Logowanie

Ukryj panel

Strona główna
MRT Net
Reklama
Logowanie
Nick :
Hasło :
 Zapisz
Rejestracja
Zgubiłeś hasło ?

Kamerki internetowe.

Panel sterowania
MRT Net
Aktualności
Artykuły
Archiwum
Czas na narty !
Czas na rower !
Zwiedzaj Kraków
Plikownia
Linki
Kalendarz
Galeria
Radio Online
Gry Online
Twój YouTube!
Ankiety
Newsletter
RSS
Księga gości
Wyszukiwarka
Kontakt

Reklama
MRT Net

40% zniżki karnet w PKL.

Partnerzy

Wyszukiwarka
Zaawansowane szukanie

Chmura Tag'ów
Microsoft Programy Samsung Wave Android Bada Aktualności Linki Nowości Informacje Fotografia T-Mobile Technologie Adobe Specyfikacje Galaxy Premiera Zapowiedzi Intel Nvidia Kraków Architektura Biotechnologia Chip System Nawigacja Galileo Gps Windows Linux Galeria Software Hardware Top 500 Superkomputery Serwer Wirtualizacja Flash Pamięci Internet Plikownia YouTube Gry Radio Amd Panasonic Nokia Nikon Sony OS Cloud Computing Red Hat Enterprise Toshiba LTE 4G Lockheed Martin Motorola IBM Internet Explorer 11 Grafen Wirtualna Mapa Krakowa Lamusownia Kraków DVB-T2 TeamViewer 13.0 Fifa 2018 Trasy rowerowe Pro Evolution Soccer 2018 Mozilla Firefox Pity 2017 Rakiety NSM Windows 8 Sony Xperia Tablet S LEXNET Samsung Galaxy S9 Dworzec Główny Kraków PKP Windows Phone Windows 10 Microsoft Lumia 950

Ad-Aware 8.1Firma Lavasoft wydała właśnie najnowszą wersję swojego flagowego oprogramowania przeciwko programom spyware i adware - Ad-Aware 8.1.


Pobierz Ad-Aware 8.1

Najważniejszą nowością, niestety nie dla użytkowników bezpłatnej wersji, jest wprowadzenie silnika Genotype, który przeprowadza heurystyczną detekcję behawioralną procesów. Nie tylko pozwala to określić je jako niebezpieczne bez posiadania jednoznacznych definicji w bazie, ale także w drugą stronę - zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia fałszywych alarmów. Poza tym zauważalnie zwiększona została szybkość opcji szybkiego skanowania, a także usprawiniono interfejs i mechanizm usuwania zagrożeń. Zauważalną zmianą jest też opcja przełączania interfejsu pomiędzy trybem prostym i zaawansowanym oraz coraz bardziej popularnym w branży, specjalnym trybem dla graczy, dzięki któremu aplikacja nie przeszkadza w rozrywce.

W bezpłatnej wersji Ad-Aware niestety nie znajdziemy wszystkich funkcji - pozbawiona jest ona skanera antywirusowego oraz, jak już wspominaliśmy, nowego silnika detekcji behawioralnej. Szczegółowe porównanie możliwości poszczególnych wersji można zobaczyć na stronie producenta.

źródło: lavasoft


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Pro Evolution Soccer 2010 nadchodzi!Kolejna odsłona cyklu gier sportowych poświęconych piłce nożnej. W porównaniu z poprzednią edycją w 2010 wprowadzonych zostało kilka ulepszeń, przede wszystkim poprawiono AI.Pro Evolution Soccer 2010 jest kolejną odsłoną popularnej serii symulatorów piłki nożnej. Twórcy gry, należące do firmy Konami tokijskie studio deweloperskie, wprowadzili wiele zmian w stosunku do poprzedniej edycji PES-a, a wiele z nich powstało na życzenie fanów cyklu.

