Logowanie

Ukryj panel

Strona główna

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Reklama
Logowanie
Nick :
Hasło :
 Zapisz
Rejestracja
Zgubiłeś hasło ?

Kamerki internetowe.

Panel sterowania
MRT Net
Aktualności
Artykuły
Archiwum
Czas na narty !
Czas na rower !
Zwiedzaj Kraków
Plikownia
Linki
Kalendarz
Galeria
Radio Online
Gry Online
Twój YouTube!
Ankiety
Newsletter
RSS
Księga gości
Wyszukiwarka
Kontakt

Reklama

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Zawartosc tej strony wymaga nowej wersji Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


40% zniżki karnet w PKL.

Partnerzy

Wyszukiwarka
Zaawansowane szukanie

Chmura Tag'ów
Microsoft Programy Samsung Wave Android Bada Aktualności Linki Nowości Informacje Fotografia T-Mobile Technologie Adobe Specyfikacje Galaxy Premiera Zapowiedzi Intel Nvidia Kraków Architektura Biotechnologia Chip System Nawigacja Galileo Gps Windows Linux Galeria Software Hardware Top 500 Superkomputery Serwer Wirtualizacja Flash Pamięci Internet Plikownia YouTube Gry Radio Amd Panasonic Nokia Nikon Sony OS Cloud Computing Red Hat Enterprise Toshiba LTE 4G Lockheed Martin Motorola IBM Internet Explorer 11 Grafen Wirtualna Mapa Krakowa Lamusownia Kraków DVB-T2 TeamViewer 13.0 Fifa 2018 Trasy rowerowe Pro Evolution Soccer 2018 Mozilla Firefox Pity 2017 Rakiety NSM Windows 8 Sony Xperia Tablet S LEXNET Samsung Galaxy S9 Dworzec Główny Kraków PKP Windows Phone Windows 10 Microsoft Lumia 950  HTC: Nowe smartfony z Windows Phone 7.
Artykul
Kategoria : Telekomunikacja
Dodany : 12.10.2010 11:24
Komentarze : 0HTC zaprezentowała pięć nowych telefonów z systemem Windows Phone 7, który właśnie zadebiutował na rynku. Nowymi słuchawkami są - HTC 7 Surround, HTC 7 Mozart, HTC 7 Trophy, HTC 7 Pro oraz HTC HD7.

Zapraszamy do galerii: HTC for Windows Phone 7

- Windows Phone 7 to całkowicie świeża platforma, w którą HTC ma zamiar się w pełni zaangażować. Widzimy wiele ciekawych możliwości dla klientów, jak np. integrację z serwisami, takimi jak Microsoft
Xbox Live i Zune - powiedział Peter Chou, CEO HTC Corporation.
Windows Phone 7 został zaprojektowany z myślą o uproszczeniu obsługi urządzeń, dzięki wykorzystaniu interfejsu zawierającego dynamiczne ikony (Tiles) i centra grupujące dane w oparciu o pełnione funkcje, zwane hubami (Hubs). Huby Windows Phone 7 pozwalają na szybki i prosty dostęp do najnowszych i najbardziej wartościowych informacji personalnych zebranych w grupach, takich jak: Ludzie (People), Gry (Games), Muzyka i Wideo (Music&Video), Biuro (Office) i Sklep (Marketplace). Windows Phone 7 został także zintegrowany z wieloma popularnymi serwisami konsumenckimi Microsoftu, takimi jak Xbox LIVE, Windows Live, Bing i Zune.

W nowej linii smartfonów z Windows Phone 7 firma HTC wykorzystała innowacyjne technologie i rozwiązania:

Niezależnie od tego, czy chodzi o gry, filmy czy muzykę, HTC 7 Surround jest zaawansowanym urządzeniem multimedialnym. Smartfon został wyposażony w wysuwany głośnik, podpórkę i technologię Dolby Mobile i SRS WOW HD. Dzięki temu urządzenie oferuje dźwięk wysokiej jakości i wirtualne efekty dookólne, co pozwala użytkownikom dzielić się z innymi ulubioną muzyką i filmami. W celu uzyskania efektów dźwięku przestrzennego nie jest konieczne korzystanie ze słuchawek, ponieważ głośnik HTC 7 Surround sprawia, że odbiór staje się naturalny i komfortowy.

Kolejny modem, to HTC 7 Mozart. Wykonano go z pojedynczego bloku anodowanego aluminium. Telefon wykorzystuje technologię Dolby Mobile i SRS WOW HD pozwalającą uzyskać najwyższej klasy wirtualny dźwięk dookólny w muzyce i filmach. Dzięki integracji z Microsoft Zune użytkownicy mogą synchronizować zawartość HTC 7 Mozart z danymi z komputerów PC, co pozwala im mieć zawsze pod ręką personalne biblioteki filmów i muzyki.

HTC 7 Trophy to z kolei telefon, który potrafi ujarzmić moc Xbox Live. Graczom spodoba się szybkość działania najnowszych gier akcji, uzyskiwana dzięki wydajności procesora Snapdragon o częstotliwości1 GHz, jak również efekty wizualne i kontrola, zapewniane przez jasny ekran dotykowy WGVA o przekątnej 3,8 cala. Wysokiej jakości wirtualny dźwięk dookólny SRS WOW HD pozwala uzyskać bogate brzmienie w grach, filmach i muzyce.

Inspiracją do stworzenia HTC 7 Pro byli zaawansowani użytkownicy, którzy oczekują wysokiej wydajności w biznesie i pełnej funkcjonalności przy korzystaniu z rozrywki. Smukły smartfon zawiera wysuwaną, pełną klawiaturę QWERTY i uchylny ekran, co umożliwia szybkie i wygodne pisanie. Zestaw funkcji biurowych pozwala sortować, skanować i zarządzać wiadomościami poczty elektronicznej Outlook, otwierać i edytować dokumenty Office, a także śledzić kursy akcji, dzięki aplikacji do obsługi notowań giełdowych.

Z kolei użytkownicy HTC HD7 będą mogli cieszyć się kinowymi wrażeniami podczas odtwarzania filmów na ekranie wysokiej rozdzielczości o przekątnej 4,3 cala. Zintegrowana podpórka ułatwi oglądanie i sprawi, że nie trzeba trzymać telefonu w dłoni. Ci, którzy nie godzą się na kompromisy w grach mobilnych HTC HD7 pozwoli cieszyć się mocą gier Xbox LIVE również poza domem.

Pięć nowych smartfonów HTC będzie dostępnych u operatorów komórkowych i w sklepach detalicznych w Europie, krajach Azji i Pacyfiku oraz Ameryce pod koniec października 2010 r.

źródło: htc
  ^ Wróć do góry ^
Powered by MRT Net 2004-2020.