Tegra 2, a na system Android nałożono interfejs graficzny, który określono jako "Szybki i Płynny". Wraz z nim dodano również nową przeglądarkę, "Swift", oraz funkcję obsługi wszystkich telewizorów i innego sprzętu Sony dzięki wbudowanemu portowi podczerwieni. S1 wyposażono również we wsparcie dla serwisu Qriocity (o czym pisaliśmy wcześniej) oraz pakietu PlayStation Suite. Znaczy to, że tablet Sony jest drugim, po Sony Ericssonie Xperii Play, urządzeniem przenośnym sygnowanym logo PS.

Sony S2 to urządzenie jedyne w swoim rodzaju. Fakty pokryły się z tym, o czym słyszeliśmy i co widzieliśmy wcześniej, więc tablet ten naprawdę składa się z dwóch ekranów i designem lekko przypomina mydelniczkę. Oba ekrany S2 mają po 5.5-cala i rozdzielczość 1024 x 480 pikseli. Sony, aby w pełni wykorzystać nietypową budowę urządzenia, zaprojektowało specjalny, przypominający książkę, interfejs aplikacji e-mail, czytnika e-booków i innych.

Dodatkowe informacje od Sony:

9,4-calowy model S1 ma obudowę z przesuniętym środkiem ciężkości, która daje poczucie stabilności i lekkości oraz zapewnia komfort przy wielogodzinnym użytkowaniu.

Zobacz zdjęcia Sony S1 i S2.

Model S2 jest wyposażony w dwa 5,5-calowe wyświetlacze, które można wykorzystywać jak jeden duży ekran do przeglądania stron www i innych zastosowań. Ekrany te mogą także pełnić różne funkcje, umożliwiając użytkownikowi oglądanie filmu na jednym z nich i wybieranie funkcji na drugim lub na sprawdzanie poczty na jednym ekranie i używanie drugiego ekranu w roli klawiatury.

Dzięki doświadczeniu Sony w łączeniu sprzętu z oprogramowaniem "tablet Sony" cechuje się użytecznością i optymalną wydajnością. Dostęp do serwisu filmowo-muzycznego Qriocity (tam, gdzie jest on dostępny) zapewnia wybór materiałów filmowych i dźwiękowych. Dzięki platformie PlayStation Suite będzie z kolei można przypomnieć sobie klasyczne tytuły na konsole PlayStation pierwszej generacji. Miłośnicy dobrej książki będą mogli ściągać e-booki z serwisu Reader Store2 i używać każdego z tabletów jako czytnika. Integracja z różnymi serwisami umożliwi rozrywkę w ruchu. Co więcej, "tablet Sony" jest wyposażony w funkcje ułatwiające porządkowanie i wybieranie materiałów.

Dzięki "tabletowi Sony" użytkownicy mogą sterować domowymi urządzeniami rozrywkowymi i wykorzystywać materiały na nowe sposoby. Model S1 może wykorzystywać podczerwień i pełnić rolę pilota uniwersalnego do różnych urządzeń audiowizualnych,. Dostępne funkcję obejmują między innymi włączanie telewizora, przełączanie kanału i regulację głośności. Dzięki technologii DLNA, "tablet Sony" pozwala także na odtwarzanie własnych materiałów na dużym ekranie telewizora lub na bezprzewodowe słuchanie muzyki.

Model S2 nie będzie dostępny w Polsce. Tablet Sony S1 będzie dostępny jesienią 2011


źródło: sony


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




SAP traci kolejnego menedżera na rzecz HP.



Kolejny menedżer SAP porzucił swojego dotychczasowego pracodawcę, by zatrudnić się w HP, firmie, której od ubiegłego roku przewodzi Leo Apotheker, były szef SAP.

Tym razem do HP przeszedł Martin Homlish, dotychczasowy dyrektor ds. marketingu. Będzie on odpowiadał bezpośrednio przed Apothekerem. Szef HP poinformował, że Homlish zajmie się stworzeniem jednej strategii marketingowej, która ma przekonać rynek do hasła „one HP“. W czasach olbrzymich zmian i wielkich szans Marty pomoże wzmocnić globalną pozycję marki HP - mówi Apotheker.

Nieco wcześniej z SAP odszedł Bill Wohl, który w HP jest odpowiedzialny za komunikację. W ubiegłym roku SAP stracił też wysokich rangą menedżerów Erwina Gunsta i Johna Schwarza.


źródło: vnunet


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




Euronet Polska: kupony rabatowe w bankomatach.