Zobacz galerię zdjęć z gry Pro Evolution Soccer 2010

PES 2010 stawia przede wszystkim na jak największy realizm, dlatego też wymaga od graczy nie tylko dużej zręczności i błyskawicznego refleksu, ale także podejścia strategicznego i dobrego wyczucia sytuacji. Tym razem komputerowi przeciwnicy radzą sobie na boisku znacznie lepiej niż w poprzednich częściach – szybciej reagują na zmieniającą się sytuację, są też bardziej zgrani i częściej ze sobą współpracują. Ponadto każdy z zawodników ma swoje mocne i słabe strony, które pozostali uczestnicy gry biorą pod uwagę przy planowaniu swoich akcji. Tak więc koledzy z zespołu postarają się stworzyć dogodną sytuację dla swojego piłkarza, natomiast przeciwnicy spróbują im w tym przeszkodzić i wykorzystać słabe strony sportowca. Także AI sędziów zostało nieco poprawione. Od teraz lepiej korzystają oni z tzw. przywileju korzyści, a także nagradzają kartkami za wyjątkowo agresywne odbiory piłki.

Taktyki ustalamy przed każdym meczem. Możemy grać zgodnie z preferencjami prowadzonego klubu lub według własnych upodobań.

Wśród dostępnych trybów rozgrywki największym modyfikacjom uległ multiplayer oraz Master League, w którym rozbudowane zostały możliwości menadżerskie. W grze pojawiają się licencjonowani zawodnicy i drużyny. Fanów piłki nożnej zainteresuje zapewne też fakt, iż firma Konami nabyła prawa do Ligi Europejskiej (wcześniej Puchar UEFA). Dodatkowo statystyki piłkarzy i składy drużyn są aktualizowane za pomocą poprawek, które użytkownik ściąga z poziomu gry, albo bezpośrednio ze strony producenta.

W PES 2010 Nie obyło się także bez licznych ulepszeń strony wizualnej - poprawie uległ zarówno wygląd piłkarzy jak i samego stadionu. Aby zachowanie zawodników było jeszcze bardziej naturalne twórcy przygotowali wiele zupełnie nowych animacji oraz znacznie poprawili niektóre już istniejące, na przykład drybling, atak, zwody. Ponadto zmienili też zachowanie publiczności – teraz widzowie bardziej spontanicznie reagują na sytuację na boisku, dzięki czemu gra lepiej oddaje klimat panujący podczas prawdziwych spotkań.

Więcej na temat gry Pro Evolution Soccer 2010

23 października 2009 ( data wydania w Polsce )

tryb gry: single / multiplayer nośnik: 1 DVD
tryb multiplayer: LAN / Internet
wymagania wiekowe: brak ograniczeń

wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.4 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 256 MB (GeForce 7900 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista

źródło: Konami


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Uwaga na fałszywe antwirusy które zamulają skanery AVWedług raportu Anti-Phishing Working Group, obejmującego pierwsze półrocze br., fałszywe programy antywirusowe mnożą się w takim tempie, że mogą ograniczyć możliwości wykrywania malware przez skanery AV wykorzystujące sygnatury.

Według danych APGW w pierwszym półrocze br. wykryto 485 tys. próbek fałszywego oprogramowania antywirusowego, pięciokrotnie więcej niż w całym roku 2008.

Powodem pojawienia się tak dużej liczby tego typu kodów złośliwych jest polimorfizm, stara technika polegająca na zmianie w binarnej "sumie kontrolnej" każdej kopii malware. Ta metoda znacznie utrudnia wykrywanie takich programów przez antywirusy.

Podstawowym celem wprowadzania wielu wariantów tego samego wirusa jest uniknięcie wykrycia przez programy antywirusowe wykorzystujące sygnatury. Wykorzystanie analizy behawioralnej ma ograniczone zastosowanie w tego typu malware, ponieważ same programy nie wykazują w komputerze złośliwych działań, innych niż wyświetlanie fałszywych informacji.

Podane liczby to tylko pewien procent rzeczywistego rozmiaru zjawiska. Fałszywe antywirusy mogą być trudne do przechwycenia metodami heurystycznymi, ponieważ często są chętnie instalowane przez użytkowników, którzy, biorąc te programy za prawdziwe, omijają systemy zabezpieczeń takie jak Vista UAC (User Account Control).

W innym miejscu opublikowanego raportu, APWG podaje, iż liczba zainfekowanych pecetów wzrosła w drugim kwartale br. o 66 proc. w porównaniu z tym samym okresem roku 2008, osiągając 11,9 milionów. W tej liczbie są wszystkie typy malware, w tym fałszywe antywirusy, które stanowią niewielki procent, pokazują jednak skalę problemu. Liczba komputerów, które zostały zainfekowane jest tak duża, ponieważ użytkownicy nie stosowali żadnej ochrony lub zastosowane oprogramowanie ochronne nie radziło sobie z nowymi malware.

źródło: idg


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Order Of WarCiekawa strategia opowiadająca o operacjach przeprowadzanych na Froncie Zachodnim i Wschodnim podczas II Wojny Światowej. Oferuje wiele jednostek i niezwykle spektakularne bitwy.

Zobacz zdjęcia!

Order of War to strategia stworzona przez studio Wargaming.net. Firma specjalizuje się w tego typu produkcjach i w przeszłości opracowała już między innymi: Massive Assault oraz Galactic Assault: Prisoner of Power.

Więcej informacji: Order Of War


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Nowy album Scooter - Under The Radar Over The TopDzisiaj 2 października odbyła się oficjalna premiera nowego albumu niemieckiej formacji Scooter wywodzącej się jeszcze z XX wieku lata '90.Scooter powraca z nowy krążkiem - "Under The Radar Over The Top", który jest kolejnym etapem w ich karierze. Doskonałe teksty H.P. Baxxtera oraz wsparcie Ricka J. Jordana i Michaela Simona dają to, co nazwać można klasyczną formułą Scootera: niepowtarzalne brzmienie, mnóstwo hitów - czyli to co uczyniło ich już legendą muzyki.
Tytuł albumu został zainspirowany przez jeden z artykułów w brytyjskiej prasie o sukcesie zespołu na Wyspach. Pierwszym singlem promującym "UTROTT" jest "J'adore hardcore", energetyczny kawałek z gościnnym udziałem Maddy Julien, wypowiadającej tytuł piosenki w w refrenie.

Muzyka zaprezentowana na krążku nie odstaje od poziomu muzyki elektronicznej do jakiej nas przyzwyczaił Scooter już od ponad dziesięciu lat. Mocne brzmienia z pogranicza hardcore, rave, trance. Na krążku znajdują się takie tytuły jak:

01 Stealth
02 Jadore Hardcore
03 Ti Sento
04 State of Mind
05 Where the beats
06 Bit a bad boy
07 The sound above my hair
08 See your smile
09 Clic clac
10 Second skin
11 Stuck on replay
12 Metropolis

Zapraszam na oficjalną stronę SCOOTER-a.


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Microsoft Security EssentialsMicrosoft udostępnił publicznie finalną wersję swojego nowego programu antywirusowego znanego wcześniej pod nazwą kodową Morro. Microsoft Security Essentials to darmowa aplikacja dla Windows XP SP2, Visty i Windows 7 zwalczająca szkodliwe oprogramowanie, takie jak wirusy, rootkity, trojany czy spyware. Rozwiązanie bazuje na tym samym silniku, co Forefront Client i jest całkowitym zastępstwem wbudowanego w system Windows Defendera, który w momencie instalacji Security Essentials jest odinstalowywany.Program ten to druga już próba dotarcia przez Microsoft do szerokiej grupy użytkowników domowych z oprogramowaniem zabezpieczającym. W przeciwieństwie do raczej nieudanego eksperymentu z Windows Live OneCare, tym razem jednak mamy do czynienia z węższą specjalizacją produktu i oferowaniem go bezpłatnie. Jeśli podejście to okaże się bardziej udane, być może doczekamy się małej rewolucji na rynku programów antywirusowych. Security Essentals pewnością może śmiało konkurować z wieloma płatnymi i darmowymi produktami, pytanie też czy i jak bardzo wpłynie na sprzedaż bardziej rozbudowanych pakietów zabezpieczających - szczególnie, że będzie mógł być integrowany z nowymi komputerami przez dostawców OEM, na których Microsoft ma z pewnością dużo większy wpływ niż inne firmy produkujące oprogramowanie zabezpieczające.