Kupony rabatowe cieszą się popularnością w Internecie - teraz wkraczają do bankomatów. Euronet Polska udostępnił w swoich urządzeniach nową usługę marketingu bezpośredniego - kupony wypłacane razem z gotówką.



Nowa funkcjonalność reklamowa w bankomatach Euronet umożliwia marketerom skuteczne przyciągnięcie uwagi klientów. Jako jedyny cyfrowy nośnik, który nie pozwala konsumentom na "zmianę programu", "odwrócenie kartki" czy "kliknięcie nowej strony", bankomaty oferują również znaczne możliwości w zakresie potencjalnego zasięgu. Wydrukowane wcześniej kupony promocyjne lub rabatowe, wydawane na wierzchu wypłacanego pliku banknotów przy każdej transakcji wypłaty gotówki, gwarantują optymalną widoczność reklamy, co zwiększa wskaźnik rozpoznawalności i kwotę wykupienia, z korzyścią zarówno dla marketerów, jak i dla konsumentów.


fot. bankomat euronet

- Czasy, w których bankomatów używano jedynie do wypłaty gotówki, dawno minęły. Kosztowne w uruchamianiu, działaniu i zabezpieczaniu maszyny obecnie umożliwiają z jednej strony dokonywanie transakcji finansowych, jak również prowadzenie działań reklamowych. Klienci bankomatów Euronet mogą doładować konto telefonu, wypłacić pieniądze w ramach krajowych lub międzynarodowych przekazów pieniężnych bez użycia karty czy obejrzeć krótkie filmy reklamowe na ekranach bankomatów - mówi Marek Szafirski, prezes Bankomat24/Euronet.

Większość użytkowników bankomatów to osoby zarabiające w wieku od 18 do 50 lat, przy czym podział użytkowników według płci jest równy. Ponadto według badania przeprowadzonego przez TNS OBOP 90% ankietowanych klientów uważa bankomaty Euronet za łatwo dostępne.

Pod względem dostępności, zasięg konsumencki Euronetu jest znaczny: co miesiąc w ramach sieci obejmującej ponad 2 400 bankomatów w 230 polskich miastach realizowanych jest około 10 mln transakcji.


źródło: euronet


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




Windows 8 Milestone 2 wyciekł do Sieci.



Do Internetu przedostał się Windows 8 Milestone 2 - kolejna wersja systemu, nad którym aktualnie pracuje Microsoft. Dowiedzieliśmy się o kilku istotnych zmianach.

Build oznaczony numerem 7955 został zamieszczony przez anonimowego internautę. Z funkcji, z których można skorzystać w Milestone 2 należy wymienić wstążkę zastosowaną w interfejsie użytkownika, dynamiczny menadżer okien czy obsługę folderu aplikacji. Według innych informacji, w Windows 8 pojawi się także funkcja o nazwie History Vault, która pozwoli użytkownikom systemu na automatyczne tworzenie kopii bezpieczeństwa plików. Będziemy mogli nie tylko archiwizować dane, ale również przeglądać historię zapisanych wersji. Zbliżone rozwiązanie dostępne jest już w Mac OS X firmy Apple (Time Machine).

Użytkownicy systemu Windows 8 nie będą też musieli bać się tzw. Niebieskiego ekranu śmierci (BSoD). Zamiast niego pojawi się… Czarny ekran śmierci. Jak możemy obejrzeć na klipie w YouTube, Microsoft wprowadził w tym temacie spore zmiany ;-) Błąd, który spowodował wystąpienie BSoD, pojawił się właśnie w testowanej wersji Windows 8 Milestone 2, która wyciekła do Sieci.



Bardziej oficjalna, choć nadal wczesna wersja deweloperska systemu zostanie zaprezentowana najprawdopodobniej podczas konferencji Windows Developer Conference we wrześniu tego roku. W międzyczasie stanowczo przestrzegamy przed samodzielnym pobieraniem Windows 8 - pomijając kwestię legalności takiego działania, źródła wszystkich udostępnianych buildów są mocno niepewne i mogą dodawać do udostępnianych obrazów rozmaite złośliwe oprogramowanie...


źródło: techcrunch


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




PSN nie działa.



20 kwietnia firma wyciągnęła wtyczkę od PSN i już 6 dzień próbuje przywrócić użytkownikom PlayStation możliwość grania online. Jak pisze na swoim blogu, serwery PSN wymagają zwiększonego bezpieczeństwa sieciowego i mimo że jest to czasochłonne, Sony zdecydowało się zapewnić PSN dodatkową ochronę kosztem dłuższego niż planowano przestoju.