Jest to wersja dla systemu:

*Windows XP 32-bit

Więcej na stronie: Microsoft Security Essential

* Windows Vista/WIN7 32 bit
* Windows Vista/WIN7 64 bit

źródło: microsoft.com


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Prace modernizacyjne strony zostały zakończone!Prace modernizacyjne strony zostały zakończone!

Chciałbym poinformować użytkowników portalu iż wszystkie prace związane z modernizacją zostały wykonane zgodnie z harmonogramem projektu.

Oddając w Wasze ręce nową wersję serwisu!

Komunikat: z powodu modernizacji serwera oraz wdrożenia nowej wersji serwisu MRT dzisiaj tj. 2009.09.22 w godz. od 21 00 do 04:00 w nocy strona serwisu będzie nie czynna.

Mamy nadzieję, że zmiany które zostały przeprowadzone umożliwią Państwu miłe i bezproblemowe serfowanie po stronie oraz zmiany w kodzie zapewnią w pełni nowoczesną rozrywkę a także bezpieczeństwo.
Większość rzeczy została przeniesiona na nową witrynę, wszystkim użytkownikom polecamy zalogowanie się na swoje konta i dokonanie zmian swoich haseł, zapewni to większy stopień bezpieczeństwa.

Jeśli jakieś rzeczy przysporzą problemów lub trudności lub jakiś element na stronie nie będzie działał poprawnie prosimy o jak najszybszy kontakt z nami:

Kontakt: Napisz do mnie!
Strona WWW: MRT Net ASK

Pozdrawiam
Administrator


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
IEEE wreszcie oficjalnie zatwierdziła standard sieci bezprzewodowej 802.11 n.Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, organizacja IEEE wreszcie oficjalnie zatwierdziła standard sieci bezprzewodowej 802.11 n. Prace nad nim trwały od... 2002 r. (wtedy pojawiły się pierwsze szkice specyfikacji). Nowy standard umożliwia bezprzewodowe przesyłanie danych z prędkością sięgającą 300 Mb/s (teoretycznie - bo w praktyce transfery są znacznie niższe).

O zatwierdzeniu specyfikacji 802.11 n poinformował w swoim blogu Bruce Kraemer, szef działającej w ramach IEEE grupy roboczej 802.11n Task Group (później wydano również oficjalny komunikat prasowy). O tym, że oficjalnej decyzji w tej sprawie należy spodziewać się w połowie września, było wiadomo od kilku tygodni - pod koniec lipca prace nad standardem zostały formalnie zakończone, a cała dokumentacja została przedstawiona do zatwierdzenia przez Standards Review Committee (RevCom).

Przypomnijmy: standard oznaczony literą "n" jest następcą popularnej obecnie technologii 802.11g (to właśnie ją wykorzystuje zdecydowana większość działających dziś sieci Wi-Fi). Jego główną zaletą ma być znacznie wyższa prędkość przesyłania danych - ma ona sięgnąć 100 Mb/s (w teorii prędkość może być nawet trzykrotnie wyższa, ponieważ nowy standard umożliwia jednoczesne przesyłanie danych wieloma kanałami transmisyjnymi). Przypomnijmy: w 802.11g maksymalna prędkość wynosiła 54 Mb/s. Trzeba jednak pamiętać, że te najwyższe prędkości to wartości "teoretycznie możliwe do osiągnięcia" - tak naprawdę, w realnych zastosowaniach, transfery są zdecydowanie niższe.

Zaletą nowego standardu ma być także większy zasięg sieci - przekraczający 100 m (a na otwartej przestrzeni nawet więcej). Dodajmy, że urządzenia obsługujące nowy standard już od dawna są na rynku - większość producentów sprzętu sieciowego od kilku lat oferuje produkty zgodne z 802.11 n (jednak do tej pory w ich opisach podkreślano, że finalna wersja standardu nie została jeszcze oficjalnie zatwierdzona).

źródło: gazeta.pl


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Nie ma pozwolenia na przejęcie Suna przez Oracle.Gdy stało się jasne, że Oracle chce przejąc Suna, konieczne stało się zatwierdzenie transakcji przez europejskich i amerykańskich regulatorów rynku. Urzędnicy z USA wywiązali się ze swego zadania na czas i wyrazili zgodę na przejęcie.

Niestety ich europejscy koledzy z Komisji Europejskiej doszli do wniosku, że transakcja może zagrozić jednemu z projektów finansowanych przez Suna ? bazie danych MySQL ? po czym zadecydowali o rozpoczęciu dodatkowego, szczegółowego postępowania wyjaśniającego, co paradoksalnie może MySQL bardziej zaszkodzić, niż pomóc.

Sun Microsystems, z powodu fatalnych wyników finansowych za dwa ostatnie kwartały, jest zagrożony bankructwem i jedynym ratunkiem dla firmy może być przejęcie jej przez jednego z dużych graczy rynku IT. Oracle, które chce kupić Suna, planuje wpompować w firmę miliony dolarów a także przeprowadzić w niej konieczną restrukturyzację. Jednak rozpoczęte przez KE szczegółowe postępowanie wyjaśniające wiąże korporacji ręce. Z powodu długiego okresu trwania unijnych procedur Oracle może jedynie biernie przyglądać się, jak klienci Suna, niepewni o jego los, przechodzą do konkurencyjnego HP czy IBM. Obniża to wartość spółki i sprawia, że widmo upadłości staje się coraz bardziej realne.

Paradoksalnie, działania europejskiego regulatora rynku, jakim jest Komisja Europejska, mogą przyczynić się do spadku konkurencji. Jest bowiem oczywiste, że w sytuacji bankructwa Sun nie będzie dalej finansował rozwoju MySQL a przekazanie bazy danych pod opiekę społeczności Open Source niewiele w tej sprawie zmieni. Ponadto na bankructwie skorzystają obecni konkurenci Suna na rynku serwerów ? HP i IBM, co także bardzo negatywnie wpłynie na biznesową rywalizację w tym sektorze.

źródło: CNET


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
Płyty główne na układach Intel P55.GIGABYTE zaprezentował rozwiązania bazujące na układach Intel P55 dedykowanych dla platformy Intel LGA 1156. W dniu premiery do sprzedaży trafi pełna paleta płyt wykorzystujących nowy chipset Intela. Dzięki temu zarówno najbardziej wymagający użytkownicy, tacy jak gracze, jak i osoby szukające komputera do biura czy też do zastosowań multimedialnych w domu, będą mogli wybrać optymalny dla swoich potrzeb model płyty głównej GIGABYTE. GA-P55-UD6, GA-P55-UD5 oraz GA-P55-UD4 to płyty dedykowane dla zapalonych graczy i overclockerów. GA-P55-UD3R, GA-P55-UD3 oraz GA-P55M-UD2 są przeznaczone dla mniej wymagających użytkowników.Najnowsze płyty główne GIGABYTE, dedykowane dla procesorów Intel zgodnych z podstawką LGA 1156, to produkty zapewniające dużą wydajność, wsparcie dla najnowszych technologii oraz wysoką stabilność pracy w każdych warunkach.Płyty cechuje zaawansowana, 24-fazowa sekcja zasilania, wykorzystanie technologii Ultra Durable 3, Smart Dual LAN (automatyczne przełączanie pomiędzy układami sieciowymi) oraz system inteligentnego zarządzania pracą komputera ? GIGABYTE Smart 6. Dodatkowym plusem jest zaawansowana technologia zarządzania energią ? Dynamic Energy Saver 2 ? który pozwala na znaczne obniżenie poboru energii przez komputer.Zgodnie z najnowszymi trendami płyty główne GIGABYTE z chipsetem Intel P55 to produkty proekologiczne, które pozwalają na znaczne oszczędności energii. Dzięki technologii Dynamic Energy Saver 2 otrzymujemy możliwość zaawansowanego zarządzenia energią pobieraną przez CPU, pamięci, chipset płyty głównej, kartę graficzną oraz dysk twardy.