Niestety, nawet Sony nie wie ile jeszcze potrwa proces przebudowy PSN i przywrócenia użytkownikom PS3 możliwości gry online.

To nie Anonimowi

Pierwsze (teraz usunięte) komunikaty od Sony sugerowały, że PSN padło ofiarą ataków DDoS. Natychmiast głównym podejrzanym zostali Anonimowi, ale znana z tego typu operacji grupa szybko wydała oświadczenie:


Cytat :
“chociaż raz, to nie my”


Najgorszy scenariusz: karty kredytowe

Brak szczegółowych oświadczeń Sony działa niektórym na wyobraźnie. W wypowiedzi dla PC World przedstawiciel Sony powiedział, że jeszcze nie ustalono, czy podczas ataku wykradziono numery kart kredytowych i inne informacje związane z użytkownikami. Gdyby tak się stało, Sony obiecało jak najszybciej poinformować graczy.

PlayStation Network to internetowa platforma umożliwiająca graczom PlayStation 3 prowadzenie rozgrywek online oraz sprzedaż gier i oprogramowania na konsole PS3. Usługa Qriocity działa na tych samych serwerach i zapewnia multimedia dla klientów innych produktów Sony.


źródło: niebezpiecznik


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter




 Strona : < 1 2 3 ... 410 [411] 412 ... 459 460 461 >


Zegar
Aktualny czas w Kraków:

Pogoda

Aktualności
 · Promocje na majówkę: tańsze smartfony, raty 0 zł i spore zniżki
Napisane przez Piotr
( 09.05.2025 04:15 )

 · PKP Intercity zintegrowało bilety z warszawską komunikacją miejską
Napisane przez Piotr
( 08.05.2025 06:14 )

 · Warka z nowym pozycjonowaniem, identyfikacją i kampanią - "zrzucamy zbroję"
Napisane przez Piotr
( 07.05.2025 08:09 )

 · "Minghun" - poruszający film z Marcinem Dorocińskim od 2 maja na VOD
Napisane przez Piotr
( 06.05.2025 07:07 )

 · Netflix z mocnymi wynikami. Wall Street może odetchnąć z ulgą?
Napisane przez Piotr
( 05.05.2025 06:03 )

 · Majówka 2025
Napisane przez Piotr
( 02.05.2025 06:58 )


Ankiety
Czy w najbliższym czasie zamierzasz zainstalować Windows 11?
Czy Windows 11 okaże się tak samo dobry jak Windows 10?
 Tak
 Nie
 Zostaje przy obecnym systemie

 
Inne sondy

Subskrybuj RSS
[RSS]

Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia, wykorzystaj możliwość kanałów informacyjnych RSS.
Jak subskrybować kanał RSS?


Galeria
Samsung Galaxy Ring

Artykuły
1 . Czym różni się NPU od GPU - wyjaśniamy kluczowe różnice.
(14.08.2024)
2 . Wielka dziura w odporności
(15.07.2024)
3 . Na uczelniach AI będzie śledziło plagiaty AI
(19.02.2024)
4 . Eksperci: kary za nieprzestrzeganie unijnych przepisów dot. AI mogą być wyższe niż za łamanie RODO.
(26.12.2023)
5 . SpaceX wyniesie na orbitę satelitę SatRev z perowskitami Saule Technologies
(07.11.2023)
6 . Aplikacja do słuchania obrazów z kosmosu.
(23.10.2023)
7 . Eksperci: warto uczyć się korzystania z narzędzi wykorzysujących sztuczną inteligencję
(18.09.2023)
8 . Czym jest transformacja cyfrowa? Niezbędne zakłócenie.
(15.08.2023)
9 . Prywatna misja na ISS wystartowała m.in. z polskim sprzętem do badania mózgu.
(23.05.2023)
10 . Polka na liście 100 Technologists to Watch
(07.04.2023)

Popularne pliki
1 . PITy 2020
(10.01.2021)
2 . PITy 2019
(12.02.2020)
3 . PITy 2018
(18.02.2019)
4 . PITy 2017
(15.02.2018)
5 . TeamViewer 13.0
(15.02.2018)
6 . Google Chrome 64
(15.02.2018)
7 . Mozilla Firefox 58.0.2
(15.02.2018)
8 . TeamViewer 12.0
(27.04.2017)
9 . PITy 2016
(07.02.2017)
10 . PITy 2015
(26.03.2016)


^ Wróć do góry ^
Powered by MRT Net 2004-2025.