Za pomocą prostej i intuicyjnej w obsłudze aplikacji możemy w dowolny sposób modyfikować i monitorować parametry pracy poszczególnych komponentów a także regulować prędkości obrotowe zainstalowanych wiatraczków.

źródło: Gigabyte


Jeśli chcesz otrzymywać wyczerpujące informacje z serwisu MRT Net, zaprenumeruj nasz Newsletter
 Strona : < 1 2 3 ... 416 [417] 418 419 420 >


Zegar
Aktualny czas w Kraków:

Pogoda

Kurs Walut
Money.pl - Serwis Finansowy nr 1
Kursy walut
NBP 2023-01-24
USD 4,3341 +0,23%
EUR 4,7073 -0,24%
CHF 4,7014 -0,22%
GBP 5,3443 -0,38%
Wspierane przez Money.pl

Aktualności
 · OpenAI otwiera swoje pierwsze przedstawicielstwo w UE.
Napisane przez Piotr
( 02.10.2023 06:22 )

 · Apple zaktualizuje oprogramowanie iPhone&#8217;a 12 we Francji, aby rozwiązać spór dotyczący promieniowani
Napisane przez Piotr
( 29.09.2023 04:19 )

 · Wielka Brytania buduje jeden z najdroższych na świecie superkomputerów.
Napisane przez Piotr
( 28.09.2023 07:17 )

 · SAS zacieśnia współpracę z Microsoftem. W tle generatywna sztuczna inteligencja.
Napisane przez Piotr
( 27.09.2023 07:15 )

 · Polacy bezrefleksyjnie ufają technologii?
Napisane przez Piotr
( 26.09.2023 07:13 )

 · Google zapłaci 93 mln dolarów - za śledzenie lokalizacji użytkowników.
Napisane przez Piotr
( 25.09.2023 07:09 )


Ankiety
Czy w najbliższym czasie zamierzasz zainstalować Windows 11?
Czy Windows 11 okaże się tak samo dobry jak Windows 10?
 Tak
 Nie
 Zostaje przy obecnym systemie

 
Inne sondy

Subskrybuj RSS
[RSS]

Jeżeli chcesz na bieżąco śledzić najważniejsze wydarzenia, wykorzystaj możliwość kanałów informacyjnych RSS.
Jak subskrybować kanał RSS?


Galeria
PlayStation 5

Artykuły
1 . Eksperci: warto uczyć się korzystania z narzędzi wykorzysujących sztuczną inteligencję
(18.09.2023)
2 . Czym jest transformacja cyfrowa? Niezbędne zakłócenie.
(15.08.2023)
3 . Prywatna misja na ISS wystartowała m.in. z polskim sprzętem do badania mózgu.
(23.05.2023)
4 . Polka na liście 100 Technologists to Watch
(07.04.2023)
5 . Jak przedsiębiorstwa mogą wykorzystać ChatGPT i GPT-3.
(19.02.2023)
6 . ChatGPT wspiera badaczy przy pisaniu artykułów naukowych.
(03.02.2023)
7 . Fizycy z PAN wymyślili, jak zmniejszyć ucieczkę ciepła przez szyby.
(13.12.2022)
8 . Nowe ogniwa litowo-jonowe od polskiego start-upu
(18.10.2022)
9 . W Warszawie powołano Klaster Technologii Kwantowych - Klaster Q
(25.05.2022)
10 . Na polu walki technologie Big Data mogą być kwestią życia i śmierci.
(25.05.2022)

Popularne pliki
1 . PITy 2020
(10.01.2021)
2 . PITy 2019
(12.02.2020)
3 . PITy 2018
(18.02.2019)
4 . PITy 2017
(15.02.2018)
5 . TeamViewer 13.0
(15.02.2018)
6 . Google Chrome 64
(15.02.2018)
7 . Mozilla Firefox 58.0.2
(15.02.2018)
8 . TeamViewer 12.0
(27.04.2017)
9 . PITy 2016
(07.02.2017)
10 . PITy 2015
(26.03.2016)


^ Wróć do góry ^
Powered by MRT Net 2004-2023.